Hamile kalmak isteyenlere...

galisra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
169
6
Belki bu yöntemi bilenleriniz vardır ama böyle bir yöntemden haberi olmayanlar olabileceği için paylaşmak istedim..Bana eltim önerdi ona da doktoru önermiş..İnanır mısınız kendisi düşük yapmıştı ve 2 senedirde çocuğu olmuyordu...Ve birçok kişi de önce rabbimin sonrada bu yöntemin sayesinde hamile kalmış..Çok basit esasında adet tarihinizin ik gününden itibaren 2 hafta boyunca hiç ilişkiye girmiyorsunuz(bu arada eşinizde herhangibir şekilde boşalmayacak),Sonrasında 1 hafta boyunca hergün ilişkiye giriyorsunuz bu arada ilk 3 günde tutarsa kız son 3 günde tutarsa erkek oluyormuş..Ortadaki 1 günde belli olmuyormuş cinsiyeti :)Ben henüz denemedim ama deneyeceğim inşallah bu arada eltim ilk denmede hamile kalmış..Ne diyeyim mevlam herkese nasip eder inşallah..Hadi rast gelekaydirigubbakcemile3

sağol tatlım bu ay gün aşırı deneyeceğim olmazsa senin yüntemini deneyeceğim aslında hep planım bu oluyor da neyse nasipse inşallah olur bekleyellllim sevgiler sana arkadaşım

bu yontem bana pek mantıklı gelmedı cunku her kadını yumurtlama gunu farklı 14.gunden sonra ılıskı oluyor bu yontemle 14. gunden once yumutlama olabılır o zaman hıc sansı kalmaz gebelık ıcın
bu yontem adetlerı cok duzenlı 28 gunde bır olan kadınlar ıcın uygun olabılır

bencede çok mantıksız bir yöntem bir erkeğin cinsel pehrizi 5 günü geçerse sperm sayısını ve kalitesini olumsuz etkiler.spermiogram testlerindede 2-4 gün cinsel pehriz istenir?????

valla bunun mantıkla bi alakası yok kız sglsun bilgisini paylaşmış ne güzel her duydumuzu denemeye çalışıyoz mutlaka bi yöntem sebep olacak ama mantıklısımı mantıksızımı onu bilmiyoz

saolsın canım paylaştıgın için teşekkürler bence mantıklı önce allaha dua edip daha sonrada denemek gerekir diye düşünüyorum...

paylaşımın için saol ...ama şimdi hesaplıyorum banada uymuyo çünkü ben 26 günde bir adet oluyorum bu nedenle yumurtlama günüm adetin 12. günü...eğer 2 hafta ilişkiye girmezsem yumurta gümbürtüye gider...sadece şöyle deneyebilirim..10. güne kadar ilişki olmaz ondan sonra olur....belki öyle tutar...

Bilemiyorumki canlarım yani doktorunun önerisi bu şekildeymiş ve de ilk denemede tutmuş..Belki faydam olur dedim..Ben de sordum kendisine daha önce yapsak tutmuyo muymuş diye o zaman olmuyomuş dedi..Bana da mantıklı gelmedi açıkçası ama hamile kalmak adına her yol mübah bize artık deniycez ne yapalım..

Yada zeynepcim senin dediğin gibi de olabilir belki doktor onun yumurtlama gününe göre hesaplamış olabilir ve bu durumda yunurtlama gününe kadar ilişkiye girmeyip o günden itibaren 1 hafta boyunca ilişki olması gerekiyo olabilir açıkçası bana bu konuda açıklama yapmadı kendisi..

evet bencede aslında mantıklı.. aslında olası yumrutlama tatihine kadar iliki olmıcak.. Peygamber efendimizde çocuk isteyen 6 gün eşine yaklaşmasın demiş.. 6 günden sonra inş tutar.. spermeler kuvvettlenir bence.. ben bu ay öyle deniycem.. bende 26 günde bir oluyorum.. adetimden sonra eşimle birlikte olmıcam taki 12 günüme kadar.. sonrası Allah Kerim:))..

Bende denemek istiyorumda bende 35 günde bir regl oluyorum.onun için yumurtlama günüm ne zaman bilemiyorum bu konuda bana yardımcı olumusunuz ?

Duzenli adet olan bir kadinin yumurtlama gunu olasi adet gununden 14 gun once oluyormus. Yani bir sonraki adet tarihinden 14 gun once. Yumurta catladiktan sonra dollenmezse, rahim duvarini saran tabaka 14 gun sonra adet olarak geliyormus. Buna gore 35-14 adetinin ilk gununden sayarak 21. gun yumurtlama gunun olabilir canim. Bir ay kendini bir dene, kacinci gun akintin oluyor. Kolay gelsin:ecrin_bebek:

kızlar ben bu ay hamile olduğumu öğrendim. 3 aydır deniyoruz. ilk iki ay ben hiç bir çaba göstermedim. bu ay biraz araştırdım ve araştırdıklarımı denedim ve hamileyim. (yumurtlama gününü gelen akıntı ile takip edin ) ilk olarak sizinde orgazm olmanız gerekiyo ki o kasılma hareketleriyle spermler rahime ulaşabilsin. sonra birde rahim kaslarınızı çalıştırın nefes verirken idrar tutar gibi içinize doğru çekin bu harekette spermlerin rahime ulaşmasında çok etkiliymiş. birde tabi 1 saat kadar yataktan kalkmayın. benden size bu kadar tavsiye

bu konudan bende müzdaribim bencede herkadının yumurtlama günü farklıdır...onu hesablayıp ona göre yapmalı ...bende yeni bişey ögrendim doktorlar normalde ilişkiden sonr belinizin altına yastık koyup en az1 saat yatın diyordu arkadaşım düşük yaptı 2 ci bebeyine hamile şimdi doktor ona yüzüstü yat demiş şaşırdım ...yüz üstüde rahime sperm daha kolay ulaşıyormuş...bende denedim ama olmadı.....bilemiyorum ne olacak ALLAH tan canı gönülden bir salıklı hayırlı evlat istiyorum isteyen herkese ve banada......inşallah....:emir_bebek::emir_bebek::85::85::85::85::85::85::85::85::KK43::KK43::KK49::KK49::KK49:

babaannemin 9,anneannemin 9,annemin ise 6 çocuğu olmuş.onlar bu yöntemlerden hangisini yaptılar acaba:)şu doğurgan ailede benimse hiç çocuğum olmadı.bırak çocuğu ben düşük bile yapmadım.bir düşük bari yapsaydım kadın olduğumu anlardım.hamilelikle uzaktan yakından alakam yok.çok istiyorum elbette çocuk ama eşimin sperm sayısı çok düşük ve ne denediysek olmadı yani.hatta ege üni.bize aşılamayı bile layık görmedi.direk tüp bebek sizinki çünkü boşa vakit kaybı aşılama dedi.yazık ya ben ve benim gibi insanlara.burda gördüğüm her yöntemi deneyeceğim

Diğer topiklerden birinde bi arkadasın dr uda adetin 9. gününden itibaren 13. güne kadar hergün ilişkiye girin demiş ve ilk cocugna o şekilde hamile kalmış arkadasta.. bilemedim ne dogru ne yanlıs

X