sevgilisini kendine bağlama yolları!!!!

gizemli olmalı ama fazla kaprisli değil sürekli sende yeni bişeyler keşfetmeli
ona kızdığında mevzu neyse susarak uzat bi dahakine hata yaparken düşünmeli kısacası kaybetme korkusunu yaşatabildiysen iş tamamdır

ya arkadaşlar bence bu durum erkeğinden erkeğine değişir yani bazısının üstüne düşüp ona degerli olduunu hissettirip güzel seyler duymasını saglayıp sizsiz olamayacaanı anlaması lazım bazısı da fazla deger vermeyip kaçan balık büyük olur misali naz yapanların pesinden koşarlar dediğim gibi tamamen kişisine bağlı diye düşünüyorum...ama gerçekten seviyorsa seni bırakmaz zatenyerimseniben gitmeden son bişi daha;sizce her bırakıp giden gerçekten sevmiyor mudur?

tamamen doğal olmak kendini onun yanında iyi huzurlu hissettiğini hissettirmek aynı rahatlığı ona da sağlamak yeterlidir
her zaman doğal olmak en iyisi o an nasıl hissediyorsan öyleyerimseniben

bağlamak için uğraşıldıktan sonra bağlanan erkeğin bağlanmasından hayır mı gelir,cümleye bak tekerleme gibi oldu kaydirigubbakcemile3
en iyisi kendin olmak,tabiki biraz kendine hakim de olucaksın,abartı tepkiler her zaman iter bence:sinifsinif:

arkadaşlar bu köşede herkes sevgilisini nasıl kendine bağlıyo nasıl peşinden koşturuyo onu konuşmak istedim. hep derler ya kaçan kovalanır diye bu taktik bence çok faydalı bakalım daha neler var:jeyyar:

AŞK EMEK VE SABIRŞeniz

eğer bir adamın içinde aldatmak varsa veya artık sewmiyorsa çabalamamak lazım
bağlamak için birsey yapmam ben o adama
ama yok sevgiliyken cilve naz işve sonuna kadar yapın kı başkasına gözü kaymasın
kayarsa o gözleri çıkarırız biz yerinden dimi kızlarrzemuszemus

aslında kimseyi kendime bağlamak gibi bir çabam olmadı
zaten bağlanan kişi bana kendi kendine bağlanmıştır
marifet bağlanan kişiyi mutlu edebilmekte
o seninle mutluysa yok bir problem
mutlu netmenin yoluda
onun isteklerine cevap verebilmekten geçiyor hanımlar

gözler canım ve tatlı sözlerle aklından çıkmayacak sözlerle
kzor ama uğraşacan
aşkta duygularını arkaya aklını öne alacan
hayatını aklını duygularını sen yönetecen

yeterki iste çok güzel olurr

Son düzenleme:
arkadaşlar bence eğer ilişki yaşamak istiyosanız sonunu düşünmeden yaşayın ozaman kimin umursadığı yada umursamadığı pek umrunuzda olmaz.
Ama diyorsanızki nasıl bağlıycaz ciddiyete çekicez onun için belli erkek tipleri vardır.istediğinz kişi nekadar yatkın ciddiyete bunu bi öğrenin.yani ilk olaya mantığınızla yaklaşın.ailenize nekadar uyuyo bu kişi onu bi görün.çünkü şimdi bağlarsanız ilerde kendine ters geldiği için kaçıp gidebilir.
diğer ark ların da dediği gibi fazla yüz vermeye gelmez.erkeklerin hertürlüsü eğlenmeye geldimi özgür kız arar ciddiyete geldimi namus bekçisi olurlar.kendi eşimde bnu onaylıyo..diğer kızlardan onun çevresindekilerden farklı olmalısınız.bunu karşınızdaki farketmeli.bişileri yaşamış gözü doymuş olmalı ki bidaha geriye bakmasın.
ben bunu yaptım ve herşey bianda oldu. daha düşünmeden ciddi düşünüldüğümü gördüm.yaklaştım ama sınırları aşmadım..ailesiyle de hemen tanışmayın.evine asla gitmeyn.değer düşüyo sonradan.kapımıza geldi denilebilio.ben gitmediğim için takdir ediliyorum şuan.eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :nazar::nazar:

arkadaşlar bence karşımızdakileri kendimize bağlamaya çalışmak duygusu özgüven eksikliğinden doğar..
bence kimse değmez bu çabalara.... biz her zaman dürüst, doğal, kendimize güvenimiz olan insanlar olmalıyız... bence karşımızdakini önce çok iyi tanımalıyız çünkü gerçek sevgi tanıdıkça büyüyen sevgidir... tanıyarak da zaten o kişinin bize bağlanıp bağlanmayacağı konusunda bir fikrimiz olur.. baktın hakettğin ilgiyi alamıyorsun karşından taktikler uygulamaya gerek yok, olduğumuz gibi davranalım... taktiklerle bize bağlanacak adamdan ne hayır çıkar ki... hem evlenildiğinde bir ömür boyu taktik uygulamak zorunda kalırız o zaman... kendimiz herkesten önemliyiz... önce kendimizi sevelim sayalım ki karşımızdakiler bizi sevsin.. kendini sevmeyen insanları kimse sevmez aslında.... kendilerini sevmeyen insanların ilişkiler her ne kadar birbirlerini bağlamaya çalışsalarda bitmeye mahkumdur... kendimizi sevelim ve kendimizi sevilecek sayılacak bir insan olarak geliştirelim....

Erkeklerin senin peşini bırakmaması için uğraşıyorsan cool takılacaksın yani
Öncelikle kendine güven çok önemli, tüm erkeklerin ilgisini kendine güvenen kızlar çeker aslında biraz da gizemli olmak gerekir örneğin siz bir erkek olsanız size sürekli yapışan sizin yanınızdan ayrılmayan bir kız mı istersiniz?
--Tabiki HAYIR
--Sen gizemli olacaksın ki erkekler seni çözmeye çalışacak
--Birde bazı kızlar vardır birisi ona kötü bir söz söylediğinde veya takıldığında hemen vurmaya kavga etmeye başlarlar.Bu erkekler tarafından pek beğenilmeyen bir davranıştır.Ve sen bu şekilde karşılık vermeyeceksin seninle dalga geçenlere ve kötü söz söyleyenlere zekice bir lafı yapıştırıp ortadan çekileceksin.(Bu çok etkili bir yoldur)
--Özellikle kızlar bakımlı olacaksın spor yapacaksın, bir ortama girdiğinde asla çekingen olmayacaksın hatta girdiğin ortamda sözlere katılıp konuşmayı sen yöneteceksin
--Kendinin diğerlerinden farklı olduğunu kendin hissettiğin gibi başkalarına da hissetireceksin
--Özellikle msn konuşmalarnıda asla ilk konuşmayı başlatan sen olmamalısın
--Konuştuğun kişi sana bir şeyler anlatıyorsa ona kısa cevaplar yazıp(tamam-iyi-ok)"Sen anlatıyorsun ama ben dinlemiyorum havası vermelisin
--Sonunda sana "Görüşürüz- Canım -Tatlım gibi laflar yazarak konuşmayı uzatmak istediğinde sen ona By gibi kısa kısa cevaplar yazmalısın
--Bir erkeğin peşinden asla koşmamalısın artık modern çağdayız kızlarda erkeklere çıkma teklifi edebilir sözleri seni yanıltmasın eğerki sen erkeğin peşinde çok gezersen kendini bulunmaz hint kumaşı sanacak ve sana yüz vermeyecektir
--Birde sana çıkma teklifi ettiğinde hemen kabul etmemmelisin çünkü erkekler kadınları elde ettiklerinde zaten o benim diyerek başkalarının peşine giderler
İşte erkeklerin ilgisini çeken cool kadın bu demektir :)

dediklerinin hiç biri işe yaramaz, adam akılı bir erkek böyle bir kadınla ilgilenmez bile :) tabi hedef kitlene bağlı. Yazdıkların belki lise çağında biri için işe yarar. Ama başkası için değil öyle ki:

-Gizemli olmayacaksınız, asla! Sonra piskolojik sorunlar oluşturursunuz kendinizde. Neden mi hiç bir erkek gizemli kadın sevmez. Bu yalandır. Siz gizemli gizemli olursun, olduğunuzu sanırsın. Sevgilinizin size birşeyler sormasını, merak etmesini istersiniz. Birşey anlatmazsınız. Sevgiliniz size sormaz ne oldu ne bitti? Şöyle mi oldu diye :)

-Çok özgüvenli olmakta hiç iyi değil.. Erkeklerde bu kızın bir yerleri kalkmış edası yaratır bu kişiler.

-Bakımlı olacaksınız spor yapacaksınız evet ama kendi güzelliğiniz kendi sağlığınız için, erkekler seni beğensin diye değil!

-Ama sakın hiç tanımadığınız kişilerin sohbetine dalmayın çok görgüsüz biri olarak karşılanırsınız..

-Kendinizin diğerlerinden farklı olduğunu düşünseniz bile, bunu başkalarına hissetirmemelisiniz. Bu tip kişiler kendini çok beğenir kişi olarak damgalanıyor. Bu da hiç iyi birşey değil. Erkek iyi huylu, uysal, alçak gönüllü kişilerden hoşlanıyor.

-Msn konuşmaları.. İlk konuşmayı yapmazsanız bir karşı taraf yapar iki yapar üçüncüde o da mesaj atmaz.. Başkalarıyla mesajlaşmaya başlar.

-Konuştuğunuz kişi size birşeyler anlatıyorsa ki, ona umursamıyormuş gibi davranırsanız bilinki bu yapabileceğiniz en kötü şeylerden biridir.

-Eğer bir ilişki başlangıç teklifi aldıysanız, kabul etmediyseniz teklif bir daha gelmeyebilir aynı kişiden, hiç kimse kaprislerinizi ve triplerinizi çekmiyor.

Yani arkadaşlar yukarıda alıntı yaptığım yazıdakileri olaki yaptınız, erkekleri peşinizden koşturmazsınız, resmen kaçırırsınız. İlk baştada belirttiğim gibi lise çağındaki gençlere hitap eder bu en fazla. Adam akıllı erkekler arkadaşın yazdıklarını uygularsanız kaçar. Bu tip methodlarla ancak kadın olsun da nasıl olursa olsun tipli gözü dönüş erkekler koşar ancak peşinizden.

Zaten hep diyorum, belirli bir eğitim almış, belirli bir kültüre sahip, kariyer yapmış biri bu tip saçmalıklarla uğraşmaz, ve bu tip saçmalıkların kaynaklarından uzak durur..

bence son derece basit : öncelikle kendinizi geliştirin , eğitiminizle, kültürünüzle dolu dolu bir insan olun

sonrası daha da basit = sadece ve sadece KENDıNıZ OLUN

emin olun vazgeçilmez olacaksınız

Ben küsünce :umursamaz: dünya duruyorr
herseyi yaptiririm ona küserek
ama bende su istimal etmiyorum tabiki
hersey dozunda olmali kaydirigubbakcemile5
Ve herzaman oldugum gibiydim ona karsi
nasilda baglandi bana iste :asigim:

ASLİNDA BU KONUDA YORUM BİLE GERKSİZ NEDEN BİZ BAGLİYOMUSUZ ONLAR BAĞLAMAK İÇİN UGRASSIN BİZİ DİMİ KIZLARR:=)lülülülülülüHAKLIYIMMM

Yha bnmki biraz cins.. Bni çok sviyo bnde sevyrm ama en ufak bişi olduqu zmn ayrılık knusunu açıyo..Bnde artk sen bnmsn bn ayrlsamda sen pşmden qelrsn dye dşnuyo..İşde böle dşnmesını isdemıorm..Ayrlmktn korksn bni kybedmmk içn uraşsn isdiorm. :S napmalıyım ?:gitme::sinifsinif:

ben kendi adıma, kendimi bildim bileli hiç kendime nasıl bağlarım diye bir kez bile düşünmedim.sevdiğim bir insan olduğunda sadece sevdim ve onun iyiliği için elimden geleni yaptım her zaman, değer verdim.bağlandı mı evet kendiliğinden bağlandı.yalnız erkekler anladığında bunu bazen bi tarafları kalkıyor.o zaman da seviyorum ama istersem çeker giderim ölmem aşkımdan cümlesini kafasına kazıyacak bi hareket yapıyosun.aklı başına geliyo.diğer türlü şeylere ben inanmıyorum.yani özellikle bu kaçan kovalanır mantığı.iyi kaçayım kovalasın.nereye kadar?bi gün yakalancaksın niyetin varsa.o zaman ne oluyor?hiç böyle bi taktik uygulamadığımiçin bilemiyorum.naniknanik niyetim varsa kimseyi süründürmem yoksa da açık açık söylerim yine süründürmem laelaelaelaelae

valla şu yaşıma kadar öğrendiğim birşey var ki....

erkeklere köpekmiş gibi davranacaksın ,işte o zaman peşinden ayrılmıyorlar :eek:klava: :eek:klava:

karşılıklı aşk varsa düzgün bi ilişkiyse geçerli değil tabi,dozu düşürülebilir yerimseniben

katılıyorum...:))

X