Mobilya kokusu nasıl giderilir?

P

pink_dream

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pink_dream
Arkadaşlar mobilya kokusunu gidermek için ne yapmak gerekir?Fikir verirseniz sevinirim ....sositosositoyasakkelime

• Konu Sahibi pink_dream
Arkadaşlar mobilya kokusunu gidermek için ne yapmak gerekir?Fikir verirseniz sevinirim ....sositosositoyasakkelime

konuyu açalı uzun zaman olmuş..sanırım artık mobilyaların kokusu kalmamıştır kaydirigubbakcemile3

zamanla gidiyor koku sürekli evin hava alması gerekli kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi pink_dream
aynı dert bendede ev oda parfümü aldım hergün havalandırıyorum,siliyorum

• Konu Sahibi pink_dream
aynı dert bende de var ama her oda parfümüde kalıcı olmuyo mobilyaları bingonun bebeğim diye bir temizlik ürünü avr onunla siliyorum send dene çok kalıcı

• Konu Sahibi pink_dream
oda parfümü aldım hergün havalandırıyorum,siliyorum

• Konu Sahibi pink_dream
valla o sorun bende de var iki yıl bitti evleneli,ev hala mobilya kokuyor.sürekli havalandırmama rağmen.

• Konu Sahibi pink_dream
Arkadaşlar merhaba,
Bebeğimiz doğmadan 2 ay önce mobilyaları aldık ki havalandıralım kokusu çıksın diye.Mevsim kış olduğundan dolayı havalandırma olayıda kısıtlı oldu ister istemez.Neyse bebeğimiz doğdu eve geldik fakat koku hala baskındı.Sonrasında eşim baya bir araştırdı konuyu ve Türkiye'ye yeni gelen bir ürünü buldu.Aslında ürünün esas amacı mobilyaları parlatmak.Kar gibi bir sprey ve sürüldüğü yerde toz tutmuyor bir daha.Ama bu ürün aynı zamanda mobilya kokusunuda alıyor.Yalnızca 1 kez bu sprey ile mobilyaları sildim.Kokusu biraz araba kokusuna benziyor ertesi gün evi havalandırdım ki bu koku biraz gitsin diye.Akşamında hiçbir mobilya kokusu kalmadı.Şuan çok mutluyum oğlumuzu artık odasında yatırabiliyoruz.Herkese tavsiye ederim.Ürünün adını reklam olmasın diye söyleyemiyorum.Öğrenmek isteyen olursa xxxxxxxxxxxxx a mail atsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
TUĞBA hanım,
Merhaba, mobilya kokusu konusundaki yazınızı okudum, çok müzdaribiz. Lütfen bahsettiğiniz ürün adını buradaki adresimin mesajına gönderir misiniz? Çok memnun olurum yardımcı olursanız. Göndermede sıkıntı olursa lütfen bu konu başlığı altında yazınız. Saygılar

Son düzenleme:
TUĞBA hanım,
Merhaba, mobilya kokusu konusundaki yazınızı okudum, çok müzdaribiz. Lütfen bahsettiğiniz ürün adını buradaki adresimin mesajına gönderir misiniz? Çok memnun olurum yardımcı olursanız. Göndermede sıkıntı olursa lütfen bu konu başlığı altında yazınız. Saygılar

Bence mesaj reklam icerikli.oltayi atmis gitmis arkadas sag olsun.

Oğlumun odası 2 ay önce gelmesine rağmen kokusu bir türlü çıkmadı. Bu ay sonu oğlum geliyor inşallah. Kokuyu gidermek için, hangi ürünü kullanacağıma ilişkin acilen yardım bekliyorum.

Konuyla ilişkili olarak pelin1987 ve eriskentugba arkadaşlarımdan ya da bilen başka bir arkadaştan çok ama çok acil yardım beklemekteyim.

2 ay önce çilek mobilyadan arabalı yatak dolap ve çalışma ünitesi aldım. odasında bir koku var anlatamam.çilek kokunun ağacın kendıne has kokusu olduğunu , zararlı madde ve boya içermediğini söyledi. hatta istersem dolabı iade alacağını söyledi. ama sadece dolabı iade etsem odası bozulacak yine çilekten alsam yine kokacak. almasam takım olmayacak. 2 aydır her gün sabah 8 den aksam 5 e kadar camı açık dolap kapakları açık ama koku hala gitmedi. haftada dolap kapaklarını gece yatarken kapatıyorum sabah açtığımda nasıl kokuyor anlatamam.en az 15 kere silmişimdir dolap içlerini hatta boş duruyor dolap kokusu gitsin diye. henüz ısıtma kullanmadım hiç ama nette oda ısındığında dahada koktuğunu okudum. kokuya çözüm bulan varsa yazsın lütfen. birisi çamaşır suyuyla sildiğini yazmış. onu denemedim hafta sonu deniycem.arap sabunuyla sildim ama onu denememiştim.

2 ay önce çilek mobilyadan arabalı yatak dolap ve çalışma ünitesi aldım. odasında bir koku var anlatamam.çilek kokunun ağacın kendıne has kokusu olduğunu , zararlı madde ve boya içermediğini söyledi. hatta istersem dolabı iade alacağını söyledi. ama sadece dolabı iade etsem odası bozulacak yine çilekten alsam yine kokacak. almasam takım olmayacak. 2 aydır her gün sabah 8 den aksam 5 e kadar camı açık dolap kapakları açık ama koku hala gitmedi. haftada dolap kapaklarını gece yatarken kapatıyorum sabah açtığımda nasıl kokuyor anlatamam.en az 15 kere silmişimdir dolap içlerini hatta boş duruyor dolap kokusu gitsin diye. henüz ısıtma kullanmadım hiç ama nette oda ısındığında dahada koktuğunu okudum. kokuya çözüm bulan varsa yazsın lütfen. birisi çamaşır suyuyla sildiğini yazmış. onu denemedim hafta sonu deniycem.arap sabunuyla sildim ama onu denememiştim.

Ya bende aynı dertten muzdaribim :KK43: çıkmıyor kör olasıca koku.. Kahve koydum sirke koydum yumuşatıcıyı ısıtıp cezvenin içinde odaya koydum ama geçmiyor koku:KK43: bir bilen varsa yazsın lütfen

Arkadaşlar merhaba,
Bebeğimiz doğmadan 2 ay önce mobilyaları aldık ki havalandıralım kokusu çıksın diye.Mevsim kış olduğundan dolayı havalandırma olayıda kısıtlı oldu ister istemez.Neyse bebeğimiz doğdu eve geldik fakat koku hala baskındı.Sonrasında eşim baya bir araştırdı konuyu ve Türkiye'ye yeni gelen bir ürünü buldu.Aslında ürünün esas amacı mobilyaları parlatmak.Kar gibi bir sprey ve sürüldüğü yerde toz tutmuyor bir daha.Ama bu ürün aynı zamanda mobilya kokusunuda alıyor.Yalnızca 1 kez bu sprey ile mobilyaları sildim.Kokusu biraz araba kokusuna benziyor ertesi gün evi havalandırdım ki bu koku biraz gitsin diye.Akşamında hiçbir mobilya kokusu kalmadı.Şuan çok mutluyum oğlumuzu artık odasında yatırabiliyoruz.Herkese tavsiye ederim.Ürünün adını reklam olmasın diye söyleyemiyorum.Öğrenmek isteyen olursa xxxxxxxxxxxxx a mail atsın.

Merhabalar bende bebeğime oda aldım ama koku gitmiyor lütfen adı nedir yazarmısınız

Kokuyu gidermenin yolu yok malesef.Çok araştırdık.Moleküllerine kadar temizlemek lazım yoksa mobilyanın üstünden sil sil akıl alacak iş değil.
Hele oturma grubu vs ise o kumaşın içindeki süngeri yıkama şansınız yoksa yine çözüm bulamazsınız.

Zamana bırakıp daha yararlı işlere kafa yormakta fayda var.
Oda parfümü (zararlı diyenlere), şişedeki oda parfümleri vs kokuyu sevdiğiniz bir kokuyla bastırın.

Merhaba Tuğba hanım bende merak ediyorum , Kar gibi bir sprey ve sürüldüğü yerde toz tutmuyor , adı nedir mail adresime adını gönderebilir misiniz ? bende aynı dertten mustaribim sm_ylmaz@hotmail e gönderebilir misiniz ?

arkadaşlar herkese merhaba. kaliteli olduğunu düşünerek Yux Bebe diye bir mağazadan oldukça da pahalı bir bebek odası aldık. internet sitesinde su bazlı boya kullanıldığı yazıyor. aldıktan sonra 1 ay sürekli cam kapı çekmeceler açık şekilde tuttuk koku geçmedi. sonra eşyalarını koyalım dedik boya kokusu bebeğin bütün eşyalarına sindi. sonra kış geldi pencereyi kapatmak zorunda kaldık tabii. odadan da bütün eşyaları çıkardık ama. şimdi yine yaz geldi 2 aydır pencereler açık ve tam 1 yıl oldu hala odada odaya girilemeyecek kadar ağır bir boya kokusu var. mümkün değil yatıramam odasında kızımı. ayrıca odasında durması gereken eşyalar da başka odalarda duruyor. o yüzden evde acayip bir dağınıklık var. bu konuda ne yapabilirim? ayrıca bir daha hiçkimse asla bu firmadan mobilya almasın benim gibi kimse mağdur olmasın dilerim.

Merhaba yazalı çok olmuş ama koku gidermek için aldığınız spreyin adını paylaşırsanız sevinirim

X