Bebeği Renkli Gözlü Olan Anneler!!!

canım kızın şu an kaç aylık acaba kahve açılmazz deniliyor ama belki ela olur bizimkide doğduğundan beri koyu yeşildi şimdi yeni yeni içinde çizgi şeklinde kahvelik var ama ışğa baktığında koyu yeşil bilmiyorum elamı olur kahvemi banada kimse cevap vermiyor cevaplarınızı bekliyorum sevgiler:)))

şu an kızım 4 aylık arkadaşlar süt rengi değişir diyorlar bazen ne renk olduğu gerçekten belli değil süpriz olcak bekleyip göreceğizzzz :)

benim oglum 25 gunluk gözleri koyu mavi benimki ela esimin kave rengi degisirmi acaba ya belki ela olur onunda insallah ya :)

oğluşumun dış halkası lacivert içi mavi yeşil ve acap bir sarısı vr babasını gözüde öyle ama ne giyse degişiyo inş.babasının gözü gibi oluryeşil giyse yeşilli oluyo mavi giyse mavili beyaz giydiğinde çok açık ela oluyo inş.renkli kalır bende bayılıyorum bide benim ailemde herkes siyah ve kahverengi diger yiyenlerimde öyle bir benim oğluşumunki renkli ve ailem renkli göz hastası malum

6 ayımızı geçtik tabi ki gözleri değişti önceden koyulacivertti daha sonrada 4. ayda mavi oldu şimdilerde ise koyu yeşil....

benım bebegım yokk hamıle falanda degılım ama yaa benım sozlum mavı gozlu koyu bı mavı guzel bı tonu war onun nerdeyse sulalesı sarı dedesi dayıları annesi babası abısı ablası sarısın bizdede benim bildigim hicc renkli yokk babam elaya calıyor yaa onun dısında yokk yaa ınsallah renklı olar cokk ıstıyorum yaa saglıklı olsun basta ama yaa erkegın genı agır basar dıye duymustum ama koyu renkte agır basıyormus yanı acaba ne olar cokk merak edıyoruz...kaydirigubbakcemile2

benim gözlerim yeşil mavi baba tarafımında renkli eşimin kahve babanesinin mavi kızımında doğdugunda koyu maviydi şimdi gittikçe açılıyo daha 40 günlük inşallah değişmez..

arkadaşlar bizim kızın gözleri sanırım ela oluyor bazen yeşil bazen açık kahve gibi ışkta dış halkası lacivert içi yosun yeşili ortada kahvemsi bir halka var acaba daha değişirmi ne dersiniz.

arkadaşlar bizim kızın gözleri sanırım ela oluyor bazen yeşil bazen açık kahve gibi ışkta dış halkası lacivert içi yosun yeşili ortada kahvemsi bir halka var acaba daha değişirmi ne dersiniz.

aynen canım benim bebişte öğle acaba bu göz renkelri tam olarak ne zaman belli olacak kimisi 40 diyo kimi 3 ayda kimi 6 ayda .cok merak ediyorum hayırlısıyla bir an önce belli olsunlar artık:eek:

evet net şu ayda belli olur diyen yok zaten herkes farklı birşey söylüyor biz 1 hafta sonra 4 . ayımıza gireceğiz herhalde ondan sonra yavaş yavaş belli olur herhalde

en son elada kaldık dahada değişmez herhalde

benim oğlum daha 2 aylık gözü renkli eşimin göz rengi yeşilimsi benim ise kahverengi oğlumun gözü tıpatıp kayınvalde olcak hala mavi ama açılıyor

benim oğluşumunda gözleri renkli .. ilk önce koyu bı lacıwerttı acıldı mawı gıbı oldu ama sımdı gıydıgı kıyafete görede degısıyo bı bakıyorum mawi bı bakıyorum yaşil :):)

kızım dogdugunda lacıverttı sımdı cok guzel bır mavı oldu degısecek dıye uzuluyorduk ama degısmedı bu aydan sonrada degısmez sanırım

ya arkadaaşlar beniimde oluumun gözleri doğduunda koyu lacivertt griy gibi bi renkti şimdi 3.5 aylık ortası açık kahve gibi kenarları koyu yeşil ben kahve gözlüyüm babası çakır gözlü bende çok merak ediyorum sizce ne renk olucak birde gözünün akı neden maviye çalıor bi soorun diildir umarım :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bnm bebeğimin gözleri doğduğunda lacivertti şimdi masmavi eşimin gözleri ela bnmki ise kahverengi mavi göz hastasıyımdır inş. böyle kalır kalmazsada bu kdrda gördüm ya yeter bana:) gerçi dr.umuz renkli olucak dedi Allah sağlık versin rengi önemli değil

benim oğlumunda doğduğunda koyu maviydi şuan 10 aylık ve açık mavi yeşil arası birşey.benim gözlerim ela ama ailemde yeşil gözlü var sanırım iyice yeşile döner büyüdükçe

BENIM OGLUMUN DOGDUGUNDA LACIVERTTI,GÖZLERi.6 ay 1 hafdalik oldu,suan mavi.ilerde degisirmi bilemem ama böyle cok tatli oluyor,bu arada ben ve esim elayiz,esimin babasi ve abisimavi yesil karisimi,benim ise annaannemin teyzelerim ve kuzenlerim yesil gözluler

benim oğlumun doğduğunda lacivert gibiydi açıla açıla deniz mavisi oldu kaldı 3.5 aylık oldu artık değişmez heralde

benim oğlumun doğduğunda lacivertti sonra mavi oldu sonra yeşile döndü ela olacak gibi biraz koyundu en sonunda yeşil oldu biraz daha açılacakmış gibi sanki.. :)

Ali Nejat' ın gözleri doğduğundan beri mavi; orta karar bir mavi, açılma koyulma yok.. 3. aya giriyoruz, bakalım ne olacak..

benim bebeğimin gözleride lacivert gibi böle yeşile calıo babası falan hep renkli gözlü acab bebikimdemi öle olcakk merakla bekliosss

X