Pko'luyum ve tedavisiz hamile kaldım!!

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
455
11
arkadaşlar hala şoktayımm biliyosunuz bende pkos hastasıydım hatta 2 ay önce aşılama yaptırmıştım ama tutmamıştı bende o hırsla tedawiyi ilaçları herşeyi bırakmıştım ... glukofeni bile bırakmıştım içmiyordum 2 aydır. adetim gecikince dr.a gittim bugün ilaç wersinlerde adet göreyim diye hiç ihtimal wermiyordum ama kanda gebeliğe bakıldı prosedür gereği we sonuç pozitifffff... hala inanamıyorum yaa beklemeyi tamamen bırakmıştımki istediğimi werdi allah bana. allahım isteyen bekleyen herkeze tattırsın bu duyguyu ve lütfen ümidinizi kaybetmeyinnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çok sevindim arada sırada yazdıklarına rastlıyodum yanlış hatırlamıyosam.Allah işte bak şu mubarek günlerde ne şanslısın ki kabul etmiş dualarını.tüm tedavilerimiz bahane ve vesile aslında.Allah istio ve oluyo.inşallah kucağına da alırsın.tekrar tebrikler

çok sevindim tebrikler..
dr.lar kafadan atınca her şey normale dönüyor diyorlar, bakın doğruymuş.
tedavi altında gün hesaplamadan, kafaya takmadan olmuyor.sen en iyisini yapmışsın.

ayyy çok sevindim canım
allah isteyen herkeze veriyor işte
yok benim olmaz bende kist var
yok benim olmaz ben pko luyum dememk lazım allahım veriyor işte
benimde çikolata kistim vardı
olmaz dediler allahıma şükür 2.bebeğime hamileyim
allahım sana şükürler olsun
umudunuzu yitirmeyin

çok sevindim allah tamamına erdirsin sana da soracağım ama özel istersen yanıtlama çalışma süreleri gün aşırı ben de anne aolmak istiyorum

sğl canım ben 2 aydır hep biyerlerdeydim ya ailemin yanında ya tatilde hep ayrıydık yani eşimle genelde... eşimle okadar nadir biraraya geldikki 2yi geçmez eminim buna . diyorum ya herşeyi okadar fazla çıkartmıştımki beynimden .gerçektende bıraktıgın an sana geliyormuş istediğin herşey bahane yaa aşılamayla olmadı işte werecek olan allah o nezaman dilerse ozaman. inşlhh tez wakitte kabul olur duaların cnm.

ccaaanımmm sağol bu ay ben de takmadım ama geçen ay adet görünce hüngür hüngür ağladım o zaman karar verdim takmayacağım sonra en yakın arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim onun adına çok sevindim ama kendimiçin bir hüzün kapladı ve bunu kimseye söylemedim ilk sana söylüyorum inşallah sağlıkla bebişini kucağına alırsın sevip koklarsın meleğğini cennet kokulunu

inşlh canım aranan beklenen bebekler olunca insan daha hassas daha tedirgin oluyor sanırım şimdiden sağlıklı olsun diye dua ediyorum sadece. sıkma canını inan allah en doğru zamanda weriyor ... inşlhh içten diliyorum en kısa sürede kawuşursun sendee ...

canım tebrık ederım allah tamamına erdırsın.bende pko luyum bazı anlar bende ümitsizliğe kapılıyorum bana moral oldun canım.ne kadar zaman bekledın canım bırde adet düzensizliği yasıyomuydun bılgılendırırsen cok sevınırım

canım ya tebrik ederim.allahım tamamına erdirsin inş.bana cidden umut oldun şimdi.bende pko hastasıyım ve 2 başarısız aşılama ve 2 de tüp deneyimim var.inş bende kendiliğinden hamile kalabilirim.çünkü bende yaklaşık 4 aydır bıraktım herşeyi..

tebrik ederim canım,ne mutlu sana ve eşine...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.ben de pkos'um ve ilaç tedavisiyle hamile kaldığım bebeğimi ağustosta kaybettim.ben glukofeni hamile kalınca bırakmıştım,sitede pkos'lu bir arkadaşın 'doktorum düşük riskine karşı ilk 3 ay devam ettirdi.' yazdığını okuyunca kahroldum.senin doktorun bu konuyla ilgili birşey söyledi mi?

tebrikler allahım tamamına erdirsin darısı hayırlısıyla bizlerin başına

canım tebrık ederım allah tamamına erdırsın.bende pko luyum bazı anlar bende ümitsizliğe kapılıyorum bana moral oldun canım.ne kadar zaman bekledın canım bırde adet düzensizliği yasıyomuydun bılgılendırırsen cok sevınırım

canım adet düzensizliği ewet yaşıyordum ama glukofeni kullandıgım sürece düzenli oluyordum.aşılamayı 2 ay önce yaptırmıştık aşılamadan sonra herşeyi bıraktım beynimden sildim herşeyi hatta bu siteye bile hiç girmedim anımsamak hatırlamak istemediğim için dr.ada adet olmam için ilaç yazdırmaya gitmiştim zaten yani sıfır ümitti... ama olmuş işte çok şükürki..darısı başınıza inşallahh

arkadaşlar hala şoktayımm biliyosunuz bende pkos hastasıydım hatta 2 ay önce aşılama yaptırmıştım ama tutmamıştı bende o hırsla tedawiyi ilaçları herşeyi bırakmıştım ... glukofeni bile bırakmıştım içmiyordum 2 aydır. adetim gecikince dr.a gittim bugün ilaç wersinlerde adet göreyim diye hiç ihtimal wermiyordum ama kanda gebeliğe bakıldı prosedür gereği we sonuç pozitifffff... hala inanamıyorum yaa beklemeyi tamamen bırakmıştımki istediğimi werdi allah bana. allahım isteyen bekleyen herkeze tattırsın bu duyguyu ve lütfen ümidinizi kaybetmeyinnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım arkadaşım benim, valla konunu şimdi gördüm ne kadar sevindiğimi anlatamam...
rabbim kucagına almayıda nasip eder inşallah...
darısı bizim başımıza...
bizlerede dua etmeyi unutma olurmu...:1hug:

tebrik ederim canım,ne mutlu sana ve eşine...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.ben de pkos'um ve ilaç tedavisiyle hamile kaldığım bebeğimi ağustosta kaybettim.ben glukofeni hamile kalınca bırakmıştım,sitede pkos'lu bir arkadaşın 'doktorum düşük riskine karşı ilk 3 ay devam ettirdi.' yazdığını okuyunca kahroldum.senin doktorun bu konuyla ilgili birşey söyledi mi?

geçmiş olsun cnm inşlh son acın olur tekrar sewindirir allah seni. doktora pzts yada salı gidicem tam muayene için ozaman sorucam ama aşılama yaptırdıgım gün sormuştum bu konuyu glukofene dewam edicemmi tutarsa neyapıcam bırakayımmı diye ewet ilk 3 aya kadar dewam ediliyormuş hapa kalp atışları duyulana kadar demişti bana ama ben zaten bırakmıştım içmeyii . iyi akıl ettin hemen başlıyayım içmeye
teşekkür ederim gerçekten

gönülyarasıı çok teşekkür ederimm etmemmi hiç.
canımm allahım inşlh her isteyene nasip etsin bunun sabırdan geçtiğini hepimiz çok iyi biliyoruz inşlh daha fazla bekletmez we bu mutluluğu sonuna kadar yaşamamızı nasip eder hepimize her isteyene:Saruboceq:
benimle sewincimi paylaştığınız için sağolun hepinizz:1hug:

Tebrik ederim umarım sağlıklı bir hamilelik geçirip hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.

X