Tüp Bebek Merkezleri Gürgan Klinik ve Timur Gürgan Yorumları

map

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2009
902
20
timur gürgan gerçekten tüp bebek konusunda en tecrübeli en başarılı hekimlerden biri. Kendin bu konuda mükemmel geliştirmiş. Bunun dışında merkezdeki hemşireler de çok iyiler. Ama :
-eğer her gittiğinizde ortalama 1 saat bekletilmek
-muayenenin ya da görüşmenin en fazla 10 dk sürmesi
-dr. aygül hanıma işler yolunda gitmediğinde birşey sorunca sizi azarlaması
-timur beye görünmek istediğinizde diğer doktorlara yönlendirilmek
-gebe kaldıktan sonra tatil günü ya da gece bir problem kanama ağrı vs. olduğunda o panikle aradığınızda telefonda hemşire ile muhatap olmak ve doktorumuza sorduk bir hastanenin acil servisine başvurmanızı önerdi diye bir cevap almak

bu durumları göze alıyorsanız gidin gürgan kliniğe.
ancak gene de gebelik oranları yüksek midir evet yüksektir haklarını da yememek lazım ama yukarıdaki durumları yaşadıktan sonra o tutan gebelik ne kadar sağlıklı devam eder? o da kadere kalmış.

iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar..umarum allah hepimizi güldürür...artık bu mutsuzluk hayatımın geneline yayılmaya başladı...gücümün yettiği yere kadar deniycem ama yine olmazsa bilmiyorum bununla nasıl yaşarım

arkadaşlar

dünkü kontrolde hazırsın dedi aygül hoca

ben zaten istekliydim bu reglde başlamaya

ve başladık

geçen sefer uzun protokol uygulanmıştı

bu sefer kısa protokol uygulanacak

reglin 3. günü itibariyle 12 gün boyunca iğne

farklı bir ilaç deniycez

sizleri sonuçtan haberdar ederim

arkadaşlar

dünkü kontrolde hazırsın dedi aygül hoca

ben zaten istekliydim bu reglde başlamaya

ve başladık

geçen sefer uzun protokol uygulanmıştı

bu sefer kısa protokol uygulanacak

reglin 3. günü itibariyle 12 gün boyunca iğne

farklı bir ilaç deniycez

sizleri sonuçtan haberdar ederim

hadi bol şanslar haberlerinizi bekliyorum inşallah güzel haberler yazarsınız......:KK34:

Merhabalar

insallah tedaviniz pozitif sonuclanir ve muradiniza erersiniz. rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin. Gürgan clinigi duydum bende 2 .deneme icin merkez arastiriyorum. nayapacima karar veremiyorum

Arkadaşlar merhaba. 5. denemem için iki merkez arasında kararsızlık yaşıyordum.Timur hocanın tv videolarını izledikten sonra içimde ona karşı büyük bir güven oluştu.merkezi arayıp dilek hn. ile görüştüm ve burda okuduğum bir kaç arkadaşımızın yazdığı gibi hiçte olumsuz şeyler söylemedi.açıklamaları gayet net ve güven vericiydi.iki kez aramama rağmen yılmadan uzun uzun anlattı.bunun üzerine burda okuduklarım beni dehşete düşürdü.ama bunun yanısıra memnun kalan arkadaşlarında olduğunu gördüm.şuan yine kararsızlık içindeyim.eşimide zorla ikna ettim.bunun üzerine bizimde başımıza aynı şeyler gelirse eşime karşı çok mahçup olcam.lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

merak ettim tedaviniz nasıl gidiyor?????????????inşallah güzel haberler verirsiniz..

merhaba arkadaşlar

embyro transferimin 6. günü...

ilk 2.5 gün titizliği abarttım çay bile taşımadım annem yanımda zaten

sadece wc ve yemek için yataktan çıktım

sonra daha fazla ayağa kalmaya başladım

3. gün duş alabilirsin dediler ama 4 gün duş aldım

buarada ilk transferimde kramplarım olmuştu

bu sefer 0 kramp

ama 6 gündür belim ağrıyo

göğüslim hafif hassas

ilk 3 gün aşırı bir gerinme ihtcı içindeydim hatta vicudumdan benden bağımsız hareket ediyodu

ama geçti

bel ağrısına devam

sol ve sağ yumrtalıklarda garip bi his war iğne batması gibi değil, ağrı gibi değil, kramp hiç değil

tarifi zor

kramp meslesine takıldım braz kramp ii bi olarak tanımlanıyo okuduğum türkçe ve ingilizce sitelerde

ama bu sefer bende yok

ama yineh ehm ing hem tr sitelerde krampı olmadığı halde hamile kalan kadınlar var tüp bebekle

buarada 5. gün dedim ya gerginliğim ve umutsuzuğum tavam yaptı bi kaç sevdiğimi hafif azarladım bir kaç kez ağladım

baktım duum ii değil

eşimle yemeğe çıktım dün akşam

nasıl iyi geldi anlatamam

bugün 6. gün ve çooook çoooookk iyi ve umutluyum hem de çok

kaç embyro yerleştirildiğini bilmiyorum tüm ısrarlarıma rağmen ne hoacdan ne hemşirelerden öğrenemedim=)

2 olduğunu tahmin ediyorum

size tavsiyem evde regl olma korkusuyla oturmanın zararları da var

güvenli şartlarda güvenli yerlere güvenli ayakkabılarla 8KARI BUZU DÜŞÜNÜP) dışarı çıkabilirsiniz ara ara

çünkü mutsuzken ürettiğimiz kortizon hormonu gebeliği engelleyen bir hormon

ben ilk 6 günde bi kez çktım

cumrtesi akşamı da sinemaya gidicem

buarada ara ara popmda da garip bir ağrı hissediyorum makata yakın bi yerlerde

çok merak ediyorum

transfer sonrası benmkyle benzer sempltomları olan var mı aranızda

test günüm haftaya perşebe 23 şubat

alllah hepimizi hayaline kavuşturur umarım

sevgiler

Arkadaşlar merhaba. 5. denemem için iki merkez arasında kararsızlık yaşıyordum.Timur hocanın tv videolarını izledikten sonra içimde ona karşı büyük bir güven oluştu.merkezi arayıp dilek hn. ile görüştüm ve burda okuduğum bir kaç arkadaşımızın yazdığı gibi hiçte olumsuz şeyler söylemedi.açıklamaları gayet net ve güven vericiydi.iki kez aramama rağmen yılmadan uzun uzun anlattı.bunun üzerine burda okuduklarım beni dehşete düşürdü.ama bunun yanısıra memnun kalan arkadaşlarında olduğunu gördüm.şuan yine kararsızlık içindeyim.eşimide zorla ikna ettim.bunun üzerine bizimde başımıza aynı şeyler gelirse eşime karşı çok mahçup olcam.lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

cnm ben ikinci tüp bebek tedvmdeym gürgan klinikle

ilkinin başarsızlığına rağmen küçük bi şüpe dahi yok içimde onların profesyonelliyle ilgili

ikincim başarısız olursa üçüncüye yine oraya giderim

birincisi timur hoca bence bu en iyisi

ikincisi tüm personel inanılmaz güleryüzlü sabırlı yardımsever

görev ayrımları çok başarılı

günün haftanın her saai bir hemşireye ulaşabiliyorsun

embyrolgları her gün arayıp embryo gelişimiyle ilgili bilgi veriyo

tek sıkıntı beklemek klinikte

o da inan hiç umrumda değil

çünkü ben gidebileceğim en güvenilir yerde olduğumu bilmenin verdiği huzur duygusunun daha önemli olduğunu düşünüyoum

başka aklına takılan bi şi olursa özelden mesaj da atabilirsin

ben uzun bir internet araştırmasının sonucunda ve tanıdıklarımın tanıdıkları olup da tümur hocanın hastası olanların verdği referansa dayanarak onu seçtim ve kararımdan memnunum, 2. denemem başarısız olsa bile....

allah hepimize hayalmizi verir inşalllah=)

merhaba angel,

seni çok iyi anlıyorum

çok zor bir karar cnm

1i aşılama 2si tüp bebek olmak üzere 3. tedavim bu timur hocayla

ve her seferinde bir sürü hasta gördüm şehir dışından

hatta bunlardan biriyle aynı anda oldu transferimiz...

yorum yapmadan önce bi şi sormam lazım

ankarada yanında kalabileceğiniz bir tanıdığınız var mı

ya da orduevinde veya misafirhanede falan kalma şansın var mı

senin cevabına göre yorumumu paylaşacağım

nihayet dün akşamdan beri bi kaç kez kramp girdi çok sevindim

ama regl sivilcelerim çıkmış ona da üzüldüm

umarım yediğim çekirdekler yüzündendir sivilceler=)

nihayet dün akşamdan beri bi kaç kez kramp girdi çok sevindim

ama regl sivilcelerim çıkmış ona da üzüldüm

umarım yediğim çekirdekler yüzündendir sivilceler=)

umarım çekirdektendir birde aldığın hormon ilaçlarındanda olabilir biliyorum çok zor ama kendini fazla dinlememeye çalış kafanı dağıtacak birşeyler bul yolun yarısına gelmişsin :KK34:

arkadaşım var aslında ama eşim başkasında kalma tarafında değil.onun dışındada kalacak bi yerim yok...

canım cidden zor bi karar

2 tüp bebek tedavisinin ardından

başkasında veya misafirhanede falan kalarak tedavi olmak cidden zor

iğnelerimiz bu kadar uzun sürmese yine idare edilebilir

gerçi bana bu sefer kısa protokol uygulandı toplam 7 iğne falan vuruldu sanırım

ama neresinden baksan ilk iğne günü ile transfer arasında en az 11- 12 gün war

sonra da ilk 2-3 gün şehirler arası seyehat yasağı var

cidden zor

ama diğer yandan çok ii bi klinikte tedavi görmek de şansını gerçekten artıracaktır

ben timur hocaya da aygül hocaya da personeline de sistemine de cidden çok güveniyorum

işyerinden bi arkadaşım ankaradan çok ii bir klinikte tedavi gördü benim 1. tüp bebek tedavim sırasında

çok fark vardı sistemler arasında

netten okuduklarım timur hocanıun kliniğindeki diğer hastalarla yaptığım konuşmalar da

kararımı bi kez daha doğruluyo bana

istanbuldasın sanırım

hiç araştırmadım istanbulu ama alman hastanesini duydum bi kaç kez

sen nereye gitmeyi düşünüyorsun istanbulda

canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.istanbulda brüksel tüp bebek merkezinde yücel karamanla denemek istiyorum ama bakalım.bir an önce karar vermem gerekiyor.bugün regli oldum.histeroskopi yapılması gerekiyor çünkü.ankarada olsam gözüm kapalı giderdim timur hocaya...

herkese merhabalar;
kısmetse bu ay yada gelecek ay tüp bebeğe başlıyacaz.cmt günü timur gürganla tanıştım hoca gayet bilgili ve alanında oldukça deneyimli birine benziyor.benden bir sürü tahl,ller istedi ayrıca eşimdende spermin genetiğini araştırmak için tahlil vs vsbunların sonucuna göre bir yol izliyecez dedi.merkez olarak doktor olarak gayet iyidisadece tek sıkıntı diğer merkezlere oranla oldukça pahalı bir yer.bugün telde genartla kısa bir görüşme yaptım buhafta içi yüzyüze görüşmeye gidecem.şimdi sizlerden ricam bu iki merkez hakkında düşünceleriniz neler deneyimleriniz neler paylaşırsanız çok mutlu olrum.

ne gibi testler istedi canım senden.bizimde 5. deneme olcak.timur beye gelmeyi çok istiyodum ancak ist da yaşadığım için gidip gelmek skıntı olur diye eşim pek yanaşmadı.anladığım kadarıyla bayağ geniş kapmsamlı araştırma yapıyolar...

merhaha hazal

yukarda ayrıntılı bi şekilde anttım timur hoca deneyimimi başka sorun olursa hiç çekinme

X