Göz Makyajı Göz altı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

DeNtiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
163
13
42
Selam kızlar göz altımda fazla morluk yok ama yüzüme fondöten sürünce oraya da biraz bir şey sürmek gerekiyor ama ne yazık ki şimdiye kadar fondötenimle aynı renkte göz altı kapatıcısı bulamadım:kızgın: çok açık renkler var genelde ve ben göz altına açık renk sürmekten nefret ederim bülent ersoy gibi oluyor bence çok korkunç:1closedeyes: sizce göz altıma iyi bir göz altı kremi uyguladıktan sonra üstüne az miktarda fondöten sürsem sorun olur mu? fondötenim de estee lauder yani iyi bir marka veya bana göz altı kapatıcısında renk seçeneği bol olan bir marka önerir misiniz?

canım bende çok beyaz sevmiyorum. Ben Lorealın göz altı kapatıcısını kullanıyorum. İki rengi var biri daha aydınlık diğeri daha doğal. Öyle bembeyaz durmuoyo. Güsel yani. Tavsiye edrim

göz altı kapaticisini çok iyi secmen lazım canım
cunku bi çok marka ne yazık ki kırısıklıklara davetiye cıkarır tarzda
mac öneririm
studio finish concealer'ı kullanıyorum
ilk başlarda çok yogun geldi ama şimdi alıştım kullanımına ve çok seviyorum
göz altına fondoten pek iyi bi fikir değil
ama illa surucem diyosan çok ince bi tabaka halinde sür
estee lauder double wear mı kullanıyosun?

bende maybelline kullanmaya başladım güzel.öyle çok beyaz değil benim kullandığım lıght ve medium var mediıum esmerler içinmiş lıght beyaz tenliler için.çok parlak durmuyo.

göz altı kapaticisini çok iyi secmen lazım canım
cunku bi çok marka ne yazık ki kırısıklıklara davetiye cıkarır tarzda
mac öneririm
studio finish concealer'ı kullanıyorum
ilk başlarda çok yogun geldi ama şimdi alıştım kullanımına ve çok seviyorum
göz altına fondoten pek iyi bi fikir değil
ama illa surucem diyosan çok ince bi tabaka halinde sür
estee lauder double wear mı kullanıyosun?

evet double wear kullanıyorum canım

bende Estee Lauderin kapaticisini kullaniyorum,denemeni tavsiye ederim
Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF 10

4 rengi var,fondötenini kullanmadigim icin ayni tonda varmi bilmiyorum ama muhakkak ayni olmasada yakin tonlari vardir.

en güzel concealer bobbi brown bence.cok fazla renk seçeneğine sahip.zaten sen seçmiyorsun,makyaj artistleri senin rengini belirliyor.hem son derece doğal görünüyor,hemde örtücülüğü çok iyi.

ben clinique marka aldım, pek beğenmedim. sıvı, ama sürdükten sonra kuruyor ve güzel olmuyor. max factor fena değil ama daha iyi birşey kullanmak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum.

birşey soracaktım kızlar acaba kapatıcı ve aydınlatıcı aynı şey mi benim göz torbalarım ve morluklarım yok ama makyaj yapılırken göz altına sürülen aydınlattığı için çok seviyorum ve beğeniyorum acaba ikisi de aynı ürün mü yani kapatıcı veya aydınlatıcı

hyr cnm aynı şey diil kapatıcı izler ve morluklar için kullanılır aydınlatıcı aydınlatmak için adı üstünde:)

clınıque kullanıyorum...açık yeşil ve fırçalı çok memnunum...

bende almıştım ondan, hatta son aldıkkalrmza eklemiştim, ama pek memnun kalmadım çizgilere falan doldu önce, sonrad a göz altımda minik yağ bezesi gibi beyaz butonlar oluştu kafamçokkarıştı yeni 1 concealer aldm cliniquei çöpe atcaktm arkadaşım istedi ona verdim, ondada aynı şekilde beyaz noktalar oluşturmus :bbo: tabi herkesin cildinde aynı etkiyi yaratck diye birşey yok ama sen yinede dikkatli ol tatlım, öyle birşey görürsen kes kullanmayı Şeniz

Yves Rocher kullandim iki tarafli cok memnun kaldim
simdi birde clinique denicem

bende saly hansenin bir göz altı kapatıcısı cıkmıs yeni onu denemek istiyorum salı günü alıcam hem bakım hem kapatıcıymıs bakalım birde dejavu öyle hem kapatıcı hem göz kremi

Estee lauder double wear dan çook menunum benn:asigim: fondötenin de esteeymiş zaten canım bence onu deneyebilirsin uyumlu olur ama renk uyduramıyorum diorsan M.A.C e bir bakmanı öneririm renk seçeneği çok fazla hem de kaliteli zaten estee lauder in alt kuruluşu şakkıdı ayrıca göz altına kapatıcı kullanıyorsan canım mutlaka kaliteli bir makyaj temizleyicisiyle eve gelir gelmez makyajını silmelisin.. ve de besleyici bir göz kremi kullanmalısın göz altı çok hassas ve geçirgendir yoksa genç yaşta kırışıklıklarla karşı karşıya kalabilrisn kafamçokkarıştı

X