Cilt Bakımı Ürünleri zoratanin kullananlar buraya..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
canım zoretaninle roaccutane aynı ilaç.aralarındaki fark roaccutane avrupada üretiliyo.zoretanin türkiyede.geçmiş olsun bende kullanıyorum

evet çok etkili herşeyi denedim çare olmadı.sakın vazgeçme ve kullan 6 ay kadar kullanılıyo.ben 6 yıl önce bilinçsizce kullanmıştım.dr um hiç açıklama yapmamıştı tekrar başladım.şuan 25. günümdeyim ve çok memnunum.bol bol su içmen lazım.roaccutane kullanan varmı başlığına bakarsan bi çok şey yazılı orda canım bu ikisi aynı ilaç fark yok

zoratanin akne için verdi doktor bu arada sonsuz yanlızlık dedin ya bilinçsizce kullandım mesel neler yaptın birde neden acaba çok su gerekio

bende roaccutane kullanmıstım ama gene cıktı sivilce yaa:KK43: ben birdaha roaccutane kullanamıcakmısım acaba bu hapı kullanabılırmıyım?:)

zoratanin akne için verdi doktor bu arada sonsuz yanlızlık dedin ya bilinçsizce kullandım mesel neler yaptın birde neden acaba çok su gerekio

mesela dr um bana 6 ay kullanacaksın demedi bende 3. ayda düzelince bıraktım bol su içmedim ilaç kabız yapıyor bilmiyordum bunun gibi şeyler.şimdi 1.ayımdayım yediklerime dikkat ediyorum ve çok memnunum.cildim baya bi düzeldi ama 6 ay kullanıcam kısmetse bu sefer.suyun bol içilmesinin neden olduğunu taö bilmiyorum eczacı dedi bide burdaki arkadaşlarada dr ları söylemiş günde en az 8 bardak içiyorum

elçincim ben 6 ay kullandım. ilac saatimi bile hiç aksatmadım super oldu sora cildim. hepsinden kurtuldum. simdi gene cıktı bi kaç tane benim gibi nadir hastalarda olabiyiormus baska doktor krem verdi bu sefer iyice arttı ya:KK43: bi yerimi duzeltirken oteki taraf bozuluyo :)

elçincim ben 6 ay kullandım. ilac saatimi bile hiç aksatmadım super oldu sora cildim. hepsinden kurtuldum. simdi gene cıktı bi kaç tane benim gibi nadir hastalarda olabiyiormus baska doktor krem verdi bu sefer iyice arttı ya:KK43: bi yerimi duzeltirken oteki taraf bozuluyo :)
ya üzüldüm tekrar bozulduğuna nie oluo acaba :KK43:

selam arkadaslar! ben yaklasık 1 sene önce roaccutane ile akne tedavime başladım, ünlü bir dermatolog tarafından milyon tane testten sonra sonra kullanmaya basladım, bır ay sonra gene gel dedı ama; 25.gununde acile kaldırıldım... sadece yanak bölgemde olan aknelerım butun vucudumdakı morluklara bıraktı yerını.. ilac alerjısı dıyıp serum werdıler... şimdilki doktoruma durumumu anlattım we bana "zoretanın" werdı..yaklasık 4 aydır kullanıyorum we gercekten cok memnunum.. roaccutane'ın yaptıgı etkıler gercekten cok agırdı...!! suratım su an pürüzsüz we asla yenı akne veya sıvılce cıkmadı sadece lekeler war azcık onlar da gecıcek inanıyorum...:teytey: sakın umutsuzluga kapılmayın....

Arkadaşlar merhaba!Bende zoretanin kullananlardanım.ergenlikten beri geçmeyen sivilcelerim var 24 yaşındayım şu an kendimi bildim bileli sivilcelerle uğraşıyorum.
bi çok tedavi uygulandı ama tam sonuç alamadım.bu sefer umutluyum ve inşallah zoretaninle ii olacağım.bugün 5.günüm daha çok yeniyim.sivex adlı bi de losyon verdi doktor akşamları sivilcelerin üzerine sürüyorum kurutuyo o da.şu an cildimde hafif soyulmalar oluyo.doktor ilacı 6 ay kullanacağımı söledi.
umarım hepimiz bu dertten kurtuluruz.6 ayın sonunda.hepinize geçmiş olsun...:1hug:

öncelikle merhaba hihoyyyt

bende zoretanin kullanıyorum 2.ayımı bitirmek üzeeyim ama bu ay reglde gecikme yaşıyorum bu normalmi 10 gün oldu ve şuan baş ağrısından ölecek gibiyim bu ilacın yan etkisimidir .bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

merhaba arkadaşlar,
ben bugün kullandım bu ilaca...fakat benim çok aşırı sivilcem yok...yalnızca, geçmedikleri için doktor verdi ve Roaccuten ile tam olarak aynı değil, ondan daha hafif bir ilaç...

Soyucu ve kurutucu etkisinden dolayı, Acnecinamide nemlendiric jel verdi, dilerim kurtulurum artık! :)

arkadaşlar roaccutuane kullanırken bir şeyi aklınızda bulundurun. roaccutuane akne tedavisinde şu ana kadar en iyi sonucu veren tek tedavi ve bir insanın ömrü boyunca kullanabileceği roaccutuane dozu sınırlı. yani ben şimdi 2 ay kullanayım olmadı bırakırım sonra yeniden başlarım SAKIN ama SAKIN böyle bir şey düşünmeyin. Tedaviyi gerektiğinden kısa sürmesi demek, tedaviyi erken bitirmek demek sonuca asla ulaşamamak demektir.

ben 6 ay kullandım cokk memnun kaldım üstelik 10 mg kullandım yaaaa ve şimdi bırakalı 2 ay oldu hiç sivilcem yok oldugu gibi siyah noktlarımda kaybopldu cokk mutluyumm ki sivilcesiz hayat oh ne rahat diorum sengözlerimebaksanab

ben 6 ay kullandım cokk memnun kaldım üstelik 10 mg kullandım yaaaa ve şimdi bırakalı 2 ay oldu hiç sivilcem yok oldugu gibi siyah noktlarımda kaybopldu cokk mutluyumm ki sivilcesiz hayat oh ne rahat diorum sengözlerimebaksanab

ne güzel canım çok sevindim :))
ben 20. günümdeyim, değişim var olumlu yönde...bana doktor 3 ay sürecek demişti, çok sivilcem yok ama inatçı olanlar, ergenlikten beri tam kesin çözüme ulaşamadığım için kullanıyorum, umarım kurtuluruz hepimiz :) a.s

ne güzel canım çok sevindim :))
ben 20. günümdeyim, değişim var olumlu yönde...bana doktor 3 ay sürecek demişti, çok sivilcem yok ama inatçı olanlar, ergenlikten beri tam kesin çözüme ulaşamadığım için kullanıyorum, umarım kurtuluruz hepimiz :) a.s

inan hiç kalmayacak ve tekrarlamıycak da tatlımm:eek:

X