Aile Planlaması Hamile kalmamak icin yapilan iğneler

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

emi-ne

Prenseslerim ❣️❣️❣️
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
4.191
6
39
arkadaslar bu konu acilimi bilmiyorum ama bana fikirde bulunursaniz sevinirim.Ben yeni bebegimi kaybettim ve kanamam durmayinca sezeryan yapmak zorunda kaldilar.
1yil hamile kalmamam icin igne yapacagiz dediler bir kac kisiden duydum igne hormon bozuyormus dogrumu yaptirmalimiyim igneyi yoksa igne yerine hapmi kullanmaliyim a.s. tesekkürler simdiden

valla ben kullanmadım ama burda bir konu okumuştum..yazan kişinin tüm dengeleri değişmiş, sakın kullanmayın falan diyordu..ama yorumlarda ben kullandım bana birşey olmadı falan diyenlerde vardı, doktora bir sor bence

valla ben kullanmadım ama burda bir konu okumuştum..yazan kişinin tüm dengeleri değişmiş, sakın kullanmayın falan diyordu..ama yorumlarda ben kullandım bana birşey olmadı falan diyenlerde vardı, doktora bir sor bence

offff ne yapacam ben bilmiyorum yaaa neyse sagol canim yorumun icin a.s.

canım iğne kullanma ailemde sağlıkçı çok tavsıye etmıyorlar.. hap kullan veya eşin korurunsun inş tekrar bebişin olurrrrrrrrrrrrrr

arkadaslar bu konu acilimi bilmiyorum ama bana fikirde bulunursaniz sevinirim.Ben yeni bebegimi kaybettim ve kanamam durmayinca sezeryan yapmak zorunda kaldilar.
1yil hamile kalmamam icin igne yapacagiz dediler bir kac kisiden duydum igne hormon bozuyormus dogrumu yaptirmalimiyim igneyi yoksa igne yerine hapmi kullanmaliyim a.s. tesekkürler simdiden

canım geçmiş olsun öncelikle, iğne yapmaları şart mıymış? bir yıl boyunca çok dikkatli korunsanız olmuyor muymuş acaba? sordun mu?

canım geçmiş olsun .....Ben bu tarz iğne kulanmadım ama tedavilerde iğne kulanıldığı için ordan biliyorum Bence iğne kulanma her halükarda vücudun dengesni bozuyor malesef...
doğal yolla korunmanız en iyisi..eşin korunsun canım bide başka türlü sıkıntı yaratmasın iğneler sana..
doktorunla paylaşmalısın bu sıkıntını... normal yolla korunmanızda sakınca yoksa en iyisi normal yol...
Allah yardımcın olsun canım

canim igne ile korunacaginiza kendiniz korunun. yani baska yontemler de var biliyorsun esin illa icine bosalmak zorunda degil.

ben zaten hormonlarin igne vs ile oynanmasina cok karsiyim. 1 sene sonra da hormonlari duzeltmek icin ugras dur.

canım geçmiş olsun öncelikle, iğne yapmaları şart mıymış? bir yıl boyunca çok dikkatli korunsanız olmuyor muymuş acaba? sordun mu?

sagol canim evet sart cünki cok zor günler gecirdim hemen hamile kalmamam gerekiyormus aksam kendi ebemede sordum hicbir sorun olmaz dedi igne daha garantili dedi hic hamile kalmamam gerekiyo 1 yil :KK43:

canım geçmiş olsun .....Ben bu tarz iğne kulanmadım ama tedavilerde iğne kulanıldığı için ordan biliyorum Bence iğne kulanma her halükarda vücudun dengesni bozuyor malesef...
doğal yolla korunmanız en iyisi..eşin korunsun canım bide başka türlü sıkıntı yaratmasın iğneler sana..
doktorunla paylaşmalısın bu sıkıntını... normal yolla korunmanızda sakınca yoksa en iyisi normal yol...
Allah yardımcın olsun canım

sagol canim pazartesi dr randevum var drla konusmayi düsünüyorum ebe hicbir sorun olmaz dedi ama dra da sorsam iyi olacak hemde igne yaparlarsa 3 ayda bir vuracaklarmis artik dr ne derse

canim igne ile korunacaginiza kendiniz korunun. yani baska yontemler de var biliyorsun esin illa icine bosalmak zorunda degil.

ben zaten hormonlarin igne vs ile oynanmasina cok karsiyim. 1 sene sonra da hormonlari duzeltmek icin ugras dur.

canim ben bir süre hap kullandim hapi biraktim 6 ay sonra ikinci bebege hamile kalmistim ama kismet degilmis aslinda benim arkadasimda igne yaptirdi ve hicbir sorun olmadi acaba tr ignelermi farkli diyede düsünmüyorum degil?

fisfisfis pazartesi dr igne yapti drsordum bir sorunu olurmu diye dr 5-10 yil ypilan ignelerin zarari olur 1 yl yapiandan bisey olmz dedi offfff bn bu dr hic sevmiyorum yaaa :KK43: :uhm:

kizlar ben igne yaptirdim ama suanda sürekli kanamam oluyo dr gittim oda ilac vermek istemiyorum dedi kendiliginden gecer dedi ama ona güvenmedim baska drda randevu aldim o nedicek bakalim

X