Oğluşumun oyun halısını kendim yaptım....

C

capriss

Ziyaretçi
Kızlar oğluma oyun minderi halısı herneyse almayı planlıyodum araştırdım fiyatları bana çok yüksek geldi 3. bebeğide düşünmediğimden alsamda daha sonra işime yaramicak bebek yürümeye başlayınca oynamicakta şurda kullanacağı 3-5 ay o yüzden bende bunu kendim yapmaya karar verdim eşime gösterdim sen bunun alaasını yaparsın dedi ve işe başladım belki orjinalleri gibi olmadı ama oğluşum bayıldı oyuncak hastası olduğundan çok işime yaradı en sevdiği oyuncakları astım çok güzel oynuyor bakalım sizler beğenicekmisiniz ?

5906.jpg

5929.jpg

5932.jpg

cok guzel olmus emeklerine saglik
el emegi herseyden degerlidir disarida satilanlardan hic bir farki yok

cok guzel olmus emeklerine saglik
el emegi herseyden degerlidir disarida satilanlardan hic bir farki yoka.s.

canım masaallah cok güzel yapmıssın emegıne saglık nasıl yaptıgını tarıf edermisin a.s.

bende olusum için oyun halısı almayı düşünüyorum.gercekten sasırdım çok güzel diğerlerinden hiç bi farkı yok.vallahi bravo çok yetenikliymişsin.40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi eline emeğine sağlık.oğlusun güle güle oynasın..

çok süper olmuş yazdıklarını okumasam hazır sanardım. eline sağlık

çok tşk ederim kızlar bu kadar beğeniliceğini düşünmemiştim açıkcası yaparken resimlerini çekmiştim yarın ayrıntılı bi şekilde resimlerle anlatırım sizlerede eğer dikiş biliyosanız hazır almayın derim

vay anasiniiiiiiiiiii gercekten muthis olmus ya ellerine saglik bayildim, keske benim de oyle bir yetenegim olsa da bende yapsam hic fena olmazdi hani ellerine saglik tebrikler

valla helal olsun kardeşim tüketmek yerine üretmeyi seçmişsin seni tebrik ederim açıkçası ben şimdi çok utandım hemde evde oturuyorum bizimkindende çook güzel ve inanırmısın oğlum aldığımızadan beri bir ayı geçti yarım saat kullanmadı bile.harikasın...

çok güzel olmuş.ben 6 ay önce yeğenime satın almıştım 50 ytl ye..

Çok güzel olmuş eline sağlık Ben de deneyeceğim.tarifini bekliyorum.

Harika olmuş satın alınmış gibi eline sağlık üretken anne olmakta ayrıcalıktır

super olmus gercekten.bebegın sanslı senın gıbı yeteneklı bır anneye sahıp oldugu ıcın.ıyı gunlerde kullansın.ellerıne saglık

kiz dogru soyle hazir mi bu :))fistik gibi olmus imalata baslasan satilir vallahi ellerine kollarina saglik gule gule oynasin prensin icinde

çok hoş yaa ellerine sağlık. tebrik ediyorum seni maşallah.

Vallahı ellerıne saglık
Bız mubarek hazırcıyız hep
hayatta aklıma gelmezdı boyle bırsey..
Süpersin..

X