Göz Makyajı Göz altı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar ben de,
lancome kullandım, olmadı
loreal kullandım olmadı
max factor kullandım olmadı...yine mor yine mor

bugün gidicem en pahalısı neyse onu alıcam servetse servet...yeter ya..

Slm herkese!!!!!
Bütün yazılanları tek tek okudum ama aradığım kapatıcıyı kimse kullanmamış sanırım:KK43:
For you mağazası vardı bir zamanlar burda.böyle kozmetik ağırlıklı değişik bi yerdi.bilen bilir zaten.ama kapandı artık çok üzgünüm:KK43:
Neyseee.. Ben ordan classics marka göz altı kapatıcısı almıştım..Başka da hiç bi yerde bulamıyorum.Geçen gün artık bitmek üzere olduğundan araştırmaya çıktım ama hiç bi yerde satılmıyo..
Ayrıca emily göz kalemlerimi de ordan alıyodum.onları da bulamıyorum normal parfümerilerde...
Kafayı yicem artık..kırk yılda bi bişey beğendim onu da bulamıyorum...
offf offfffffff.....................

ben onu indirim zamanında almıştım ama sanırım 45tl olabilir ama net aklımda diil cnmm.benimkisi 02 numara.

canım hangi kapatıcısı acaba bir fırçalı var bir de tüpte senin kullandığın hangisi tam olarak adını yazabilir misin ben de hem kapatıcı olsun hem de aydınlık bir görünüm verrsin istiyorum

Ben de maybelline kullanıyorum yıllardır ki, okuduğum kadarıyla çoğu kişi de onu kullanıyor ve memnun, daha iyisini görmedim, bitkisel diye amway aldım berbattı. Kaskatıydı, kapatmıyordu ve sürerken canımı yakıyordu. Maybelline devam ediyorum likit olanına yalnız köpük olanı o kadar etkili değil.
Ama şu va ki, ben de artık daha aydınlık bir şeyler aramıyor değilim.:) Hem maybelline kadar iyi kapatan hem de aydınlatan bir ürün biliyorsanız bana da söyleyin lütfeeeeen:)

ben yves rocher'nin luminelle serisinin açık renk olanını kullanıyorum. kapatıcak bi morluk ya da kırışıklığım yok ama aydınlık versin diye ve doğal olduğu için tercih ediyorum. memnunum.

bende mac kapatıcı var morluğu falan süper kapatıo hani şu yuvarlak olan özel fırçasıyla sürüyorum ama bir kaç yaş büyük gösteriyo yaa :KK43:
kalıp gibi ve çzgiler belli oluo ki bende öyle fazla çizgi yoktur göz altında ama dikkati oraya çekio sürdüğünde ve kalıcılığıda ölee çoqq uzun sürmüyo max 3 saat

lorealin touche magique kullandım hemde çok uzun zaman kapatıcılığı iyi ancak fırçası çok sert.Sonra clarins kullandım süper fırçası ve yoğunluğu gözünüzün altı mor değilse ve doğal bir ürün arıyorsanız tavsiye ederim.Oda bitti şimdi ya MAC yada estee lauder alıcam denemek lazım.:lepi:

Ben Lancome göz altı kapatıcısı kullanıyorum,memnunum.Ama bitmek üzere.Değişik bir ürün denemek amacıyla Dior kapatıcı satın aldım şimdi de. Deneyerek aldım,güzel bir ürüne benziyor.

Sorun gözaltı morlukları vs ise kesinlikle tek tercihim Body Shop! Göz altı kapatıcısı olarak bundan başkasını kullanmam. Kaç kişiyi daha başlattım buna sayısını bilmiyorum (,

benimde tek tercihim Body Shop tavsiye ederim

benefit boi-ing 2 numarayı kullanıyorum
1 in rengini bilmiyorum ama 2 morlugu çok iyi kapatıyor, tavsiye ederim
estee nin stick concealerı varsa denemek isterim sahsen
clarins i de merak ettim

Yves Saint Laurent - Touche Éclat
Bunun ustunde goz kapatici tanimam, dunyada bircok unlulerin de kullandigi bir urundur.

ah sensi seni gökte ararken yerde buldum canım ya
caci ile alakalı sorular sormustum bilmiyorum rastladın mı
hemen mesajlarına bakayımolumunekankayizsmile

estee lauder - double wear kapatıcı merak ettiklerim arasında. maybellininkinden de memnunum aslında.

X