Göz Makyajı Göz altı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar besleyi kapatıcı kullanan varmı aranızda sonuçta kullanılan ürünler bir şekilde cildimize zarar veriyordur kırışıklıkları tetikliyor olabilir; besleyici kaliteli bir kapatıcı kullanıp memnun kalanınız varmı aramızda?

besleyici olarak varmi bilmiyorum ben douglasa gitmistim orda diorun kapaticinisi denemek icin uygulattim üstünde onu sürmeden altina krem gibi birsey sürdü ayriyeten beslemesi icin. yani öyle ürünler vardir herhalde altina uygulanan. yada kremler var yüzünü temizleyince kullanabilecegin ben öyle kullaniyorum günde bir kac defa nemlendirici özel göz bölcesi icin olan krem

arkadaşlar ben daha önce nivea stick kapatıcı kullandım, bilinçsizce almıştımkafamçokkarıştı. onu kullanmadan önce altına çok hafif vazelin veya normal krem sürüyordum. şimdi este lauder double vear concealar kullanıyorum. sizce onun altına da nemlendirici sürmeli miyim. siz nasıl kullanıyorsunuz. bi de temizledikten sonra hangi nemlendiriciyi kullanıyorsunuz?? malum gözler çok önemli:eek:

m.a.c. ve e.funkhouser new kullanıyorum...canı 2 side gayet güzel...topaklanma vs yapmıyorlar..

göz çevresi için lorealin touche magique kullanıyorum. eskiden çok severdim ama artık istediğim performası alamıyorum. bir kere kapatıcılığı zayıf , ayrıca gün içerisinde eforla, terleme ile yada göz ve kirpiklerin hareketlerinden olsa gerek fondöten çizgi çizgi topaklanıyor. malesef bu kullandığım son tüp olacak.

Heyytt beee!!! Dediğiniz markaların ismini bile duymadım ya, ne güldüm kendime.. :roflol:
Haaaa, ikisini biliyorum ama bak:) lülülülülülü

Benim kullandığım tek makyaj ürünü pudradır ( evet toz pudra sadece ), kremsiz olacak...
Onun dışında cildimin bozulduğu çok kısa bir dönem haricinde ne fondoten bilirim, ne başka bi şey!!
Kapatıcıymış, aydınlatıcıymış ömrümde almadım....

Çoook geri kalmışım ben, çoookkk.. kaydirigubbakcemile3

Ama arkadaşlar size şunu söyleyim; cildime çok önem veririm:
Şimdiye kadar hep lorealin günlük kremiyle kremlerdim, her gün sabah akşam..

Ve hiç makyaj yapmadığım halde; her gün mutlaka nivea nın temizleme sütüyle temizlerim. ( pahalı ürünleri de denedim, ama en çok memnun kaldığım oydu.)

Sabunu yüzüme senelerdir sürmem, banyo da dahil...
Sadece temizleme sütüyle temizlerim.
Rimeli nadir kullanırım.. Genelde kirpik makası bana yetiyo :)
Far (kremini değil tabii) ve göz kalemini çok kullanırım... Hiç eksik etmem...

Ayrıca haftalık bir doğal kürüm var, onu yaparım...
Haaa bi de ruj yerine dudak parlatıcısının koyu renkli olanın kullanırım. Ruj sevmiyorum çünkü...

Bi de bu günlerde, eczaneye bi krem hazırlatıyorum yüz için; onu kullanıyorum...
Yaklaşık bir ay oldu, sonuç gayet iyi...

Tercihlerimden o kadar memnunum ki...
30 yaşına girmek üzere olmama rağmen beni görenler 22-23 sanıyorlar en çok; asla ama asla inanmıyorlar yaşıma...

Lütfen makyaj yaparken biraz cildimize dikkat!!!
Aşırıya kaçmadan, doğala yakın ürünler kullanmak en iyisi en güzeli...
Sevgiler sunuyorum hanımlar:) a.s. :1hug:

bende maybelline kullanmaya başladım güzel.öyle çok beyaz değil benim kullandığım lıght ve medium var mediıum esmerler içinmiş lıght beyaz tenliler için.çok parlak durmuyo.

aynen bende light olanı kullanıyorum çok doğal duruyor.. yalnız özel gün ve davetlerde sürerim.. günlük hayatta kapatıcı kullanmıyorum. çizgi yapıyor..

günlük kullandığım tek makyaj malzemem allığım ve rimelimdir..

Son düzenleme:
Yves Saint Laurent - Touche Éclat
Bunun ustunde goz kapatici tanimam, dunyada bircok unlulerin de kullandigi bir urundur.

Max factorun stick kapatıcısını çok başarılı buluyorum. Özel günlerde kesinlikle onu sürüyorum, aydınlık canlı hoş bir görünüm sağlıyor. Ama bana biraz yoğun olduğu için normal günlerde daha hafif olan yine max factorun kalem şeklinde süngerli sıvı kapatıcısını kullanıyorum, kapatıcılığı diğeri kadar iyi değil ama gündelik hayatta göz altım nefes alsın diye iyi bir seçim bence.

ben de beyu kullanıyorum çok da memnunum.göz makyajımda beyu dan başka marka kullanmıyorum zaten.kapatıcı, kalem,rimel ve eyeliner da tek geçerim.daha önce annemin max factor stick ini kullandım ama bana pek iyi gelmedi.diğer markaları hiç denemedim belki onlar daha iyidir bilemiyorum.

yaaa bana şöyle güzel doğal duran göz altı morluğu için güzel kuru kuru olmayan önereceğiniz bi kapatıcı varmı??

yaaa bana şöyle güzel doğal duran göz altı morluğu için güzel kuru kuru olmayan önereceğiniz bi kapatıcı varmı??

canım sen bilirsin ben zaten önceden de söylemiştim.beyunun kapatıcısı likit fırçalı bi şekilde.ben çok memnunun sen yine iyice bi araştır.hatta bi parfümeri de dene bakalım.stickler gibi sert değil ayrıca saatler sonra bile pürüzsüz duruyor.

ben buğday tenli bir bayanım göz altlarımda morluklar oluyor sizce en iyi kapatıcı hangisi

bende innovanınkini kullanıyorum biraz beyaz yapıyordu çok açıktı rengi kızlar innovadan başka tavsiye edebileceğiniz bi marka var mı ben araştırmadan aldım innova cilt sağlığı için nasıl göz çevresi çok hassas çünkü olmadı yine innova alırım fondotenle falan dengeliyordum ben öyle yaparımyine :icecream:

kızlar bende şimdiye kadar birçok kapatıcı denedim ama sonunda hayatımın kapatıcısını buldum o da biotherm'inki..ömrüm boyunca da vazgeçmem o benim sürmeden dısarı çıkmayacağım tek şey..doğal ve pürüzsüz ayrıca çizgi şeklinide almıyor..2rengi var biri beyaz diğeri doğal ton..ama beyaz olanıda bi o kadar doğal ve parlak gösteriyor ayrıca biotherm de cilt konusunda en hassas markalardan..kısacası şahane:)

X