Tup bebek yaptiranlar en erken ne zaman gebelik testi yaptirdiniz ve kac cikti???

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Tup bebek yaptiran arkadaslar siz en erken kacinci gun kan testi yaptirdiniz ve kac cikti??
Ve en erken idrarda ogrenenler siz kacinci gun idrar testi yaptiniz net olmasada cikti??
Hadi hemen cevap merak ediyorum :eek:

ben varım sanırım en erken ben yaptırmışımdır.8.gün 11 küsür çıkmıştı.

evet genelde 8. gun cikmiyor cogu arkadasta benim anlamadigim normalde transfer sonrasi ilk 3 gunde tutunuyor madem bebek neden 4 veya 5 gun kanda cikmiyor?en erken sanirim sen ogrenmissin hic 6 veya 7. gun yaptiripta pozitif sonuc alani duymadim...

zaten insanın alı karışıyor,sevinemiyor bile.acaba kimyasal gebelikmi,ya bi yanlışlık varsa gibi gibi.senin kaçıncı günün?

zaten insanın alı karışıyor,sevinemiyor bile.acaba kimyasal gebelikmi,ya bi yanlışlık varsa gibi gibi.senin kaçıncı günün?

3 canim....evet deger dusuk cikincada kalp atisini duymak istiyor insan ..kalp atisini duysa bile yinede dogana kadar rahat edemiyor insanin icin dimi???

transferin olduğu günü saymayacaksın canım. bak ben eperdir girmiyorum senin transfer olmuş bile. hayırlısı olsun inşallah mehaycım. ben 9. gün idrar yapmıştım silik çıkmıştı ama baya belliydi. 12. gün de testte 421 çıkmıştı.ayyyy çok heyecanlandım şimdi. kaç embriyo transfer edildi?

canım ben 9. gün idrarda baktım silikteolsa bir çizgi çıktı 10. günde kanda yaptırdım pozitif çıktı ama bir arkadaş 9. gün baktı negatif çıktı nerdeyse ilaçlarını bırakıyordu dr bırakma demiş 12. gün baktığında pozitif çıkmış bence 12 gün bekle en mantıklısı hakkında hayırlısı olsun birbirimize dua edelim

Selam kızlar bu ayın 21'inde transferim yapıldı bugün 10. günüm iki gündür pembe, kahverengi akıntım var aynı zamanda da regl olacakmışım gibi sancım hiç geçmiyor Doktorumu aradım kan testi yapmamı söyledi hemen gidip yaptırdım sonuç 0.100 yani negatif Doktor sonucun olumsuz olduğunu fakat iki gün sonra tekrar test yapmamı, değerlerin yükselebileceğini söyledi aranızda benim gibi olan varmı hiç umudum yok acaba yükselirmi lütfen cevap yazın bir umut arıyorum ama yok bulamıyorum :KK43:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:)) bende tüp bebek yaptırdım bu gün 9 gün oldu hastane bana 12.gün test yaptırmamı söyledi ama ben çok merak ediyorum en erken ne zaman yapmalıyım eczaneden test almak istiyorum ama korkuyorum ya çıkmazsa diye :emir_bebek:

Son düzenleme:
X