klomen ve prengli iğnesi(çatlatma iğnesi)kulllananlar

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
kızlar arkadaşım yumurtlama döneminden iki üç gün önce ilaçları kullandı yumurtası çatladı rahim duvarı kalınlaştı dr gittiği zamanda akıntısı vs yoktu yumurtlama döneminden snr akınt başladı ve şuanda akıntısı dewam ediyo ve ayn zamanda sol tarafı hafif hafif sızlıyo yumutasıda soldaki çatlamıştı gögüslerde hassasiyert var adet olcak gibi sANCILANIYO HAFİF HAFİF YUMURTLAMADAN HEMN SNR OLDU BU BELİRTİLER GÖĞÜSLER ŞİŞ HASAS VE KOYULAŞMA VAR UÇLARINDA AYRICA İDRAR KOYULAŞTI BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ ÇNK BİZİM NET NBİ BİLGİMİZ YOK

şeker pembe tam olarak ne bilmek istediğini anlamadım ama zaten çatlamış yumurta diyosun.hamilelik belirtilerinde de var bu saydıkların ama aynen adet olacakmışsın gibide bunları yaşabiliyosun. inş hamiştir

kızlar arkadaşım yumurtlama döneminden iki üç gün önce ilaçları kullandı yumurtası çatladı rahim duvarı kalınlaştı dr gittiği zamanda akıntısı vs yoktu yumurtlama döneminden snr akınt başladı ve şuanda akıntısı dewam ediyo ve ayn zamanda sol tarafı hafif hafif sızlıyo yumutasıda soldaki çatlamıştı gögüslerde hassasiyert var adet olcak gibi sANCILANIYO HAFİF HAFİF YUMURTLAMADAN HEMN SNR OLDU BU BELİRTİLER GÖĞÜSLER ŞİŞ HASAS VE KOYULAŞMA VAR UÇLARINDA AYRICA İDRAR KOYULAŞTI BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ ÇNK BİZİM NET NBİ BİLGİMİZ YOK

canım pregnyl iğnesinin içeriğinde bhcg yani hamilelik hormonu var bu belirtiler ondann kaynaklanıyo olabilir büyük ihtimal

ama hamiş de olabilir bu belirtiler her ikisindede olabiliyo ben 2 ay kullandım bu iğneyi inan hamişlikle aynı belirti veriyo arkadaşın hiç takılmasın ama inşallah hamişdir de ondan dır

X