Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı röfle üzerine karamel rengi boyasam tutar mı?

D

dilbis

Ziyaretçi
saclarima yaklasik 3 ay once rofle yaptirdim simdi sacimi evde kendim tek renge boyamak istiyorum karamel rengi dusunuyorum sizce olur mu ? CADIARZU

canım tek renk boyamak istiyorsan karamel isabetli bir karar.hem çok koyu degil.sıkıldıgın zaman rahatlıkla röfleye dönebilirsin.bende bugün saclarımı actırdım çok güzel oldu.ben röflenin üzerine siyah boyamak gibi bir hata yapmıştım geçen yıl.1.5 ay önce de yogun açıcı uyguladım ve çok kötü oldu.bugün uzun zamandır gitmedigim kuaförüme gittim ve saclarımı acık kumrala çevirdi çok profösyoneldir sagolsun.sacım hiç yıpranmadı zorda olsa çok güzel oldu.bunları anlatmamın sebebi seninde böyle bir hata yapmanı istemem o yüzden güzelim röfleli sacını bozma derim koyu renklerle.karamel çok güzel olur.sevgiler.

saclarima yaklasik 3 ay once rofle yaptirdim simdi sacimi evde kendim tek renge boyamak istiyorum karamel rengi dusunuyorum sizce olur mu ? CADIARZU

benimde saçım röfleliydi.bende karamel rengine boyattım .yıkandıkça açıldı.sonra koyu kumrala boyattım.bir süre böyle kullandım.sonra aralara yakalaşık 6 adet kadar çok az röfle attırdım.koyu kumral olan kısımlar zamanla açıldı.karamel gibi oldu.açıkcası karamelle kumral arasındaki farkı anlayamıyorum.aynı renkmiş gibi gelyor.benim maceram böyle sana kolay gelsin.:teytey:

saolun kizlar tecrubeleriniz icin bakalim ne yapicam daha dusunuyorum

kızlar ben biyerde görmüştüm röfleli saça karamel yeşilimsi oluyomuş.Senin kullandığın boya markası ne???

X