Bebeği Renkli Gözlü Olan Anneler!!!

benim prensesimin gözleride koyu yesil gibi ama arada mavi gibide parlıyor eşimin gözleri yeşil benimkisi
ise kahverengi inş mavi olur meleğimin gözleri daha 21 günlük olduğu için bişey belli degil tabiki.....

ya oglumun göz rengini çözemedik en dışı mavi içleri yeşil kahverengi ,bir değişik bilmiyorum nasıl olacak 5 ayı bitirdi.

ya oglumun göz rengini çözemedik en dışı mavi içleri yeşil kahverengi ,bir değişik bilmiyorum nasıl olacak 5 ayı bitirdi.

bizimkide öyle ya anlayamadik halen tam ne renk oldugunu,isikda mavi oluyor biraz karanlikda griye dönusuyor,benimkisi 6 bucuk aylik oldu,8 yada 9 uncu aya dek degisir heralde,normalde o aylarda göz rengi tam oturuyormus,doktorlar öyle söyluyor.

Canım,oğluşumun doğduğunda gözleri lacivertti,şimdi masmavi.benim gözlerimde mavi:) bu arada eşimin kahverengi ama akrabalarında var renkli göz..

Merhaba
cocugunuzun goz rengi ne zaman acildi acaba?
Benim de 2 aylik oglum var goz rengi hala belli degil. Bazen lacivert bazen koyu yesil bazen gri:)

doğduğunda gri lacivert gibi birşeydi..benim baba tarafım mavi yeşil..eşimin sülalesi kahve..oğlum 8 aylık,duam kabul oldu..gözleri yeşil mavi karışımı..çakır gözlü..:nazar:

yenıdogan her bebegın gozu grı lacıvert olurmus ben oyle bılıyorum.sonra ılk uc ay ıcınde kendı rengı otururmus :KK70:

X