Aldatan kocalara hoş bir ceza!!

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

Degisik bir bakis acisi, belkide böyle denemek gerek:))))

aldatan kocalara hoş bir ceza!!

arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

başlığa göre yorum yapmak istedim bir de,
siz kendinizi eşinize verilmiş bir ceza olarak mı görüyorsunuz?

çözüm aşkı canlandırmaktamı?
adamın zaten sendenn gönlü geçmiş ortada aşkmı kalmış neyi canlandırıyosun

Bu söylediklerine kendinde inaniyormusun be gülüm???

Beni aldtanla isim olmaz!!!!:1closedeyes:

Varligimin kiymetini bilmeyeni

Yoklugumla adam ederim... bu kadar:kahve:

canım her kelımene harfıne noktasına kadar katılıyorum aldatan benı sevmemıs ıstememıs demektır

aldatıldım affettim hakıkaten pişman olacak bırısyse evet hoş bır ceza olur bır sure sonra ılıskıyı tekrar canlandırmayı denemek gerçekten çok pişmansa eğer...

ama bırde sureklı aldatılma ıhtımalıde var sevgısınden emınsen bır anlık heyecan ıcın yapmış olabilir diye dusunuyorsan bence affedebılırsın,bır sure onun hayatından cıktıktan sana ulaşmasını engelledıkten sonra.

Ama cocuklarınız varsa,uzun bır omuru paylaştıysanız yada hıc sorununuz yokken bunu yapıyorsa boşverın gitsin,Ondan ne köy olur ne kasaba.

selam arkadaşlar sizleri kızdırmak, üzmek istemedim ama
evlilik iki karakterin bir ömrü orta çizgide sürdürmesi değil midir?
zaman zaman eşlerden hata yapan olursa af gerekmez mi hemen asıp kesmek olur mu arada çocuklar zarar görüyor o zamanda..
ben aldatanı af etmek derken çocuklu ailelelr için kasdettim ama nişanlıken yada henğz yeniyken aldatan erkek normal akıllı değildir zaten .. ama uzun bir evlilik süreci içinde erkeğin gönlü bazen daha farklı atmoserlere kaya bilir.. bütün gün dışardalar çok hoş hanımar görüyorlar malum:) nefis yani..
kapıyı çarpıpı gştmek, boşanmak çocuklarıa çok zarar veriyor..
bu arada soranlar olmuş eşim beni hiç aldatmadı ama nedeni dürüst olması değil.. ben hasta olurum ölürüm kahrdan bunu iyi biliyor, bünyem hassas yani.
birde zaten öyle bişi yapmasın diye dünyanın en iyi eşi rolünü oynuyorum daha napim..

S_eda bacı kafan mı güzel senin kafamçokkarıştı

kocam aldatsın eve gelsin aşkım hoş geldin gel bi aşkımızı pekiştirelim diyer düşünüp ona sokulup vs vs şeyler ha kız manyadınmı sen :mymeka:

onunben varyyaaa kaydirigubbakcemile:kızgın:

selam arkadaşlar sizleri kızdırmak, üzmek istemedim ama
evlilik iki karakterin bir ömrü orta çizgide sürdürmesi değil midir?
zaman zaman eşlerden hata yapan olursa af gerekmez mi hemen asıp kesmek olur mu arada çocuklar zarar görüyor o zamanda..
ben aldatanı af etmek derken çocuklu ailelelr için kasdettim ama nişanlıken yada henğz yeniyken aldatan erkek normal akıllı değildir zaten .. ama uzun bir evlilik süreci içinde erkeğin gönlü bazen daha farklı atmoserlere kaya bilir.. bütün gün dışardalar çok hoş hanımar görüyorlar malum:) nefis yani..
kapıyı çarpıpı gştmek, boşanmak çocuklarıa çok zarar veriyor..
bu arada soranlar olmuş eşim beni hiç aldatmadı ama nedeni dürüst olması değil.. ben hasta olurum ölürüm kahrdan bunu iyi biliyor, bünyem hassas yani.
birde zaten öyle bişi yapmasın diye dünyanın en iyi eşi rolünü oynuyorum daha napim..

Çalışan kadınlar da bütün gün dışarda onlar da yakışıklı erkekler görüyorlar ama nefislerine engel oluyorlar.... Çok üzgünüm çoook

Kadın- erkek farketmez aldatmamsı lazım...
O eş çocuklarını düşünce zaten böyle bir pislik yapmaz....:mymeka:
Terkedilmeyi çoktan kabul etmiştir.... :1closedeyes:

arkadaşım dinen evlenmek nekedar haksa şartlar uygun değilse ve evlilik sana zarar verıyosa ayrılmak ta hak evlılığıne sahıp cıkmak onu korumak en guzel bişi tabi ama sırf evlı kalıcam dıyede kalkıp yanlışı doğru gıbı kabullenmek ve buna karşı koymamak yanlıştan daha buyuk bı yanlış insanlar evlılık boyunca bırbırlerınden sıkalabılır ama ılk hedef aldatmak hiç doğru değil yanlışa göz yunmak yanlışa izin vermektir sen bole yaparsan afedersın arkadaşım ama hakedersın

bacım ağzına yüreğine gönlüne sağlıkkkk yerimseniben

ya resmen adama ben butur seylerı normal karsılıyorum hayatım benı bı daha gonul rahatlıgıyla aladatabılırsın dmeek daha ıı oluyo herhaldee hatta aldatacagın kadınıda ben secıyımkııı barı ustume koklaıdgın gullll buna degsın dermıs gıbııı ne sacmalık yaa ben varya o adamı gebertırım ya kabusu olurum onunnn ayyy tepem attı ya

affederek ona ödül vermiş olurum nasılsa afediyo ohhhh asla artık o saatten sonra aşk falan canlanmasın zaten lazım değil...

Nefis olayı salt erkeğe has bir konu değildir ,insan olan herkesin dikkate alması gereken bir konudur.yaşamda insanların yaptığı tercihleridir çoğu zaman.macera,heyecan farklılık arayarak yaşamıyla ilgili tercihini yapmıştır o erkek.Bana ait bir zamanı,bir dokunuşu,bir sözü başkasıyla paylaşıyorsa eğer ortada canlanması gereken bir aşkta yoktur.bir aşk yoktur ortada aslında.bir sevgi yoktur.kaybetmeyi göze alarak yapılan davranışlar hep baltalamıştır biriktirilenleri.muhakkak olan yada olacak çocuklarımız bizler için değerlidir önemlidir.ama biz o çocukları kendi kendimize yapmıyoruz.sorumluluklarımız onlar için vereceklerimiz aynı olmalı.Bir anne ne kadar düşünüyorsa bir babada o denli düşünmelidir çocuklarının psikolojisini ruh sağlığını.kendi hislerini düşünüp yaşayacağı suni mutlulukları kendine iş edinmiş bir adamın çocuğunada faydası olmayacaktır.Bu olayın bir keresi iki kereside yok.değilmiki kadının içinde açtı o boşluğu.hiç bir kadının erkeğini ne şart ve koşulda olursa olsun paylaşmaya yanaşacağını ,yanaştığındada onu affedeceğine inanmıyorum.çocukları için gün boyu evd eherşeyi yapan kadın kendi içinde birşey yaptığında çocukları onu annelerine çok görmezler.

affetmem canım :mymeka:

Büyük konusmayayim ama "bende affetmem"Insanin basina gelmeyince bilmiyor.

Ama herhangi bir hata yaptigimdada Yüce Rabbimin beni affetmesini isterim.Burda

kendimi öz elestirimide yapayim.Kendimle celisiyorum.:uhm::1shok:Cünkü O

afedendir.

canım öncelikle konunu başlığını değiştir..
aldatatan kocaya hoş bir ödül,ve tekrar aldatması için teşvik edin gibi bir başlık kullanmalıymışsın..
ne demek neden affedeyım.. adam aşkı bitirmiş..neden ben tekrar canlandırmaya çalışayımm.
,ayrıca tek erkekte yok nefis kadındada var..o zaman senin bakış açısına göre toplumda tüm aldatanlara tüm suçluları affedeceğiz..ve dıyecez ki.. yazık ya nefsıne uymuş garıbımmı dıyecez..
allah nefis verdıyse ona görede irade sabır ve akıl verdi..
ayrıca aldatan kişi kim olursa olsun ister sevgili ister eş ister 10 çocuklu koca olsun ...affedılmemelı..:KK43:büyük konuşmayayım )
düşünsene sen kocanı affettın..kocan teli kapalı olsa şehir dşına çıksa eve geç gelse senle ilgilenmese... tımarhaneye düşersin..hep içinde kuşku şüphe olur..nerde aldatıyormu ne oldu dıye..
evlilik sadakat ve guven üzerine kuruludur..
zaten erkek mantığıda bu şekilde... ya beni bırakamz gidecek yeri yok zaten çocukta var.. ben onla bunla yatsam kalksam bizim karı beni affeder der...
siz bu mantıkla bile bile ona yol gösterıyorsunuz ... onu teşvik ediyorsunuz...

bide bir erkek evlilik dışında ne arayabılırde...
evde gul gibi karısı ,yuvası var.. ne arar erkek... bunu hepimiz biliyoruz...
inan aradıgı neyse evde 10 tanede olsa erkek yine arar ...oyuzden üzülüp yıpranıp beni salak yerıne koyan bana olan aşkı biten erkeğin nefsını düşünecegıme ..kendi nefsımı düşünürüm..siz bile bile kendi nefsınızede eziyet edıyorsunuz...buda günahh.
ayrıca o aldatan erkeğın nefsını düşünecegıme o beni düşünsün.. günaha girdim karımı kandırdım dıye..

Bu öneriniz bana pek hoş gelmedi açıkçası:1closedeyes:
Affedelim ve onu vicdanıyla bırkalım öyle mi?
Yine çabalayan biz kadınlar olalım yani?
Affedelim..ilişkiyi canlanıralım...ooh ne ala erkek olmak varmış bu dünyadakaydirigubbakcemile
Armut piş ağzıma düş.
Bir insana verebileceğiniz en büyük ceza hayatınızdan çıkartmaktır
Sonuçta bu da allah tarafından verilen bir ceza değil midir:1closedeyes:

X