Aldatan kocalara hoş bir ceza!!

:roflol:kusura bakma :roflol:
ya kusura bakma ama iyi vallahi beni aldatsin kocam bende : olur kocacigim herkesin basina gelebilir, gel biz tekrar iliskimizi canlandirmaya calisalimmi diycem ? Böyle diyen kadinlar oldukca o adam kendine kina yakip bin kez daha aldatacaktir! Ben erkek olsam sevgilim, esim bana böyle dese "oh ne güzel iki kisilik yaratabilirim hayatimda" derdim ve benle iliskisini tekrar canlandirmaya calisan esim/sevgilimle ILISKIMI CANLANDIRMAYA calisir gözümüde disardan ayirmazdim!

Üstelik iliski demekki okadar canli degilmiski adam disarda cogu seyi canlandirmis :roflol:

Beni aldatan hem burda hemde diger tarafta cezasini ceksin!!

YÜCE RABBIMDE KIMSEYE BÖYLE CIRKIN BIR OLAY YASATMASIN , kimseyi bu sekilde sinava cekmesiN!! :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:roflol:kusura bakma :roflol:
ya kusura bakma ama iyi vallahi beni aldatsin kocam bende : olur kocacigim herkesin basina gelebilir, gel biz tekrar iliskimizi canlandirmaya calisalimmi diycem ? Böyle diyen kadinlar oldukca o adam kendine kina yakip bin kez daha aldatacaktir! Ben erkek olsam sevgilim, esim bana böyle dese "oh ne güzel iki kisilik yaratabilirim hayatimda" derdim ve benle iliskisini tekrar canlandirmaya calisan esim/sevgilimle ILISKIMI CANLANDIRMAYA calisir gözümüde disardan ayirmazdim!

Üstelik iliski demekki okadar canli degilmiski adam disarda cogu seyi canlandirmis :roflol:

Beni aldatan hem burda hemde diger tarafta cezasini ceksin!!

YÜCE RABBIMDE KIMSEYE BÖYLE CIRKIN BIR OLAY YASATMASIN , kimseyi bu sekilde sinava cekmesiN!! :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Affetmek erdemdir-tatlicadiarzu-:roflol::roflol::roflol:

Birak erdemligi :roflol: ama bu düsünce aklimda kalicak egerki (insallah olmaz) etrafimda aldatilan bir bayan olursa ona : aksam esini karsina al koca beni aldattin affediyorum gel iliskimizi canlandiralim birde eline kina ver diycem, oda suratima su sekilde > kafamçokkarıştı laelaelaelaelae bakicak

konuyu baslatan arkadasim kizma, darilma ama bana ters geliyor umarim cok sert cikmiyorumdur ama bana gercekten cok ters geliyor bu theorie...

ahahaa allah seni ya güldürdün beni gece gece..

neymiş, boynuzları yiyip yiyip affetcekmişiz :roflol::roflol:

böle bi erkek olmak istiorum ya, dışarda geziim eğleniim, senin gbi düşünen bi karım olsun, isterse 100 milyar borcum olsun.. resmen keyif hayatı vay bee
:içelim::nazar:

Aldatan kocalar ne kadar memnun olurlar o zaman, aldattıkça eşleri ona daha sokulacak. E şimdi sizin bakış açınıza göre aldatan kocanın aldatma gerekçesi "eşiyle aşkını canlandırması" olur:)

Şaka bir yana...
Aldatılınca boşanmanın eşiğinden dönüp barışmak ayrı birşey eşe daha yaklaşarak ceza(!) vermek ayrı şey...Bir kadın, eşinin başka bir kadının yatağına girdikten sonra ona nasıl dokunası gelir ki? Ha kavga dövüş olur, sonra barışılır, bu ayrı bir konu, bunu da doğru bulmuyorum, kimileri pekçok nedenden dolayı boşanamaz, saygı duyarım, ne kadar gurursuzlarmış,nasıl boşanmıyorlar asla demem. Evli ve çocuklu olmak hayatımda yaşadığım hisler değil; ancak şu anki mantığımın değişeceğini, ihaneti kaldırabileceğimi düşünmüyorum, bir kere affedince devamı mutlaka gelir...Allah akıl ve iradeyi niye vermiş, doğru düzgün yaşayabilmek için inisiyatifimizi kullanalım diye vermiş. Kadınlar da yakışıklı, iyi nitelikli erkekler görüyor, dur bir de bunun tadına bakayım demiyor; erkekler de demeyecek o zaman. Erkektir elinin kiridir diyemeyeceğim.

Ben böyle düşünüyorum Seda arkadaş, sen de bakış açını bir gözden geçir istersen...

bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum bugünkü başlık karşısında yazamadan yapamadım bende hep büyük konuştum .asla affetmem dedim beni deliler gibi sevdiğini bildiğim kocam tarafından aldatıldiğımı öğrendiğimde 3 aylık hamileydim 2.çocuğuma elim kolum bağlandı ewet bişeyler bitmişti bende ama 9 yaşında bir çocuğum ve karnımda bebeğimle ne yapabilirdim.babasızmı dünyaya getirecektim onu her şeyi sineye çekmekten başka çarem yok.hayat bazen öyle oyun oynuyorki insana çaresiz kalabiliyorsun bu yüzden büyük konuşmayın lütfen!

bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum bugünkü başlık karşısında yazamadan yapamadım bende hep büyük konuştum .asla affetmem dedim beni deliler gibi sevdiğini bildiğim kocam tarafından aldatıldiğımı öğrendiğimde 3 aylık hamileydim 2.çocuğuma elim kolum bağlandı ewet bişeyler bitmişti bende ama 9 yaşında bir çocuğum ve karnımda bebeğimle ne yapabilirdim.babasızmı dünyaya getirecektim onu her şeyi sineye çekmekten başka çarem yok.hayat bazen öyle oyun oynuyorki insana çaresiz kalabiliyorsun bu yüzden büyük konuşmayın lütfen!

haklısın canım senağlama yapabilecek bir seyin gidecek kimsen yoksa mecbursun baska caren yok
yaşamayan bilemez allah kolaylık versin insallah eşin akıllanmıstır.
eğer ben aynı durumda olsam :uhm: :uhm:
bilmiyorum cevaplayamadım
allah kimselerin basına vermesin :Saruboceq:

haklısın canım senağlama yapabilecek bir seyin gidecek kimsen yoksa mecbursun baska caren yok
yaşamayan bilemez allah kolaylık versin insallah eşin akıllanmıstır.
eğer ben aynı durumda olsam :uhm: :uhm:
bilmiyorum cevaplayamadım
allah kimselerin basına vermesin :Saruboceq:
[/QUOTE
canım benim bana kucak açıcak ailemde var maddi durumumda çok şükür.fakat anlatmak istediğim bebeğimi tek başına dünyaya getiremem 2 çocuğunda sorumluluğunu alacak ruh halim yok şu an eşim düzeldi gibi ama asla güvenmem ona artık .

Allah sabır versin ama ben büyük konuşmaya devam edeceğim....
isterse 10 çocuğum olsun...

.

Beday cım, tüm mesajları ve özellikle de benim bu topikteki mesajımı okursan aynı şeyler olarak değerlendirmediğimizi anlarsın. Aldatılıp tercihini boşanmamaktan yana kullanmak ayrı aldatılınca eşime daha yaklaşayım ayrı. Aldatılınca "dur o zaman kocama daha bir sokulayım, aşkımızı alevlendireyim" dememişsindir, üzülmüş, yıpranmış, belki boşanmanın eşiğine gelmiş, ama affedip,boşanmayayım demişsin, çocuklarını düşünmüşsün, inşallah çok güzel gidiyordur her şey, inşallah eşinizle aranızda bu mevzu kapanmıştır. Ama bu ayrı canım...
Hayatında bunu tecrübe ettiğin halde kadınlara "aldatılınca kızmayın,aksine daha yakınlaşın, aşkınızı canlandırın" şeklinde tavsiyelerde bulunacağını düşünmüyorum...

Tartışılan affetmek değil aldatan kocaya daha yakın olarak ona karşılık vermek, aldatmayı bu mantıkla değerlendirmek...
a.s.

Son düzenleme:
endeniz bende zaten asla affetmem diyenlere istinaden yazdım buraya hem affedip hemde evliliği yürütmek için istemedende olsa yakınlaşabiliyosun

kötükedihüsoben aldatıldım ve evliliğimde dönüm noktası oldu boşanmadım kendime göre sebeplerim vardı.ama affetmekmi asla.cezası şu oldu onu seven saygı duyan iyi günde kötü günde yanında olacak eş gitti yerine umursamaz sadece çocuk için mantıklı bir beraberlik yürüten uyuz bir kadın geldi.cezası bu oldu.erkekler büyük hata yapıyorlar.aldatılan kadın eşine asla birdahadost olamıyor.bunu hemen anlamıyorlar ama zaman geçtikçe.ben neyaptım diyorlar.tabi çok geç kalmış bir sorgulama oluyor buda.kötükedihüso

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

kafamçokkarıştı
aşk mı?
hangi adamla?
başka kadının kulağında aşk sözleri fısıldamaya cüret eden adamla mı?
ben ermiş değilim, derviş değilim, psikolog değilim...
hiç hangi psikoloji ile aldatmış uğraşamam...
yaradan affeder affetmez ben bilmem...
çok ulvi davranıp affettim diyelim ama bir arada olamam o saatten sonra...
canı isterse Allah'a yakın olabilir bana uzak dursun...

Son düzenleme:
selam arkadaşlar, siz beni yanlış anladınız..
ben aldatan erkekle aşkı alevledirmeli derken şunu kasdettim,
acaba ben eşime beklediğini veremiyormuyum? sorusunu sorup, onu tanımaya çalışmak. ve bir kereye nahsus aldatmada onu affedip, kendisiyle bunu neden yaptğını sorgulamak, bir daha yapmaması konusunda fikrini niyetini analamak,
onu iyi tanımak.. bunlara takılmalı, hemen ilk hatada bas git evden dememeli, o zaman arada çocuklar kalıyor, sonra ikinci evlilik devreye giriyor, daha mı iyi oluyor,
herkesin evladı evinde anne babasıyla olurken boşanan eşlerin çocukları üvey anne, üvey baba sahibi oluyorlar ve biz eşlerimizi affetmediğimiz için çocuklarımızdan bizi affetmelerini bekliyoruz; bir hayal edin e

eşiniz sizi aldatamış bir kere.. boşandınız.. 3 gün babada, 3 gün sizde elinde bavul daha tıfıl yaşta bumu olmalı
yoksa eşinizle bu iğrenç hatayı neden yaptın? sorusunu sorup buna çözümmü aramalı..
biz eşlerimizle iyi günde ve kötü günde diyerek evleniyoruz, bence eşlerimize kin duymamalıyız,
onun ve sizin en kötü ortak gününüz aldatıldığıız gündür o halde o günü bir daha yaşamamak için çözüm bulmalı..
aşkı canlandırmak derken bunu aldatan taraftan beklemeli, o başkasına neden gitmiş bunu sormalı
kendi isteklerizmi söylemeli, hayatı daha yaşanır daha aktif hale getirerek eşlerimizi evine bağlamalıyız.
biz yıkıcı değil, yapıcı olusak eşimiz bunu mutlaka görcektir ancak şu erkekler mğstesna onalara asla af yok
1- nişanlıyken aldatan
2 evliliğin ilk 2-3 yılında aldatan
3-özür dileyip bunu sürekli yapan alışkanlık haline getiren yada erkeklik marifeti gören
4-evliliği hafife alan, eşini kadın olduğu için basit gören
bu karakterde erkekler affedilemez affedilsede bişi değişmez bunların manevi tedaviye ihtiyacı var demektir.
ama güzel bir nişanlılık ve sonrası güzel bir evlilikte uzun bir geçmişten sonra bir erkek bir an bu hataya düşmüişse yıllardır gösterdiği sevgi bir hatayla suya atılmamalı.. bence..

Ya bacım sen erkeksin flan da bayanların beynini yıkayıp aldatıp affedilmeyi makullaştırmaya mı çalışıyorsun nedir? hangi aklı başında kadın aldatan kocalarınızı affedin,boşanmak çözüm deil aşkı canlandırmak çözüm der yaa??? bi kere eğitim bilimlerinde davranışçı kurama göre,kötü bi davranış ödül sayılabilecek ii bi tepkiyle cvplanırsa o kötü davranış alışkanlığa dönüşür ve o kişi onu devamlı yapmaya başlar,yanlış davranış pekiştirilmiş ve teşvik edilmiş olur yani!!!
adam seni boynuzlasın sen de onu ödüllendir ki hep yapsın...bir de bi arkadaş demiş ki kendinizi ceza olarak mı görüyorsunuz? evet katılıyorum,ceza demişsiniz siz kendinizi ceza olarak mı görüyorsunuz eşinize,ceza ne demek yaa?? kusura bakmayın ama ben sizin bayan olduğunuzdan ciddi anlamda şüpheye düştüm zira ilk defa bi bayanın aldatanı kocanızı affedin,bir de aşkı canlandırın dediğini duyuyorum....

En doğrusunu siz söylemişsiniz de.Ben de forumu açan kişiyle siz aynı mısınız diye düşünüyorum.Hem nalına hem mıhına misali...CADIARZUsengözlerimebaksanab

Yüce Rabbim bile kullarını nice günahlar işlemiş olmasına rağmen affediyorda kusura bakmayın ama biz insanlara hiç yakışmıyor affetmem demek ...Böyle bi lafı etmeden önce lütfen bir daha düşünün...

ben bayanım üstelikte 3 çocuğum ve mutlu bir yuvam var, bana eşim seni aldatsam ne yaparsın diye sordu?
ben senin hayat arkadaşınım, onurun, gururun, haysiyeti, ahlakın en büyük değerinim dedim, beni aldatırsan önce kendini aldatmış olursun asıl sen böyle birşey yaparsan sonra nasıl bu günahla herşeyi eskisi gibi görebilirsin dedim
haklısın göremem çok şey yiter gider, sende kırılırsın değil mi dedi
evet dedim içimde ağrısı ve kanamsı dinmeyen yara olur yaşarsın ama evimi terketmem dedim..
yine severim, saygımı gösterimim, ama hiçbir konuda fadakrlık beklememen gerek, bazı kutsal değerleri seninle paylaşmam dedim..
bende amaaan erkek değilmi boşverin aldatsın demiyorum siz o açıdan bakınca yanlılıyorsunuz
ben hemen kırıp dökmemek çözümğ varsa onu bulmak gerek diyorum..
ben eşim için bir ceza değilim oda benim için değil.. ama cezalarda bizim için değil
biririmizn eksiğini hatasını onarmak için varız

zaten bir eş aldattığını itiraf ediyor ve özür dikiyorsa yanlışını kabul ediyorsa ve gerçekten pişman olduğunu kanıtlamak istiyorsa bu aslında ona değil kendimize verdiğimiz bir şans yani erdemli bir insan olmak için fırsat.. her iyi hareket bir başka iyi harekete kapı açar..

Eğer bir erkek aldatıyorsa bundan sonra olacakların sorumluluğunu da peşinen kabul ediyor demektir. O noktadan sonra kadın ayrılmaya karar vermişse bunun sorumlusu kadın değil yüzde yüz erkektir. Evliliği kurtarmaya çalışmak da ona düşer, kadına değil.

Dışarıda taş gibi kadınlar olduğu gibi çok yakışıklı adamlar da var. Aldatma dışardaki insanlarla alakalı bi durum değil, kişinin kendinde biten bişey. Eğer bir erkek erdemliyse, adamsa onu Angelina Jolie'lerle dolu bir odaya da koysalar bişey yapmaz.

Ve ben erkekleri eşlerinin aldatmaya ittiği zırvasına kesinlikle katılmıyorum. Yok karım kendine bakmıyor, yok isteklerim var olmuyor. Yok yaşlandı ilgisizleşti vs. Bahane hepsi. Gönlü geçtiyse, karısından istediği verimi alamıyorsa erkek gibi söyler derdini anlatır, boşanmak istiyorum doyamıyorum der sonra ne yapacaksa yapar. Kimsenin kimseyi salak yerine koymaya hakkı yok.

Ve ben yakalanmadığı sürece bir erkeğin çıkıp da karısına ben seni aldattım pişmanım dediğini duymadım, görmedim, şahit olmadım. Yakalanmıştır ve yakalandığına pişman olmuştur, durumu kurtarmak için evliliği bozulmasın diye dil döküyordur. Yakalanmayacağından eminse bir daha aldatmaktan geri durmayacağından da eminim öyle bir adamın. Ben de öyle bir insanla isterse 8 çocuğum olsun bir dakika evli duramam. Bu kadar da büyük konuşuyorum. Allah kimseye göstermesin böyle bir şeyi.

X