Soğuk buhar makinesinde hangi marka iyidir?

yesh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
42
0
Soğuk buhar makinasi almayi dusunuyorum ama hangi marka alacagima karar veremedim kizlar. Hem fiyatlar, hem ozellikler o kadar cok degisiyor ki. Gecen gun magazada baktim; kraft mi, chicco mu yoksa philips mi karar veremedim. Kullanan arkadaslar varsa bana yorum donebilirler mi? Ornegin calisirken cikardigi ses miktari ne boyutta, ozellikleri tatmin edici mi... Kimileri de "her calistirdigimda yerler sirilsiklam oluyor" diyor, kafam karisti benneyaptımki

bende bunu söylicektim..
bizim müdürlerden birinin çocuğu oldu.
o da aldı bir hevesle..
şimdi vermeye birini arıyor.
yerler sırımsıklam olmuş onda da ve hiç memnun kalmamış.
bence en güzeli kalorifer peteğinin üzerine su şişesini koy..misler gibi..

canım bende aldım bebişime ocakta kullanıcaz bir kaç defa çalıştırdım gayet iyi ben tefal marka aldım 5 lt olanından indirimdeydi birde 139 a aldım canım sana bi fikir su falanda akıtmadı hiç

bende esseden almıştım 129 ytlye aldım.
memnunum gayet kullanışlı, kışın çok rahat nefes aldırıyo..

eşim sinbo nun buhar makinasını almı geçen yıl yazında kullandım çok memnunum kışın harika fiyatı çok çok uygun 30 saat çalışma süresi var 6 lt su kapasiteli ıslak bırakmıyor fakat çeşme suyu kullandığıım için tv camını kireç yapıyor silince geçiyor sorun yok

Yorumlariniz icin cok tesekkurler kizlar. Anladigim kadariyla makinenin markasi cok da onemli degil. Hafta sonu dediginiz markalari gidip bir inceleyecegim, bir tanesini de alirim artik. Tek derdim cok ses yapip bebegimin uykusunu boler mi fikri. Ama bu kadar memnun olan varsa demekki oyle abartilcak sesler cikarmiyor bu makineler :)

lanaform vapolux. biz bunu kullaniyoruz ve cok memnunuz. su akitmiyor ve sessiz calisiyor, cok da guzel nemlendiriyor. havayi temizleme ozelligi de var.

X