Doğumu Hızlandırmak ve Kolaylastırmak için...

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
Arkadaslar aranızda gunu gecenler yada kolay doğum için önerisi olanlar var mı ?.. :uhm:
Her türlü tavsıyeyi dinlemeye hazırım.. :çok üzgünüm: Doğumu hızlandırmak ıcın ve kolaylasırmak ıcın ne yapmak gerekır.. benneyaptımki
Gunu gecipte doğum yapanlar varsa bılıyor olabılırler doktorunuzun yada buyuklerınızın soyledıgı seyler var mı ?? fisfisfis

off walla deneyimleri olanlar paylaşsınlar da bilelim biz de..
beni de şimdiden acaip doğum stresi sardı:bbo:

off walla deneyimleri olanlar paylaşsınlar da bilelim biz de..
beni de şimdiden acaip doğum stresi sardı:bbo:

Bebişinin adı betül mü olucak, adaşım geliyor demek... :1rolleyes:
Allah sağlıkla kucağına Almayı nasip etsın, tabi bana daa... :çok üzgünüm:

Bebişinin adı betül mü olucak, adaşım geliyor demek... :1rolleyes:
Allah sağlıkla kucağına Almayı nasip etsın, tabi bana daa... :çok üzgünüm:

evet betül olacak inş...a.s

Allahım sağlıkla kurtarsın inş..
özellikle de şu doğumdan:nazar:

Doğumdan yana bır korkum yada endişem yok.. :1no2:
sadece oğlum ne zaman gelecek artık ona sabrım kalmadı ya.. :çok üzgünüm:
Allahım hemencecık kavustur yarabbım cok ozledım oğlumu.. :çok üzgünüm:

sen resmen gün sayıyorsun,ne güzel..
benim nerden baksam temiz 2 ayım var:nazar:

ben de bi an önce kavuşmak istiyorum kızıma..
ama hazırlıklarımız tam değil henüz:icecream:

ayyy sende 6 ay önceki halimi gördüm herkes telefonda ayyyy sen hala doğurmadın mı gibi uyuz edici tavırlara girmeden telefonunu kapatmanı tavsiye ederim bu doğumu kolaylaştırmaz ama sinirlerinin yıpranmasını önler , hurmanın doğumu kolaylaştırdığını duymuştum bi de dua ver burada da daha önce bahsedilmişti internetten araştır bakalım o duayı suya 7 kere okuyorsun sonra o suyu içiyorsun doğumun kolay oluyor
ben okumayı bilmediğim için bilgisayarın yanına su koyup internetten online kuran okunan bir siteden okutmuştum ama öyle olmuyormuş sanırım çünkü 40+3 de 12 saatte doğurdum

amaaaaan doğunca vakit çabuk geçiyor elbet birgün doğacak dert etme :hooray:

ayyy sende 6 ay önceki halimi gördüm herkes telefonda ayyyy sen hala doğurmadın mı gibi uyuz edici tavırlara girmeden telefonunu kapatmanı tavsiye ederim bu doğumu kolaylaştırmaz ama sinirlerinin yıpranmasını önler , hurmanın doğumu kolaylaştırdığını duymuştum bi de dua ver burada da daha önce bahsedilmişti internetten araştır bakalım o duayı suya 7 kere okuyorsun sonra o suyu içiyorsun doğumun kolay oluyor
ben okumayı bilmediğim için bilgisayarın yanına su koyup internetten online kuran okunan bir siteden okutmuştum ama öyle olmuyormuş sanırım çünkü 40+3 de 12 saatte doğurdum

amaaaaan doğunca vakit çabuk geçiyor elbet birgün doğacak dert etme :hooray:

suan aynen dedıklerını yapıyorum canım.. netten dua fılan arastırıyorum.. kaydirigubbakcemile3
kendımde okuyorum bır yandan.. hurmayıda duymustum evet.. ya su 9 ay cabuk gectı de son gunler gecmıyor.. son gunlerı bırak son 1 gundeyım artık.. :a015:
yapım dan gelen bırsey sabırsızımda.. :bbo: bır an once doğurmak ıstıyorum artıkk... kaydirigubbakcemile
paylasımın ıcın saol canım.. a.s.

Arkadaslar aranızda gunu gecenler yada kolay doğum için önerisi olanlar var mı ?.. :uhm:
Her türlü tavsıyeyi dinlemeye hazırım.. :çok üzgünüm: Doğumu hızlandırmak ıcın ve kolaylasırmak ıcın ne yapmak gerekır.. benneyaptımki
Gunu gecipte doğum yapanlar varsa bılıyor olabılırler doktorunuzun yada buyuklerınızın soyledıgı seyler var mı ?? fisfisfis
slm kizlar ben tecrube edemedim hala calisma ustundeyiz bir tutsada hamis olsamda boyle kaygilara dussem ne guzel olurdu herhalde
ama annem den duydugum kadariyla sanciniz geldiginde hasteneye gitmeden ilik bir dus alirsaniz kolaylastirdigini annemden duymustum hatta ablam yapti biraz sakinlediginede tanik oldum
vee kizlar hastene cantaniza birtanade kuru sogan koymayi unutmayin niye diyecek olursaniz bebek dogduktan sonra ilk emzirmeden bunu gogsunuzun ucuna surun cunku gogsunuzun ucu yara olmicek bunu yapan iki hamileyi biliyom bir ablam ikicisi cok yakin komsumuz hic yara olmadi gogusleri deneyin dua edeceksiniz sonra banasakin unutmayin

bol bol merdiven in çık.sıcağa yakın banyo yap her gün.ben böyle duymuştum.hayırlı doğumlar:teytey:

bol bol merdiven in çık.sıcağa yakın banyo yap her gün.ben böyle duymuştum.hayırlı doğumlar:teytey:

çok saol canım.. merdıven ınıp cıkmaya bugun baslayacagım..
bır arkadasım da çömelerek yer sil dedi öyle duymus.. cahıllıge kurban gıtmeyelım ama deneyecegım ne yapayım.. kaydirigubbakcemile3
apartmanın merdıvenlerını ınıp cıkıcam bırazdan.. :smiley-cool:

Son düzenleme:
betülcüm böyle bir konu açman çokgüzel olmuş canım.
teşekkür ederiz a.s.
inş sağlıkla oğluna kavuşursun :)

inşallah amın canım hepimiz saglıkla kavusalım.. :Saruboceq:
yarın doktora gıdecegım yazmısmıydım hatırlamıyorum ama.. kaydirigubbakcemile3
bakalım acılmam ılerlemıs mı aynı mı? oğlum kucagımda donmek ıstıyorum artık.. :çok üzgünüm:
dua edın lutfen.. a.s.

hadi hayırlısı inşallah bebeğinle dönersin evine...
valla geç olmanın duygularını bilemem ama 36+4 de doğum yapmanın ne demek olduğunu biliyorum...
endişelenmeyin kızlar Allah onların dünyaya geleceği zamanı belirlemiştir yeter ki hayırlı gelsinler...
Allah yardımcınız olsun hepinizin...

arkadasim ben ananasin dogumu hizlandirdigini duydum.....tabi 5 gun gunum gectikten sonra.....ne kadar dogru bilemem....dene istersen bi zarari yok sonucta....Allahim bi sancida kurtarsin iyisallaha.s.

cnm bende 41. haftada dogum yaptım...ilişkiye girmek dogumu baslatıyor..spermler kanalları açıyor..doktoruna sorabilirsin...benim drum son hafta söylemişti ...ben baskalarındanda duymstum ama druma soramamıstım..kendisi söyledi.....

günüm geçti artık ama doğmuyor bebişim
başka bilgisi olan var mı? bunların çoğunu deniyorum 3 gündür tık yok

Kızlar, ins bebişleriniz hayırlısıyla gelsin. Birşey sormak istiyorum bebişleri zamanı geçtiği halde gelmeyen arkadaşlar bebişleriniz SATla uyumlumuydu?

günüm geçti artık ama doğmuyor bebişim
başka bilgisi olan var mı? bunların çoğunu deniyorum 3 gündür tık yok

umudunu kaybetme canım ama olmazsa da sezaryan olursun.ben de miyad geçmesi(bebeğin doğmaması)durumunda cinsel ilişki önerdiklerini biliyorum ayrıca medine hurmasının da kasılmaları tetiklediğini ve doğumu kolaylaştırdığını duymuştum.benim son 2-3 haftam ve günde 2 tane hurma yiyorum.hayırlı doğumlar...

X