Bebek şekeri ve bebek odası süslemesi hakkında yardım

gamzegurkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
4
0
Öncelikle herkese merhaba. Altı buçuk aylık hamilyeim. Artık hazırlıkların vakti geldi sanırım. Hatta geç bile kaldım galiba. kaydirigubbakcemile3 Sizden ricam bebek şekeri ve bebek odası süslemesinde kullanabileceğim süsleri, bibloları, sepetleri, kapı süslerini bulabileceğim yerleri benimle paylaşmanız. Forumdan okuduğuma göre bu işin merkezi sanırım Eminönü. Öncelikle Anadolu Yakası’nda ya da Eminönü civarında bildiğiniz adresler varsa söyleyebilir misiniz? Şimdiden çook çoook teşeekkür ederim.

Öncelikle herkese merhaba. Altı buçuk aylık hamilyeim. Artık hazırlıkların vakti geldi sanırım. Hatta geç bile kaldım galiba. kaydirigubbakcemile3 Sizden ricam bebek şekeri ve bebek odası süslemesinde kullanabileceğim süsleri, bibloları, sepetleri, kapı süslerini bulabileceğim yerleri benimle paylaşmanız. Forumdan okuduğuma göre bu işin merkezi sanırım Eminönü. Öncelikle Anadolu Yakası’nda ya da Eminönü civarında bildiğiniz adresler varsa söyleyebilir misiniz? Şimdiden çook çoook teşeekkür ederim.

Öncelikle bebiş hayırlı olsun sağlıkla dünyaya gelsin inşallah.ben geçen hafta Eminönündeydim ve tam sizin istediğiniz gibi fazla gezip dolaşmanıza gerek kalmadan herşeyi bulabileceğiniz şeker,kapı süsü,altın yastığı v.s şeylerin hepsinin bulunduğu ŞARKHAN var türk telekomun arkasında kime sorsanız gösterirler AS şeker den aldım mevlüt için.üst katta tek bebek için olan yer orası zaten göreceksiniz.iyi alışverişler size:nazar:

Merhaba,
Aslında her ikisi de olabilir. Henüz kesin karar vermedim. Öncelikli olarak malzemeyi kendim alıp yapmayı düşünüyorum ancak çok güzel bir model görürsem hazır da olabilir.

malzemelerin satıldığımı yoksa hazırlarımı bilgi verirsen sevinirim zeynepözdil

ben kendim aldım yapıcam hepsi hazır resmini eklerim size,isterseniz spariş verip yaptırabilirsinizde.ben malzemeleri yani kese,kristal emzik ve üstüne süs tüy aldım hepsine 28 ytl verdim şimdi lavanta alicam epey ucuza geldi anlayacağınız.

canım emınonunde kuru kahvecının sokagında ıstedıgın herseyı bula bılırsın ıster hazır al ıster malzeme al cok uyugun oluyo bende ordan aldım ama daha yapmadım bayramadan sonra hazırlıycam yapınca resım eklerım

ben kendim aldım yapıcam hepsi hazır resmini eklerim size,isterseniz spariş verip yaptırabilirsinizde.ben malzemeleri yani kese,kristal emzik ve üstüne süs tüy aldım hepsine 28 ytl verdim şimdi lavanta alicam epey ucuza geldi anlayacağınız.

bende kendim yapmayı düşünüyorum kaç kişilik aldın bu kadar ucuza mal oldu ben hastaneye ayrı mevlüte ayrı model yapmak istiyorum

bende kendim yapmayı düşünüyorum kaç kişilik aldın bu kadar ucuza mal oldu ben hastaneye ayrı mevlüte ayrı model yapmak istiyorum

günaydın canım
50 tane aldım mevlut için,hastane içinde değişik bir fikrim var,badem şekerlerini mavi tül almıştım arttı onunla yapmayı düşündüm.badem sekerini tülün içine koyup mavi kurdelayla bağlıycam çikolatada koyarım oğlumun sepetine değişiklik olur:)

bizim mevlut sekerimiz bu.kese hazır üzerine emziği takıyorsunuz,içine lavantayı koyup ağzını büzüyorsunuz üzerinede tüyü ne şekilde isterseniz kullanabilirsiniz:))
umarım beğenirsiniz.

kızlar ben de emınonundekı kuru kahvecıler sokaından baktım bebek sekerlerıne ben de kendım yapmayı duşunuyorum çokta uygun fıyatları ıkı yer var adlarını yazayım ıstersenız sız de bakın kıendılerı de yapıyorlar ıstersenız YAVUZ SÜS (www.nikahmalzemeleri.com)
CAN SÜS BEBE
umarım işinıze yarar

yaa bunlar ne güzel şeyler ben hazır çikolata alırım diye düşünüyodum ama bunları görünce çok şaşırdım değişik geldi
ben de yapmak istiyorum ama yaşadığım yer küçük nerden ne alıp nasıl bişeyler yapabilirim yardımcı olurmusunuz oğlum olacak ve 6 aylık hamileyim

Ben sıklıkla Eminönüne gidiyourm. Eğer beğendiğiniz model olursa kendime alırken size de alır yollarım. Özelden irtibata geçebilirsiniz hamişkolar.

ayrıca uygun fiyatla yapıyoyrum da ama insanın kendi yapması gibi yok elbette.

Hayırlı doğumlar hepinize .

en bu şekerlere para vermiyorum kocamin arkadaşi çikolataci o bunlardan yapiyo hani şu üzerinde bebek maketi olanlardan.

bende bugün eminönü kahveci sokagındaydım ogluşuma kapı süsü malzemesi aldım kendim yapıcam toplam 20 tl ye mal oldu bebek şekeri içinde eşimle gitmeyi düşünüyorum çok güzel şeyler var hemde uygun fiyata getirebiliriz..yapınca kapı süsümü paylaşırım sizlerle

benim eşim güllüoğlunda bölge müdürü onlar çikolata yapıyorlar bebek maketli falan. ama ben yinede kendim yapmayı planlıyorum bu eminönünde hac malzemelerinin satıldığı yerlerde oluyor genelde böyle dükkanlar

kadıköyde bahariye caddesinde miranda adında bir dükkan var..fiyatlar bana uygun geldi hazırda da ama malzeme de alabiliyorsunuz yapmak için bu isimle internet sitesi de var adresi alabilirsiniz..

canım ben hamileyim ve suradan yaptırmayı dusunuyorum, cok memnun kaldık, fiyatlar piyasaya gore inanılmaz ucuuz ve musteri memnuniyetine cok onem veriyorlar, cok kaliteli ve gorulmemis modeller var ayrıca senin istegine gore de calısabiliyorlar...
cok iyi indirim yapıyorlar...
yeri bakırkoy 'de
caramello organizasyon,
istasyon cad. paralelinde yapı kredi bankasının karsısında bir gidip bakmanda fayda var, ben oyle guzel modeller hic gormedim... kaydirigubbakcemile2:hulya:kaydirigubbakcemile

Bebek malzemelerini en ucuz ve değişik modellerini seçip tek tek almak istiyorum diyorsanız eminönü tahtakaleye gidin derim..

X