aşk baskıdan doğar mı?

meltemgalli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
218
0
aileniz seçtiğiniz sahsa hkarşı çıks AŞKINIZ BÜYÜRMÜ yani ister istemez bi inat olayı çıkarmı hani engelleneni ulaşmak isterye insan öyle bişiy yada böyle baskıcı aile hayatınıza yön verebilirmi yani o kişi ile evlenmenize sebep olabilir onu kafanızdan atmışken bile soka bilir yada ondan kurtarmak için sizin eğitim hayatınızı sonlandıra bilirmi?

valla bizim bi kuzen var anası yani yengem sevgilisi için demediğini bırakmamıştı. kızıda tanıoruz üstelik ailesini falan yakın dostlarımız yani ve yengem o kızı çok severdi aama oğluyla beraber olduktan sonra kız için ben o kızı insan olarak seviyorum ama gelinim olarak sevmiorum diodu. ve sürekli onları ayırmaya çalışıodu. hatta kızın halasının yanında ben oğlum için başka bi kızı istiodum ama olmadı falan bile diebiliodu. oğluda o öyle yaptıkça daha beter bağlanmıştı kıza.

yani böle şeyler olabilio

haklısın canım peki bide şöyle bişey var bu şekilde inatla başlayan aşklar ulaşılamaz geliyır çifte ve kavuştuklarındada git gidee sevgileri düşüyorrr yani beklentilerindeki kişiliği bulamıyorlar böyle bi durum söz konusuma yani sonuçtaa kimse ulaşılamaz deil bunu anladıklarında büyük bi şok atlatıyolarda denile bilir şayet evlenmedilerse sevgiliklerinin ilerleyen zamnların üzerlerinden baskı kalkarsa daha sağlıklı düşüne bilirler

ya zaten bizimkiler nişanlandılar aradan zaman geçti nedeni belirsiz bi şekilde benim salak kusenim nişanı attı:kızgın:

anladımm canımm yahh işteeee tamda ddüşündüğüm gibi eskiden yasaklandıkları için hiç bi hareketleri birbirlerine saçma kötü itici gelmiyorrr ama iş olcak gibi olduğundaaaa diyor insan ne yapıyorum :)

yasaklar tatlıdır...
asilikle beraber isyan ederiz ama aşk değildir onun adı...
bu şekilde büyümez aşk en azından...

X