Saç Kesim Şekilleri Su dalgasi yaptiranlarin paylaşim alani

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
valla bende merakla bekliyorum cevapları,uzun zamandır su dalgası yaptırmak istiyorum,ama cesaret edemedim henüz,saçlarım uzun ama ince telli ve seyrek,daha da kötüsü röfle vardı
yani saçım yanar diye korkuyorum,zaten üç tane saçım var onu da kaybetmiyeyim

bende yaptırmak istiyorum kısa saçlarım şuan yaza kadar uzamasını beklicem şimdiden araştırıyorum. Böyle kısa hiç iyi olmuyor. :)

drewsaxf1.jpg

kızlar ben 24 yaşıma kadar saçıma hiçbir işlem yaptırmamıştım... ne boya ; ne röfle... dümdüz ; ince ama sağlıklı saçlarım vardı... su dalgası yaptırmak istediğimde herkes bana yaptırma dedi... ama heves etmiştim ; bir de sağlıklı saçlarıma güvendim...

ama keşke yaptırmasaymışım... çünkü saçlarım yandı ... hatta öyle ki su dalgası yaptırdıktan 1-2 ay sonra aralarda hep küçük küçük saçlar çıktı ve dümdüz... şekil vermekte çok zorlandım... su dalgasından sonra da saçlarımın parlaklığı kalmadı... çünkü su dalgasını şekle sokmak için jöle ve fön kullanıyoruz ister istemez...

dalgalar uçlara indikçe ben de saçlarımı kestirdim ama parlaklık yoktu... sonra 1 ton açığına boyattım... boyayı tekrarlamadım... sanki yazın güneşten açılmış gibi doğal oldu çünkü... sonra da terar boyatmadım ...

yaptırıp memnun kalanlarda vardır mutlaka... yaptırdığınız yere dikkat edin... bir de yapılırken benim başım çok yanmış ve kaşınmıştı... yaptırmadan önce bunları konuşun derim...

yaa bende yaptırmayı düsünüyorum hatta 2 hafta sonra gözümü karartıp oturucam kuaförün önüne saclarım uzun ama seyrek ve ince telli ne olur yaptıranlar düsüncelerini söylesinnn bekliyorumm simdiden tskler

yaa nasıl oluyoki bu su dalgası biraz daha bilgi verirseniz çok memnun kalıam valla arkadaşlar..

iyi bişeyse bende yaptırcam

kabarık saçlarda güzel duruyomu? yada çok mu kısa oluyo kestirince_?

kesinlikle tavsiye etmiyorum. saçlarım düzken devamli maşa yapıyordum düzleştirmek için, yanıyor uçları diye su dalgası yaptırıyım dedim ama istediğim gibi olmadı. daha kıvırcık oldu ve şimdi pişmanım. düğünüm var 3 ay sonra ve düzleştiremiyorum da korkumdan hepten yanar diye. offfffffffffffffffffffffff.....

kalıcı su dalgasını yaptırmayı düşündüm fakat kuaföre sorduğumda türkiyede çoğu yer yerli malı kullanıyomuş galiba onlar saçı yakıyo ve canlılığını öldürüyomuş. ama avrupadaki makinalardan yapanlar iyi oluyomuşda tam konuşmadık ama bu kadarı bile yetti caymama

cok pişmanım kıvır kıvır oldu iiki su dalgası perma desem ne olacaktı cok merak ediyorummm:KK43:(( bu sacla nasil dısarıya cıkarım okula giderim bilmiyorum bence cok iii düsün ama ben tavsiye etmiyorum

şimdi bu saçlarda sürekli fön ister diyorsunuz öyle mi? benim saçlarım dalgalı hafif....düzleşyirmekten saçlarım yıprandı, su dalgası yaptırayım da işlem görmesin diyordum, meğerse buna da çok bakım gerekiyormuş....off ya...

ben dün yaptırdım yurtdışındayım ben ve tutmadı kızlar yaa..ucuz yere yaptırdım..yani 25 euro ya..ve bugün bir kalktım çok hafif dalga var sadece..üstüne bidaha yaptırsam acaba ne olur..bir de burda önce sarıyorlar sonra ilacı döküp bi makinede 20 dk bekletiyorlar sonra sarılıyken yıkayıp bi ilaç daha sürüp 10 dk..bekletiyo..sonra açıp yıkayıp bi ilaç daha 5 dk..ve bitti..orda nasıl uygulanıyo işlem??

ben dün yaptırdım yurtdışındayım ben ve tutmadı kızlar yaa..ucuz yere yaptırdım..yani 25 euro ya..ve bugün bir kalktım çok hafif dalga var sadece..üstüne bidaha yaptırsam acaba ne olur..bir de burda önce sarıyorlar sonra ilacı döküp bi makinede 20 dk bekletiyorlar sonra sarılıyken yıkayıp bi ilaç daha sürüp 10 dk..bekletiyo..sonra açıp yıkayıp bi ilaç daha 5 dk..ve bitti..orda nasıl uygulanıyo işlem??
benim yaptırdığım yerde de böyle yaptılar sadece sanırım bekleme süreleri biraz daha uzundu. yaptıralı 6 aydan fazla oldu galiba ve çook memnunum şu an hala da dalgaları açılmadı daha bayaa dayancak gibi duruyo :lepi: :nazar:

bende su dalgası yaptıralı 3 sene oluyo antalyada yaptırdım benim saclarım düm düz prasa gibi Çok üzgünüm çoook ilk başta saclarım kıvırck gibi oldu 1 yıl sonra saclarımda uzadı ve kıvırcıklarda zamanla acıldı ve dalgalı bi hal aldı 1 yıl kadarda öle kullandım saclarım yıpranmadı :dance: yani gören herkes cok sasırdı nasıl iki sene kullndın diye :uhm: daha bu sene okullar acılmadan tamamiyle kestirdim . cok memnundum mezun olayım bu sene aynı kuaförüme yaptıracagım tekrar .ayrıca kuaförüm tanıdıktı 2.5 yıl önce 25 tl ye yaptırdım uzun cabalar sonucu ama sabahtan ikindiye kaddar kuafördeydim cok sıkıldım kaydirigubbakcemile3

Ben yaptırdım saçlarımda çok uzundu dalgalar fazla belli olmadı benim saçıma yapılan şeyin adı bioform du.Perma değil.Dalgalar belli olmadığı için saçlarımı küt kestirdim(deli gibi o saçlara kıydım)Ve jöle kullanrak çok rahat kullandım saçda boya olmadığı zaman yıpranmıyor...

Bende yaptırdım haziranın başında,ilk yaptırdığımda çok pişman oldu,bide düğüne gideceğim gün yaptırmıştım,benim düğüncem yarım toplatmaktı yaptırdıktan sonra ama bikaç gün toka takmıcaksın filn dedi yapan kadın,nasıl moralim bozuldu,o akşam öle kendimce rezil gibi gitmek zorunda kaldım düğüne...

4ayda filan geçer dedi kadın ama hala geçmedi ya, şuan memnun gibiyim gerçi üstleri düzeldi ama ilk zamankine göre dalgalar açıldığı için daha hoş duruyo bence:CüvCüv:

Saçımda boya olmadığı için çok aşırı yıpranmadı.Ama bi matlık oldu kullandığı ilaçtan dolayı,işlem uzun sürüdüğünden çok sıkılmıştım kuaförde bide yalnız gitmiştim,bence siz arkadaşınızla gidin :) bide ilacın kokusu çok kötü kokuyo...

bende 3 sene önce yaptırmıştım ilk su dalgamı ve çok güzel olmuştu böyle hacimli hacimli kesinlikle beklediğinizden daha kıvırcık oluyor o kesin ama zamanla açılıyor ve ben 1 sene kullandım tabi her saç yıkadığınızdan sonra köpük vs.sürmenizde gerekiyor mutlaka 1 sene sonra o bozulmaya başlayınca aynı yere gittim tekrar yaptırmaya önceki yapan adam ayrılmış işten yenisine yaptırmak zorunda kaldım artık oyüzdenmi yoksa saç 2.yi kaldıramadımi bilmiyorum hiç güzel olmadı bir süre sonra tiftik tiftik olmaya başladı onu 1 sene kullanamadım malesef ve bir düzleştirici alıp düz kullanya başladım (saçım baya düz zaten) ama o eski saçımdan eser yok artık ince zayıf ve kolay kırılan saçlara sahip oldum bu işlemlerin sonucunda

X