Göz Makyajı Göz altı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende maybelline köpük kapatıcısından aşırı memnun kaldım.şimdiye kadar denediğim tüm kapatıcılılar içinde en iyisi.... ödüm kopuyo kaldırılacak diye.... yakında stoklucam......köpük ürünler benim cildime cok ii geliyo arkadaşlar.

kızlar benden tavsiye sakın Flormar göz altı kapatıcısı almayın..iğrenç bişey..

benim de göz altlarım epey mor.daha önceden maybelline kullanıyordum fakat bu sefer beyu aldım.oldukça da memnun kaldım.likit bir ürün ve çok hafif bir kıvamı var 28 lira civarında bişey yani çok pahalı da değil.bir de satış elemanı bayan bana göz altı kapatıcısı sürdükten sonra göz altına ten rengi far sürersen hem morluklar daha çok kapanır hem de daha pürüzsüz görünür demişti.bende denedim gerçekten morluklarım daha iyi kapandızemuszemus

kızlar ben lancome un göz çevresi kapatıcısını kullanıyorum çok çok çok memnunum.3 tonu var,ben orta tonu kullanıyorum.mükemmel kapatıyor ve cilt tarafınfan emiliyor.çok kıvamlı olduğu için çok çok az bir miktarı yetiyoropuyorumnanaktan

kızlar bende göz altı için kapatıcı ve aydınlatıcı bir ürün arıyorum göz altlarım çok koyu değil hafif koyuluk var ve aydınlatıcı sürmezsem hoş durmuyor daha önce kullandığım marka yok clinique mi max factormu alsam ne önerirsiniz birde yurtdışı sitelerden bu ürünleri alsak orjinalmidir alan varmı

doğal diye satıcı kızın önerisiyle(bi de indirimde olduğu için) İnnova almıştım.başlarda güzel gibi geldi ama şu an resmen ince ince kırışıklıklar oldu göz altımda ya senağlama
kesinlikle tavsiye etmiyorum

kızlar geçenlerde clinique all about eyes concealer denedim standında süper olduğu gibi 7-8 saat sonra bile harika görünüyordu makyajımda bir değişiklik olduğu hemen farkedildi gözlerin daha hoş görünüyor dediler
hem yoğun bir ürün hemde kaliteli fiyatıda boynerde 51 tl idi ama bir tüp muhtemelen 2 sene gider onu almayı düşünüyorum inşallah

Son düzenleme:
ben yıllardır i.d ürünleri kullanıyorum cilde hiçbir zararı yok
mineral makyaj ürünleri hepsi. kapatıcı olarak da i.d bisque

benim gözaltlarım çok mor bugün kapatıcı denedim bi kaç tane kızlar hep gözaltların ne kadar mor genetikmi falan maşşallahh moralimi iyice bozdular... sevmedim zaten flormar falan denediler..off ben patel magic touch arıyorum ama bulamıorum hiç biyerdede yaa..bide kapatıcımı aydınlatıcımı kullanmalıyım onuda bilmiyorum bana bi yardım edin kızlar..uygun fiyata doğal gösterecek bi kapatıcı yada aydınlatıcı herneyse artık ne kullanmalıyım :KK43:((...????????????

doğal diye satıcı kızın önerisiyle(bi de indirimde olduğu için) İnnova almıştım.başlarda güzel gibi geldi ama şu an resmen ince ince kırışıklıklar oldu göz altımda ya senağlama
kesinlikle tavsiye etmiyorum

ay ben de yeni almıştım onu, bana da satıcı önerdi, indirimde falan da değildi, 2-3 kere kullandım, kullanmasam mı artık:KK43:
Bu satıcılara hiç güvenmeyeceksin.

ben maybelline köpük kapatıcısnı kullanıorum ..bende doğal bi görüntü verdi sanki hiçbişi sürmemiş gibi ben memnunum yani :) günlük yaşantı için ii bence

kızlar benden tavsiye sakın Flormar göz altı kapatıcısı almayın..iğrenç bişey..

evet gerçekten çok kötü banada denemişti kozmetikçi kız okadar korkunç oldumki sempatiksalakcinni bide satmak için çok doğal durdu falan demişti kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ben maybelline köpük kapatıcısnı kullanıorum ..bende doğal bi görüntü verdi sanki hiçbişi sürmemiş gibi ben memnunum yani :) günlük yaşantı için ii bence

02 natural olanı aldım bende kapatıcı pek kullanmıyorum aslında ama bu hoşuma gitti vereliniortak

aynen ben de hiç kullanmazdım arkadaşım gördüm hoşuma gitti bende kullanıyorum şimdi maybelline 02 natural

ben flormar kullanıyordum öyle korkunç durmamıştı bende:)
şimdi bitti pasteli internette gördüm fiyatı da uygun sanırım uygun fiyatlı ne alabilirim

Ben Lancome göz altı kapatıcısı kullanıyorum,memnunum.Ama bitmek üzere.Değişik bir ürün denemek amacıyla Dior kapatıcı satın aldım şimdi de. Deneyerek aldım,güzel bir ürüne benziyor.

ben kullandım canım dior skin sculpt , pek memnun kalmadım açıkçası , kapatıcı değil de adınlatıcı olarak daha kullanışlı bence, inş. sen daha memnun kalırsın zemuszemus

estee lauder - double wear kapatıcı merak ettiklerim arasında. maybellininkinden de memnunum aslında.

bu kez estee alacağım ben , dauglas da denedim süperdi , hayran kaldım ,
hem doble wear kapatıcısını , hem aydınlatıcısını alacağım bu kez ,
kendimi garantiye alim kaydirigubbakcemile3

X