Dolap İçi Çöp Kovası Montajı - yardım

aysemelissa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
54
2
arkadaşlar, mutfağa şu Praktiker'de filan çok satılan dolabın içine monte edilen, dolap kapağını açınca kapağı kalkan çöp kovalarından aldım. içinden çıkan talimat yazısını hangi kazma hazırladıysa montajını bir türlü beceremedim. resmini ekliyorum, içinizde takmayı başarıp, kullanmakta olan varsa ve yardım ederse minnettar olurum.

cop%20(2).jpg

90cm_eninde_eviye_dolabi_ve_kapakli_acilan_cop_kovasi.jpg

Son düzenleme:
bizde almıştık babam monte etti. ama o bile günlerce uğraştı. bi tuhaf bi çöp bu. bence hiç yorulma sen yapıcam diye. bu işlerden anlayan birini oturt başına uğraşsın yapsın. çünkü yanlış hatırlamıyosam bunun bir parçası bir tuhaf ve onun yüzünden asla monte olmuyo. o yüzden babam kendi alet edevatlarında ona uygun bi parça uydurup takmıştı. bide kendi içinden çıkan astığın şey pek sağlam olmuyo çöp biraz olunca pat kırılıyo babamın canına tak etti en son oraya demir bişey yaptırdı iyice sağlamlaştırdı ama dedğim gibi çok uğraştıran birşey.

canım ben kullanıyorum ama matkap gerekiyor sen yapabilirmisin bilmem ben marangoza taktırdım içinden bir şablon çıkmış olması gerekiyor o şablaona göre matkapla delik açılıp dubelle vidalanıyor yoksa sağlam olmaz mutfak yapanlar takıyor iyi günlerde kullan