kardeş acısı yaşadınızmı aynı duygularımı yaşıyoruz

denevst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
698
3
kardeşimi kaybedeli tam 9 yıl oldu koskoca 9 yıl onun acısı hala ilkgünkü gibi içimde kardeşimi bir cani katletti geride bir kızı kaldı daha 17 yaşındaydı hayatının baharında hep abla kızımın büyüdüğünü görürmüyüm derdi göremedi canım kardeşim. arkadaşlar kardeş acısı çok zor hele benim gibi kardeşini dün sapasaglam görüpte yarın ölüm haberini aldıysanız dahada zor hiç unutamıyorum biran aklımdan çıkmııyor kardeşimin acısı benim için başkaydı o. bana abla deyişini çok özlüyorum. o öldü bizim ailemizin baglarıda öldü malesefki hiç düzen tutturamadık bir aile olarak koptuk ne acı demi daha baglanmak gerekirken biz dagıldık yada o noktadayız aranızda yaşayan varmı benim yaşadıklarımı

canım yasamadım allahta yasatmasın.....basın saolsun....olum yıllar gecsede acısı hep kalıyor...
allah sabrını versın kardesının yasayamadıgı yılları cocugu yasasın omru bereketlı olsun...
ama olumlu dunya bır gun her nefes olumu tadıcak..
mekenı cennet olsun canım

Nasıl yadımcı olurum bilemedim allah kimseye yaşatmasın böle acılar ne diyeyim canım okadar üzüldümkü okuyunca allah sana sabır versin...

inanın çok üzüldüm.. çok zor bi durum, kardeş sevgisi çok başka.. mekanı cennet olsun inşallah..

çok üzüldüm
allah kimseye yaşatmasın
kardeşinin ölümüne bir cani mi sebeb oldu
nasıl oldu canım allah kahretsin acıların en büyüğünü yaşatsın ona
cezasını çektimi bari
zindanlarda cürüsün inşallah

çok üzüldümsenağlama yaşamadım,Allah da yaşatmasın böyle bir acıyı inş,düşüncesi bile çok fena Allah sabırlar versin size, mekanı cennet olsun kardeşinizin :çok üzgünüm:

kardeşimi kaybedeli tam 9 yıl oldu koskoca 9 yıl onun acısı hala ilkgünkü gibi içimde kardeşimi bir cani katletti geride bir kızı kaldı daha 17 yaşındaydı hayatının baharında hep abla kızımın büyüdüğünü görürmüyüm derdi göremedi canım kardeşim. arkadaşlar kardeş acısı çok zor hele benim gibi kardeşini dün sapasaglam görüpte yarın ölüm haberini aldıysanız dahada zor hiç unutamıyorum biran aklımdan çıkmııyor kardeşimin acısı benim için başkaydı o. bana abla deyişini çok özlüyorum. o öldü bizim ailemizin baglarıda öldü malesefki hiç düzen tutturamadık bir aile olarak koptuk ne acı demi daha baglanmak gerekirken biz dagıldık yada o noktadayız aranızda yaşayan varmı benim yaşadıklarımı

Bütün ölüm acıları birbirinden daha fazla can yakar arkadaşım...
Bir anneye sorsan evlat acısı ,
bi eşe sorsan eş acısı ,
evlada sorsan anne-baba acısı ,
kardeşe sorsan abla-abi acısı der...
Bütün ölüm acıları yürekleri dağlar.
Senin yüreğin de dağlanmış anlıyorum yaşamasam bile.Rabbim yaşatmasın kimseye...
Yaşatırsa da bol sabr ihsan eylesin inşallah..
Sana da güzel bacım...
Herşeyde vardır bir hayır.
Hepimiz oyuncuyuz,hayatta bi tiyatro işte.
Ne yazıldıysa alnımıza onu oynuyoruz...Hepimiz bir gün gerçekte buluşaacğız inşallah...

canim benim ya :KK43: Rabbim gani gani rahmet eylesin kardesine..sana ve tüm sevdiklerinede dayanma gücü versin canim..benimde abim vefat etti..15 sene oldu..15 sene diyince coooooooook uzun bir zaman geliyor..ama aslinda bana göre coooooooooook kisa..daha dogru zaman gectikçe özlem büyüyor..bu cok normal bir durum..ölüme alişilmiyor..alişilmayacakta..ama birgün kavuscaz..buna inancimiz sonsuz..buyuzden sabrediyoruz..buyuzden dayaniyoruz..

ailenizin dagilmasina cok üzüldüm..sanirim herks kendi acisina dönmüş sadece..ama birlik olmalisiniz..hiçbirşey için geç degil..bunu sende yapabilirsin..ben herzaman güclü oldum..cünkü hep annemi düşündüm..benim içim böyle yaniyorsa kim bilir annemin içi nasil yaniyor dedim..o boyle dimdik dururken ben kendimi veremezdim..sende guclu ol..aileni toplamaya caliş..eminim bu size daha iyi gelicektir a.s.

canım ya çok zordur eminim.allahım yaşatmasın.ne kadarda gençmiş canım ya...birde çocuk,,,,,,offf çok zor.başınız saolsun.bir başka acı yaşatmasın rabbim...

başınız sağolsun...
Rabbim kimselere yaşatmasın...
sizlere sabırlar diliyorum..ama
lütfen aile bağlarınızın kopmaması için elinizden geleni yapın...
ailenin yerini hiçbirşey tutamaz...
sevgiler...

Yüregimde bir aci hissettim, bende ablayim cünkü ve ablaligin ne demek oldugunu cok iyi biliyorum.
Kardesiniz, kardes degil sanki evladiniz oluyor, arada ne kadar yas farki olmasada gözünüzde hep kücüktür o sizin.
Rabbim kimseye böyle bir aciyi yasatmasin.
Allah'im sen bizleri bunlarla sinama nolur..

Basin sagolsun canim kardesim, mekani cennet olur insallah kardesinin.
Ailen baglari kopardiysa sen ara onlari, sen aileyi bir araya toplamaya calis canim.

Öpüyorum seni.

denevst cnm senın acını yürekten paylaşıyorum bende kardeşimi henüz 17 yaşında kaybetim ve sadece 2 yıl oldu ama acısı hala ilk günki gibi taze benımde kardeşim başka insanlar yüzünden canına kıydı intihar etti ama kimse için hayatına son vermeye degmiyecegini bilemiyecek kadar küçük ve cahildi allahım kimseye yaşatmasın ve sanada sonsuz sabır diliyorumsenağlama

Merhaba Bebeğim...

Nasılsın rahatmısın... Rahat uyuyabılıyormusun...Usuyormusun yıne gecelerı, korkuyormusun gök gürültüsünden, aglıyormusun yanlız kalıca... Usume, ağlama, korkma bebeğim bak ailen yine senın yanın da... Sen gormesen bıle o hıc senı yanlız bırakmadı... Hep yanında tıpkı eskısı gıbı sana bakıyor, senı kokluyor, senı yasıyor... Bebeklerın hala odanda duruyor, kımseyı almıyorum ıcerı uyuyor rahatsız etmeyın dıyorum, hanı sevmezdın sende uyurken odana gırılmesını... Merak etme bebeğim ben almıyorum kımseyı ıcerı...

Bebeğim sana kırgınım aslında... Nıye benı hıc aramadın... Nıye benı yanlız bıraktın. Nıye ablanıda goturmedın gıderken... Hanı bız hıc ayrılmıcaktık... Hanı benı hıc bırakmazdın... Paylasamazdın baskalarıyla. Ne oldu, ne degıstı hayatımızda, ne ayırdı bızı boyle... Ne ölüm mü?... Suss...sakın bır daha soyleme...
Ölüm bizi ayıramaz... Biz bunu haketmedik. Biz hic isyan etmedik ki hayata... O bizi niye ayırsın...

Bebeğim şimdi gitmem lazım... Benı beklıyor yenı bır hayat... Sensiz ama acı bır hayat...

oznur yazdıkların cok etkıledı benı ben yasamdım ama yasammıs kadar oldun yurtta ıkı tane oda arkadasım wardı kankalarım 1 er yıl arayla ıkısıde abılerını kaybettıler 22 yasındaydı ıkısıde onlarla aynı odada aynı acıyı yasadım allah kımseye yasatmasın

gerçekten çok zor ALLAH kimseye taşıyamayacagı yük vermesin bunları yaşıyanlarada sabır versin

amin canım mekanları cennet olsun allah cok sewıyomus kı erken yasta almıs onları hep böle tesellı edıyorum kendımı

Merhaba Bebeğim...

Nasılsın rahatmısın... Rahat uyuyabılıyormusun...Usuyormusun yıne gecelerı, korkuyormusun gök gürültüsünden, aglıyormusun yanlız kalıca... Usume, ağlama, korkma bebeğim bak ailen yine senın yanın da... Sen gormesen bıle o hıc senı yanlız bırakmadı... Hep yanında tıpkı eskısı gıbı sana bakıyor, senı kokluyor, senı yasıyor... Bebeklerın hala odanda duruyor, kımseyı almıyorum ıcerı uyuyor rahatsız etmeyın dıyorum, hanı sevmezdın sende uyurken odana gırılmesını... Merak etme bebeğim ben almıyorum kımseyı ıcerı...

Bebeğim sana kırgınım aslında... Nıye benı hıc aramadın... Nıye benı yanlız bıraktın. Nıye ablanıda goturmedın gıderken... Hanı bız hıc ayrılmıcaktık... Hanı benı hıc bırakmazdın... Paylasamazdın baskalarıyla. Ne oldu, ne degıstı hayatımızda, ne ayırdı bızı boyle... Ne ölüm mü?... Suss...sakın bır daha soyleme...
Ölüm bizi ayıramaz... Biz bunu haketmedik. Biz hic isyan etmedik ki hayata... O bizi niye ayırsın...

Bebeğim şimdi gitmem lazım... Benı beklıyor yenı bır hayat... Sensiz ama acı bır hayat...

senağlamasenağlamasenağlama ne diyecegimi bilemiyorum öznurcum..çok ama çok üzüldüm..ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN..onu intahara sürükleyenleride rabbim nası lbiliyosa öyle yapsın..:çok üzgünüm: bu mübarek ayda kardeşinize bol bol rahmet diliyorumsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kardeşlerimi çok severim ama içlerinden birini daha fazla.yazını okurken korktum çünki ben de onu çok seviyorum.Allah kimseye yaşatmasın.sana da sabır versin.ailenizin yeniden toparlanması dileğiyle

canım benım
allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun canım
cok zor bır durum rabbım kımseye yasatmasın ınsaallah
hep derler ınsanın ıcınden bır evlat bır kardes acısı cıkmazmıs dıye
rabbım yasatmasın dusmanıma bıle
allah yardımcınız olsun ınsaallah

X