Aldatan kocalara hoş bir ceza!!

valla canim pekte kolay degil.bu isler.
affetmek zor.sonucta ihanete ugruyor aldatilan kadin
nasil affedebilirsin boyle bir durumu

eğer ki çok mecburi bir neden yoksa bence affetmemeli. affettiğiniz taktirde eşinize her baktığınızda onun başkasına dokunduğunu hiç mi hiç unutamayacaksınız. öyle ağır gelecek ki aldatılmanın üstüne birde bunu sindirmek, o üzüntüyü sürekli yaşamak sorunu eklenecek. sonuçta aldatanı affederek kendinizi cezalandırmış olacaksınız. umarım kimse bu duruma düşmez.

canım kusura bakmada biz aldatınca o.... oluyoruz ama onlar neden bu kadar geniş olsunlarki yok öle valla anında biter baskasına değen teni kendime değdirmem ben paylaşamam sen nasıl kabul edebiliyosun bunda anlmıs değilim açıkçası burdan bütün kadınlara aldatanları affetmeyin... 1 kez yapap her zaman yapar lütfen gururlu olunn biz kadınız...

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

saka yaptigini dusunuyorum :roflol::roflol:

beni aldatana ödül olur benimle yaşamak.. ama psikolojik olarak onu öldürebilirim..

onu affetmemi istiyorsa durumu eşitlemem için bana bir partner ayarlamasını söylerim...ya ayarla ya git derim kendi versin kararını.. canını yakarım.. psikolojik yıpratma uygulayıp intihar etmesini bile sağlayabilirm....
ama asla affetmem...

Affedin o sizi aldatsın, affedin o sizi aldatsın,affedin o sizi aldatsın,affedin o sizi aldatsın,affedin o sizi aldatsın,affedin o sizi aldatsın,affedin o sizi aldatsın,affedin o sizi aldatsın,affedin o sizi aldatsın...
bu artık ölene kadar gider... bunu affeden kusura bakmayın hakketmiş oluyo aldatılmayı.

merisu arkadaşıma kesinlikle katılıyorum aldatan duramaz bi daha aldatır nereye kadar af,kesinlikle saçmalık affetmek,bence onu artık allah affetsin

selam arkadaşlar sizleri kızdırmak, üzmek istemedim ama
evlilik iki karakterin bir ömrü orta çizgide sürdürmesi değil midir?
zaman zaman eşlerden hata yapan olursa af gerekmez mi hemen asıp kesmek olur mu arada çocuklar zarar görüyor o zamanda..
ben aldatanı af etmek derken çocuklu ailelelr için kasdettim ama nişanlıken yada henğz yeniyken aldatan erkek normal akıllı değildir zaten .. ama uzun bir evlilik süreci içinde erkeğin gönlü bazen daha farklı atmoserlere kaya bilir.. bütün gün dışardalar çok hoş hanımar görüyorlar malum:) nefis yani..
kapıyı çarpıpı gştmek, boşanmak çocuklarıa çok zarar veriyor..
bu arada soranlar olmuş eşim beni hiç aldatmadı ama nedeni dürüst olması değil.. ben hasta olurum ölürüm kahrdan bunu iyi biliyor, bünyem hassas yani.
birde zaten öyle bişi yapmasın diye dünyanın en iyi eşi rolünü oynuyorum daha napim..

ilginç bir teori

Son düzenleme:
şimdi birebir çok yakın bir arkadaşım başına gelen birşeyi yazıcam, yanlış anlaşılmasın benim başıma geldi
öncelikle aldatılma sonucu kişilerin tepkileri değişir malumunuz, kişilik özellikleri, bulunduğu koşullar falan filan.

benim bu bayan arkadaşım eşiyle yaklaşık 5senelik bir flört dönemi 3 senelik bir evlilikten sonra bebek dünyaya getiriyorlar. eşi bebğe ne kadar ilgili ne kadar yardımcı , ortalıkta görünen bir sorun yok, hatta zaman zaman benim odun kocam niye böle davranmaz demişliğim olmuştur. arkadaşım hamilelik sonrası hemen 2 ay sonra formuna girdi, kendine gene bakmaya başladı, öyle kayınvalide görümce sorunlarıda yok, geniş bir arkadaş topluluğu var sosyaller faaller, keza arkadaşımda çalışıyor, birbirlerine vakit ayırabiliyorlar. güzel giden bir evlilik diyelim. arkadaşım hayatta eşini kıskanmaz keza eşide öyle birbirlerine güvenleri tam, ben medsal karıştrım cep teli ama ohiç karıştırmaz. neyse kadınlık iç güdüsü mü diyelim başka bişey mi. hayatta eşnin telini elne almayan arkadaşım bir gün eşi şekerleme yaparken öylesine eline alıp oynamaya başlıyor telefonla, mesaj yakalıyor . böye bişey ekendiside inanamıyor, belli etmeden mesajı kendine gönderiyor . tel numarsını alıp şahsı arıyor ukraynalı 40-50 yaşlarında bir hatun. sonra arkadaş çevresinden evli bir bayanın gene mesajı. şok tabi arkadaş. neyse arkadaş eşini evden kovuyor eşi derbeder halde, fiizken bir aldatma yok( bana göre her türlü şekilde aldatmadır yaaa) msn de konuşmalardan mesajlaşmaya dönüşmüş bir flört diyelim. neyse ama eşçok pişman, yalvarma modundaa, bunca senelik beraberlikte tek bir hatası olmamış eşinin. arkadaşım düşündü taşındı ailelere belli etmediler. belli bir süre eşini eve almadı, yaklaşık 1 sene boyunca cehemnnem azabı yaşattı. gördüğü an sinirleri tepesine geliyor unutamıyordu. çocuğu için devam etme kararı aldı. unuttu mu hayır. ama bana şöle bir şey demişti. evet aldattı, affedemem, ama çok iyi bir baba . çocuğumu ondan ayıramam, bunun aldatma olduğunun bile bilincinde değil. çok pişman. ve düzeltmeye çalışıyor. boşansam başka biriyle tabiki evlenicem, niye üvey baba getireyim, herşeye rağmen kendi babası daha iyi değilmi. böyle düşünmüştü.

yani dmeek isteidğim kişiler yaşanılan olaylar çok farklı, herkesin her durumda başına gelebilir, affedip affetmemek herkesin kendi bileceği iş, büyük konuşmayayım benim başıma gelse ben sinderemezdim.
karşısına geçipte hadi alevlenelim diyemezdim.

he arkadaşım alevlendirmeye çalıştımı hayır, eşi yaptığından pişman oldu. kendini affettirmeye çalıştı. başardı

ben şimdi bunu niye anlattım valalhi bilmiyorum, ama bir annenin gözünden başka bir bakış açısıyla anlatmak istedim.

bugun esımın benı aldattıgını ogrendım bırsey hıssetmıyorum bu normalmı

SELAM ,,, Eeee güzel diyorsunuzda arkadaşlar , aldatılmadığınızı nerden bilebilirsiniz ki?? Unutmayin en son eşler duyarmiş..>>>>>>>kaydirigubbakcemile..( ERKEK MİLLETİNİN HEPSİ AYNİ İRADELERİ ZAYİF VARLİKLAR ONLARİ ÖĞLE KABUL ETMEK LAZİM,, ALDATMAYAN ERKEK BENCE YOKTUR,,,)

arkadasım ıyı guzel hos demıssın de aldatan bı adamla aynı ev aynı yatak aynı duygular nasıl paylasılır kı.sahsen ben ne kendıme ne kadınlıgıma ne de guruma boyle bır seyı yedıremem.tamam ıste Raabbım versın cezasını Allahından bulsun dıyıp cekıp gıdersın.basarsın tekmeyı. ama beraber olup da hıc bısey olmamıs gıbı hayata devam etmek bana ters...

[QUOTE=su_nur10;7157478]SELAM ,,, Eeee güzel diyorsunuzda arkadaşlar , aldatılmadığınızı nerden bilebilirsiniz ki?? Unutmayin en son eşler duyarmiş..>>>>>>>kaydirigubbakcemile..( ERKEK MıLLETıNıN HEPSı AYNı ıRADELERı ZAYıF VARLıKLAR ONLARı ÖĞLE KABUL ETMEK LAZıM,, ALDATMAYAN ERKEK BENCE YOKTUR,,,)[/QUOTE]

hopp bacımm yasakkelime agır ol bakalım hızını azcık kes...carpacaksın yoksa. yasakkelime okadar da degıl.ne demektır o oyle aldatmayan erkek yoktur.ne yanı herkes aldatılıyor mu sımdı.bı kac uckursuz yuzunden boyle bı zanda bulunamazsın kusura bakma.!!! :eek:klava: herkesın hakkına gırıyorsun su anda... bensana sorunla ılgılı kesın ve net dıyebılırım kı Allaha sukurler olsun kendıme o konuda ne kadar guvenıyorsam emınsem esıme de okadar sonsuz... :nazar: bence azcık da sen guvensen hıc fena olmayacak :enbuyukkk: senın bu yorumundan o cıkıyor cunku...

Son düzenleme:
şimdi birebir çok yakın bir arkadaşım başına gelen birşeyi yazıcam, yanlış anlaşılmasın benim başıma geldi
öncelikle aldatılma sonucu kişilerin tepkileri değişir malumunuz, kişilik özellikleri, bulunduğu koşullar falan filan.

benim bu bayan arkadaşım eşiyle yaklaşık 5senelik bir flört dönemi 3 senelik bir evlilikten sonra bebek dünyaya getiriyorlar. eşi bebğe ne kadar ilgili ne kadar yardımcı , ortalıkta görünen bir sorun yok, hatta zaman zaman benim odun kocam niye böle davranmaz demişliğim olmuştur. arkadaşım hamilelik sonrası hemen 2 ay sonra formuna girdi, kendine gene bakmaya başladı, öyle kayınvalide görümce sorunlarıda yok, geniş bir arkadaş topluluğu var sosyaller faaller, keza arkadaşımda çalışıyor, birbirlerine vakit ayırabiliyorlar. güzel giden bir evlilik diyelim. arkadaşım hayatta eşini kıskanmaz keza eşide öyle birbirlerine güvenleri tam, ben medsal karıştrım cep teli ama ohiç karıştırmaz. neyse kadınlık iç güdüsü mü diyelim başka bişey mi. hayatta eşnin telini elne almayan arkadaşım bir gün eşi şekerleme yaparken öylesine eline alıp oynamaya başlıyor telefonla, mesaj yakalıyor . böye bişey ekendiside inanamıyor, belli etmeden mesajı kendine gönderiyor . tel numarsını alıp şahsı arıyor ukraynalı 40-50 yaşlarında bir hatun. sonra arkadaş çevresinden evli bir bayanın gene mesajı. şok tabi arkadaş. neyse arkadaş eşini evden kovuyor eşi derbeder halde, fiizken bir aldatma yok( bana göre her türlü şekilde aldatmadır yaaa) msn de konuşmalardan mesajlaşmaya dönüşmüş bir flört diyelim. neyse ama eşçok pişman, yalvarma modundaa, bunca senelik beraberlikte tek bir hatası olmamış eşinin. arkadaşım düşündü taşındı ailelere belli etmediler. belli bir süre eşini eve almadı, yaklaşık 1 sene boyunca cehemnnem azabı yaşattı. gördüğü an sinirleri tepesine geliyor unutamıyordu. çocuğu için devam etme kararı aldı. unuttu mu hayır. ama bana şöle bir şey demişti. evet aldattı, affedemem, ama çok iyi bir baba . çocuğumu ondan ayıramam, bunun aldatma olduğunun bile bilincinde değil. çok pişman. ve düzeltmeye çalışıyor. boşansam başka biriyle tabiki evlenicem, niye üvey baba getireyim, herşeye rağmen kendi babası daha iyi değilmi. böyle düşünmüştü.

yani dmeek isteidğim kişiler yaşanılan olaylar çok farklı, herkesin her durumda başına gelebilir, affedip affetmemek herkesin kendi bileceği iş, büyük konuşmayayım benim başıma gelse ben sinderemezdim.
karşısına geçipte hadi alevlenelim diyemezdim.

he arkadaşım alevlendirmeye çalıştımı hayır, eşi yaptığından pişman oldu. kendini affettirmeye çalıştı. başardı

ben şimdi bunu niye anlattım valalhi bilmiyorum, ama bir annenin gözünden başka bir bakış açısıyla anlatmak istedim.[

Henüz anne değilim ama anne olmak bambaşka bir şey,her çılgınlık çocuğu için beklenebilir bi anneden.Arkadaşın her şeyi unutup güvenebildiyse onu tüm yüreğimle tebrik ediyorum, çocuğunu üvey anne üvey baba eline bırakmamak için en iyisini yapmış, ama kendindende çok şey feda etmiş.Asla eskisi gibi olmayacak bi evliliği devam ettirior. Her zaman ufacık bi tartışmada aklına gelir benim düşünceme göre.Çok yıpranmış ve bi kadının ömrünce unutamaacağı şeyler yaşadığı için yıpranmaya aklına gelmeeye devam edecek. Ama en azından bunu evladı için yapıor.Ben saygı duydum. Ama içine attıkları inşaAllah onu dertli etmez.Çünkü affettise her tartışmada yada aklına geldikçe bunu eşinin yüzüne vuramaz.Ama manevi olarak fiziksel olarak ta asla bir bütün olamayacaklar bence.Allahım tüm insanlarada bizede akıl fikir versin uzak tutsun böyle hatalardan.

X