Tup bebek yaptiranlar en erken ne zaman gebelik testi yaptirdiniz ve kac cikti???

kızlar transferden sonraki 6. gün idrar testi yaptım ve aşırı net olmasada 2. çizgiyi gördüm bugün test yanlıştırdır diye tekrar yaptım ve yine çift çizgiyi gördüm ve bugünde 7. günü yarın kanda yaptıracağım inşallah güzel haber alırım :):KK1:

benim de bugün transferimden sonraki 11. günüm.idrarda gebelik testi yaptım ikinci çizgi belli oluyor çok koyu olmamakla beraber.ancak şöyle bir durum var ben transferden sonraki 7. günde ovitrelle iğne oldum.(puregon ve orgalutron ilaçları ile tüp tedavisi oldum.) acaba bu ovitrelle 11. günde idrarda yanıltabilirmi ??lütfen bilgisi olan veya aynı tedaviyi uygulamış olan arkadaşlar cevap lütfen:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

benim de bugün transferimden sonraki 11. günüm.idrarda gebelik testi yaptım ikinci çizgi belli oluyor çok koyu olmamakla beraber.ancak şöyle bir durum var ben transferden sonraki 7. günde ovitrelle iğne oldum.(puregon ve orgalutron ilaçları ile tüp tedavisi oldum.) acaba bu ovitrelle 11. günde idrarda yanıltabilirmi ??lütfen bilgisi olan veya aynı tedaviyi uygulamış olan arkadaşlar cevap lütfen:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım ovitrellenin idrara etki edeceğini zannetmem inşallah hamilesin sen hayırlı olsun :)
bende dün kan testi yaptım ve 8. gün 142.4 çıktı rabbime şükürler olsun ...

cnm hamilesinnnnnn benım 7 günü 47 cıkmıştıı hadi gözün aydın:nazar::nazar:

arkadaşlar cevap yazın lütfen..çok heyecanlıyım..8 yıllık evliyiz.bi sorun yok ama bebeğimiz olmadı..mayıs 25 de tansferim oldu bekliyorum..allahım hayırlı haber versin işallah hepimize

cevap lütfen kimse yokmu....transferim 25 mayıs cuma günü oldu.. dr..çok başarılı herşey güzel dedi ..ama ben merak içinde bekliyorum..benim gibi gün bekleyen arkadaşlara sesleniyorum ,,nezaman test yaptırmalıyım..lütfen cp yazın. Allahım...işallah hepimize hepimize hayırlı haberler versin doğum bekleyenleri..bir nefeste kurtarsın Rabbim..

cevap lütfen kimse yokmu....transferim 25 mayıs cuma günü oldu.. dr..çok başarılı herşey güzel dedi ..ama ben merak içinde bekliyorum..benim gibi gün bekleyen arkadaşlara sesleniyorum ,,nezaman test yaptırmalıyım..lütfen cp yazın. Allahım...işallah hepimize hepimize hayırlı haberler versin doğum bekleyenleri..bir nefeste kurtarsın Rabbim..

Canim insallah hayirli haberlerle sevindirsin Yuce Rabbim. Oncelikle idrarda test yaptirma yaniltici olabiloyo.bi arkadasim 11.gunde idrarda negatif gordu ama ayni gunun aksamina kanda yuksek bi deger aldi.yine baska bi arkadasim dayanamayip 8.gunde kanda bakti ve 10-20 arasi bi deger cikti. Dr.larin 12.gun bakalim demesindeki sebep, bu gunku degere gore hamilelik sagliklimi degil mi onu anliyorlar.bazen erken alinan sonuclar sonradan dusebiliyor o zanan da cok daha fazla uzulur insan. Sen istersen 9-10. Gune kadar bekle canim.
Rabbim yuzunu guldursun insallah. Ben 11.gun yaptirmistim testi ve ne yazikki cok dusuk bir degerdi. Rabbim bu sefer dilememis. Insallah 2. Deneme de hayirlisiyla sihhatle nasib eder. Dualarini eksik etme. Tum arkadaslarima dua ediyorum.Rabbim hepimizede hayirli saglikli evlatlar versin insallah.uzmeden yormadan Yuce Rabbimiz.....

transferin 7. gün idrarda pozitif gördüm sonra dayanamayıp kan testi yaptırdım ve 3,08 cıktı :KK43: böyle durumda olup sonradan degeri yükselen var mı ?

Merhabalar...
İlk defa boyle bir siteye kayit oldum ve yaziyorum. 2012 den beri hicbir soru veya bilgi yazilmamis. Tekrar aktif hale getirmek istedim. Cunku gercekten tup bebek yaptiranlar cok farkli duygular yasiyor. Herseyi merak ediyorsunuz. Sorular sacmasapan da olsa herseyin cevabini almak istiyorsunuz. Yasayan bilir ve anlar ne demek istedigimi.
Tranferim cmt gunu yapildi cok merak icindeyim. Yarin 6. Gunu. Sizce kan testi yaptirayimmi yoksa 9. Gunu beklemekmi lazim. Herkese tesekkurler...

Merhabalar...
İlk defa boyle bir siteye kayit oldum ve yaziyorum. 2012 den beri hicbir soru veya bilgi yazilmamis. Tekrar aktif hale getirmek istedim. Cunku gercekten tup bebek yaptiranlar cok farkli duygular yasiyor. Herseyi merak ediyorsunuz. Sorular sacmasapan da olsa herseyin cevabini almak istiyorsunuz. Yasayan bilir ve anlar ne demek istedigimi.
Tranferim cmt gunu yapildi cok merak icindeyim. Yarin 6. Gunu. Sizce kan testi yaptirayimmi yoksa 9. Gunu beklemekmi lazim. Herkese tesekkurler...[/QUOT

Merhaba, 5 defa tüp bebek yaptırdığım için neler hissettiğini çok iyi anlıyorum. Bence gününü beklemelisin. Erken yapmak yanıltıcı olabiliyor, daha da çok strese sokuyor. Birazcık sabret derim.

Merhabalar...
Tranferim cmt gunu yapildi cok merak icindeyim. Yarin 6. Gunu. Sizce kan testi yaptirayimmi yoksa 9. Gunu beklemekmi lazim. Herkese tesekkurler...
Benimde transferim geçen cuma yapıldı. Çok heyecan dolu bir süreç sürekli kendimi dinliyorum :KK66: belirti ne olmalı daha erken nasıl öğrenilir araştırırken burayı okudum. Tecrübesi olan arkadaşlar bize biraz tavsiye lütfen :KK66:

Kızlar sadece bilgi olması için yazıyorum, yaptığım doğru değildi biliyorum ama ben 7. Gün kanda baktirdim 35 çıktı, 9. Gün 67, 11 gün 135, 13 gün de 302 çıkmıştı. Gerçi 6. Haftada düşük yaptım ama sonuçların böyleydi birde 5. Gün ebriyosuydu

Merhaba, 5 defa tüp bebek yaptırdığım için neler hissettiğini çok iyi anlıyorum. Bence gününü beklemelisin. Erken yapmak yanıltıcı olabiliyor, daha da çok strese sokuyor. Birazcık sabret derim.
Nasil takip edilir yeni ogrendigim icin cevabinizi gormemisim. Cok tesekkur ederim. Fakat dayanamadim, 7. Gun testi yaptirdim. Moralim cok bozuk. Deger 1.25 negatif cikti. Yarin 9. Gun, tekrar yaptiracagim. Test sonucu boyle negatif cikip tekrar pozitife donen varmi acaba. Cok zor gunler yaa:-(((((

Nasil takip edilir yeni ogrendigim icin cevabinizi gormemisim. Cok tesekkur ederim. Fakat dayanamadim, 7. Gun testi yaptirdim. Moralim cok bozuk. Deger 1.25 negatif cikti. Yarin 9. Gun, tekrar yaptiracagim. Test sonucu boyle negatif cikip tekrar pozitife donen varmi acaba. Cok zor gunler yaa:-(((((
Ben 7. Gun yaptirdim 0.11 ckmisti 9 gun 17 kusur bisey cikmisti canim senin ne oldu merak ettim

Ben 7. Gun yaptirdim 0.11 ckmisti 9 gun 17 kusur bisey cikmisti canim senin ne oldu merak ettim
Merhaba
9. Gun testim 5.4 cikti :-((. Dr iki gun sonra tekrar yapalim dedi. Tabii allahtan umit kesilmez ama olumsuz galiba. :-(((. Gerci 5.4 pozitif ama cok dusuk. :-((( Carsamba tekrar yaptiracagim. Sevgiler..cok tesekkurler..

X