Maske Tarifleri Bebek gibi bir yuz icin basit bir maske tarifi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

crosemoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
25
0
38
Selam kizlarr

basit bir nemlendirme sekli bir kapta yumurta sarisi ve bir kasik sutu karistirin .bu karisimi yuzunuze surun ince bir bez ortun yuzunuze ve15 dakika beklyein sonra sirayla once ilik sonra soguk suyla yikayon yuzunuzu bu islemi haftada bir kez uygulayin

yumurta sarisi cildinizi beslerken sut nemlendirecek yumusaklik verecek ve sikilastiracak umarim isinize yarar SEVGILERRRkaydirigubbakcemile5

bende yumurta sarısı ve bebe pudrasıyla yapıyordum maske...
kızlar dikkatli olun yumurta sarısı her cilde yaramıyor önce yüzünüzün bir bölümünde deneme yapın...
ben faydasını görmüştüm ama ablama yaramamış ve sivilcelenmişti yüzü...

arkadaslar yumurta sarısı yüze sürülmez saca surulur,sacı dolgun parlak ve dırı gosterır,sarısı yaglı oldugu ııcın sacı besler,beyazında ise proteın oldugu ıcın hucre yenılenmesıne ve yapılanmasına yardımcı olur.

evet arkadaşlar bende yumurta,bal ve süt karışımını şaçlarıma sürüyorum....ayda bir defa...sürdükten sonra yarım saat bekletiyorum....saçlarım harika oldular........süt ve ballada yüzüme yapıyorum...bunuda deneyeceğim...

bende yumurta ve zeytinyağı karışımını haftada 1 defa saçlarıma uyguluyorum,saçlarım şimdi yumuşacık ve bakımlı duruyor,ayrıca yumurtanın içerisinde protein olduğu için bu da saçlarımın çabuk ve sağlıklı uzamasını sağlıyo... sositososito

Limon-Yumurta Maskesi

Yarım limon suyu
1 yumurta beyazı

Limon suyu ve yumurta beyazını birlikte 3 dakika iyice çırpın. Gözlerinizi koruyarak doğrudan yüzünüze tatbik ediniz. 30 dakika kadar bekleyiniz. Sonra yüzünüzü yıkayınız ve nemlendirici sürünüz.
netten şöle bi maske buldum sizce işe yarar mı benim cildim yağlı yumurta beyazı sivilce yapmaz de mii

bende istiorummm saçlarımın saglıklı uzamasını ıstıorum :icecream: bu konuda hangı saç bakım maskelerini önerirsiniz??
we cıldım yaglı yumurtalı maskeler yarar mı daha beter olmasın yukarda bı arkadas ablasına yaramadıgını soluor cunku. deneyen arkadaslardan yardımcı olmalarını ıstıorum ben:çok üzgünüm:

o zaman turplu su yaparken beyazını atmıorum bundan sonra yüzüme maske yapıorum sositososito

X