Saç Bakım Ürünleri Buday ya kullananlar?

aysima01

kaf-kef
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
188
0
35
kızlar kullanan varmı saçı için bide ne işe yarıyo ve nasıl uyguluyorsunuz?kaydirigubbakcemile3

avucuna dök ve saç diplerine masaj yaparak uygula tüm kafana
sonra uclara uygula
ardından sacını toplayip strec film ile sar
ben 1 saat falan bekletiyorum
sen 45 dakka beklet canım
yanma aşırı kaşınma olursa derhal yıka

Hücre yenileyici, selülit için, yarık yara ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklarda da etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır. Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve doğum lekelerini gidermeye yardımcı olur.hücre yenileyici özelliği vardır içinde çok fazla e vitamini içerir ve uzun süre dayanıklıdır...
ALINTIDIR...

Hücre yenileyici, selülit için, yarık yara ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklarda da etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır. Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve doğum lekelerini gidermeye yardımcı olur.hücre yenileyici özelliği vardır içinde çok fazla e vitamini içerir ve uzun süre dayanıklıdır...
ALINTIDIR...

Ben de bir zaman geceleri sürüp yatıyordum. Çok memnun kalmıştım. Sonuna kadar kullanıp bitirdiğim tek yağdır. Sonra başka yağlar deniyim dedim hala bitmediler, bitiricem de buğday alıcam diye bakıyorum. Ama yok gidip alıcam, evdekileri de sadece saçıma sürücem. Gerçekten yüzde ipek gibi bir hal hissediliyordu. :nazar:

saça iyi geldiğini duydum alacaktım ama piyasada sahtesi bolmus ve cok pahalıydı 7.5 liraydı en kucuk şişedeki

X