Göz Makyajı Göz altı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Mini, estee lauder double wear'ı aldım ben, gerçekten harika, hem kalıcı hemde çok kapatıcı ve baya bereketli bi ürün, hiç vakit kaybetmeden al derim:1rolleyes:

Aydınlatıcısı dediğin hangisi?

oh süper yapmışsın canım , en yakın zamanda alacağım ben de :KK1:
Aydınlatıcısı kalem gibi , ucu fırçalı , basmalı kalem tarzı ama çok güzel bir ürün böle :

95YG_311x311.png

bu ürünü yalnız başına sürmüşlerdi gözaltlarıma yetersiz gelmişti ama elimdeki ışıltısı harikaydi, güle güle kullan canım şimdidenŞeniz

negrocum bu kapatıcıdan daha çok bir aydınlatıcı ama kapatıcılığı yüksek.
markası estee lauder , sevi , tekin acar , daugles dan alabilirsin , fiyatı tam net olmamakla beraber 75 tl die hatırlıyorum bilmiyorumkismile
bu arada 1 2 haftadır doble wear'ı kullanıyorum ve bayıldım , kapatıcılığı ve aydınlatıcılığı süpperrrrr opuyorumnanaktan

tşkler tatlımopuyorumnanaktan parası tuzluymuş baya almiyimm bensempatiksalakcinni

doble wear ne kadar? ben stick kapatıcıdan sıkıldım aydınlatıcı ihtiyacımda var hem

sedefli aydınlatıcılar nasıl bu arada?

canım o da estee o da 70li küsür ,
canım uygun fiyatlı olarak ben sana goldenrose ve carminanın kapatıcılarını öneririm , g.rose özellikle çok güzel aydınlatıyorve kapatıyor likit halde , carminanın da kapatıcılığı çok güzel stick halde , fiyatları da çok uygun ohaoldumsmile

double wear kapatıcıyı 55tl ye almıştım ben tekin acardan 1-2 ay önce, ne kadar fark varmış aradabenneyaptımki gerçi 70te olsa değer, çok bereketli ve kaliteliŞeniz

ınnova kullanıyorum hem ince hemde çok iyi kapatıyor vebir seneden fazladır,kullanıyorum,fiyatı 20 lira

bende lancome un kalem gibi olanını aldım. flah touche sanırım adı. kullanan var mı?

kızlar bu mac studie finish concealer çok övülmüş. netten biraz arastırdım ama stoklarda yokmuş. mac kullananlar yardımcı olabilr mi nerden alıyorsunuz ve ortalama hangi numaraları kullanıyorsunuz.daha önce bu markayı denemedigim için pc den tonlar hakkında bi fikir üretemedim. lütfenn yardımm opuyorumnanaktan

Ben Loreal'in stik kapatıcısını kullanıyorum ve çok memnunum likit birkaç markanın kullandım memnun kalmadım.
Fakat Estee Lauder'in gözaltı kapatıcılarının çok etkili kapattığını duydum ama likit mi daha iyidir yoksa stik mi bu markanın bilmiyorum bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.:)

Çok fazla markayı denedikten sonra Bobbi Brown Creamy Concealer Kit kullanmaya başladım kesinlikle mükemmel piyasadaki diğer ürünlere göre biraz pahalı olsa bile inanın değiyor.
Maybelline köpük kapatıcısını da yakın bi zamanda aldım denemek amacıyla ama hiç beğenmedim tavsiye etmem,aldığım gibi duruyor.

bende 3 farklı ürün grubundan kapatıcı var:estee lauder'ın likit olan double wear stay in place concealer'ı, max factor'ün stick olan erace stick concealer'ı ve avon'un color trend concealer'ı..
tahmin edeceğiniz gibi, estee oldukça güzel,max factor daha ucuz ama stick olunca daha kalıcı kapattığından onu daha çok kullandım o bitmek üzere,avon ise öööyle duruyor orada.
şimdi şunu da ileteyim,arkadaşım chanel vs.. birsürü marka kullanmış fakat cecile diye ucuz bir markanın kapatıcısının hepsinden iyi olduğunu iletti,makyaja tonla para döken başka arkadaşıma anlattım bu durumu, o da deneyeyim demiş almış ve süper dedi hep onu kullanıcam dedi.ben henüz kullanmadım ama alıcam kesin.

maybelline fırçalı kapatıcısını aldım %100 kapatmıyor ama ben begendim pütür pütür olmuyorr max gibi pahalılarla aynı işi görüyor bence:)gözaltı çok mor olmayanlara tavsiye ederim:)

maybelline fırçalı kapatıcısını aldım %100 kapatmıyor ama ben begendim pütür pütür olmuyorr max gibi pahalılarla aynı işi görüyor bence:)gözaltı çok mor olmayanlara tavsiye ederim:)

kızlar mac studie finish concealer hakkında bilgisi olan yardım etsin lütfen..

elam
mac'te
NC ler sari alt tonlu
NW ler pembe alt tonlu
eger goz altinda morluk kahvelik coksa NC leri tercih et
numaralar yukseldikce renk koyulasir
en acik numara 15 numaradir.
eger acik tenliysen 15-20
eger bugdaysan 25-30
esmersen 30-35
concealerda bi ton koyu alirsan daha kapatici olur morluklar icin

elam
mac'te
NC ler sari alt tonlu
NW ler pembe alt tonlu
eger goz altinda morluk kahvelik coksa NC leri tercih et
numaralar yukseldikce renk koyulasir
en acik numara 15 numaradir.
eger acik tenliysen 15-20
eger bugdaysan 25-30
esmersen 30-35
concealerda bi ton koyu alirsan daha kapatici olur morluklar icin

Peki tam anlamıyla kapatıcılık sağlıyor mu?
Ben beyaz tenliyim ve morluk var gözaltımda, özellikle uykusuzken daha fazla oluyor tabi.
Ben de mac düşünüyorum ama fiyatları da pahalı olduğu için dikkatli davranmam gerek.

X