sevgilisini kendine bağlama yolları!!!!

yeri geldiğinde şefkatle bağriniza basın.. yeri geldiğinde kedi yavrusu gibi yanına sokulup sırnaşın =)) kaçmak da neymiş neden sevdiğimden kaçacakmışım... aşkımı sevgimi sıcakliğimi her zaman hissettiririm... hiç de artık benim elde ettim oley triplerine girmez.. olgun bi adam neden girsin ki böle triplere? zaten olgun aklı basında bi adam " beni sevmeyen kadını ben hiç sevemem!!!" der .çeker gider.. seviyosam yasarım da yaşatırım da.. ezik olmayın yeter.. karsısında süklüm püklüm oturmayın.. güçlü ayakları yere sağlam basan akıllı bi kadın olun... yüreğinizin kocaman olduğunu bilsin ve sevginize emin olsun... erkekler çocuk gibidir şimarirlar şimartın arada.. yeri geldiğinde de siz şimarın nazlanın... ben arada ufak ufak kaprisler yapip şimarırım... sen benim küçücük bebeğimsin der ne istiosam yapar o zaman =) suratsız olmayın gülümseyin.. anlayışlı ve sevecen olun.. sizi sevgiliden ziyade bir dost olarak görsün içini döküp rahatlasın sizinle her derdini paylaşabilsin o güveni ve sıcakliği sağlayın... onun sevdiği şeylere değer verin.. mesela sevdiği yemekleri pişirip süpriz yapin, sevdiği bi filmi beraber izleyin.. aynısını o da yapmaya başlayacak zaten.. kendinizi her anlamda geliştirin karsısında dopdolu bir kadın görsün ve size her gün yeniden aşık olsun... neşeli olun pozitif olun onu toplum içinde yüceltin... erkekler egolarının tatmin edilmesinden hoşlanır... ailesinin ve arkadaslarının içinde onu yüceltip onurlandırın... herseyden önemlisi kendinize güvenin...

herhalde dürüst olcksın yalan sölemyceksn olduğun gibi olcksın yani bağlamaya uğraşmıcksn olduğn gibi olunca seni sevecek insan sevıo ztn.sevmeynde sevmıo.

yeri geldiğinde şefkatle bağriniza basın.. yeri geldiğinde kedi yavrusu gibi yanına sokulup sırnaşın =)) kaçmak da neymiş neden sevdiğimden kaçacakmışım... aşkımı sevgimi sıcakliğimi her zaman hissettiririm... hiç de artık benim elde ettim oley triplerine girmez.. olgun bi adam neden girsin ki böle triplere? zaten olgun aklı basında bi adam " beni sevmeyen kadını ben hiç sevemem!!!" der .çeker gider.. seviyosam yasarım da yaşatırım da.. ezik olmayın yeter.. karsısında süklüm püklüm oturmayın.. güçlü ayakları yere sağlam basan akıllı bi kadın olun... yüreğinizin kocaman olduğunu bilsin ve sevginize emin olsun... erkekler çocuk gibidir şimarirlar şimartın arada.. yeri geldiğinde de siz şimarın nazlanın... ben arada ufak ufak kaprisler yapip şimarırım... sen benim küçücük bebeğimsin der ne istiosam yapar o zaman =) suratsız olmayın gülümseyin.. anlayışlı ve sevecen olun.. sizi sevgiliden ziyade bir dost olarak görsün içini döküp rahatlasın sizinle her derdini paylaşabilsin o güveni ve sıcakliği sağlayın... onun sevdiği şeylere değer verin.. mesela sevdiği yemekleri pişirip süpriz yapin, sevdiği bi filmi beraber izleyin.. aynısını o da yapmaya başlayacak zaten.. kendinizi her anlamda geliştirin karsısında dopdolu bir kadın görsün ve size her gün yeniden aşık olsun... neşeli olun pozitif olun onu toplum içinde yüceltin... erkekler egolarının tatmin edilmesinden hoşlanır... ailesinin ve arkadaslarının içinde onu yüceltip onurlandırın... herseyden önemlisi kendinize güvenin...
o adam senin kaderine seni sevecek adam olarak yazılmış sevmeyen sevemez ne yapsanda.

kocam dahil hayatıma giren hiçbir erkeği kendime bağlayamadım.bağladıklarımda oldu tabii.
onlarda reddettiklerimdi sadece.

bence olggun bi ilişkide bu tip şeylere gerek kalmaz.karsılıklı sevgi ve güven...bunların aşamayacağı hiçbi engel yoktur..

o adam senin kaderine seni sevecek adam olarak yazılmış sevmeyen sevemez ne yapsanda.

konu "sevgilinizi kendinize nasıl bağlarsınız" şeklinde açildiği için yazdım hayatım tabiki sevmeyen bi erkeği bu anlattıklarımla kendimiz bağlamamız mümkün değil ki.. ama adam sevgilimizse bi ilişki içerisindeysek sevgisini daim etmek adına ilişkimizi sağlamlaştırmak adına yaptım o yorumu.. tabi ki de sevmeyen için uğraş vermeye bile değmez !!!

adam eğer aşıksa sende aşıksan seviyorsan birbirinizi hoş tutmak iyi geçinmek yeterlidir.

o beni kendine bağlamak için kaçacak hayatta kovalamam bende kaçarım. aklı başında ki adam da bunu yapar. haa kovalıyorsa altında bit yeniği ararım. bir amacı vardır.

hoşgörülü olmak, dırdırıcı olmamak, herşey alınmamak, küsmemek trip atmamak, çok fazla kısıtlamamak bence tam kıvamında yürütür ilişkiyi.. Zaten bağlanacığı varsa bağlanır karşı taraf ama yok ben bağlanmim ipim gevşek dursun diyorsa bilemicem o ilişkinin nekadar sağlam olucağını ..

bence bu sorunun belli bir cevabı yoktur gerçekten fedakarlık olan sevgi ve sygı olan bir ilişki varsa ortada iki taraf da birbirinie bağlıdır zaten buradan geriye iki tarafa da ne düşer... üzerine düşeni yapmak ... ipleri dengelemek yani... demek istediğim bunlar yardımcı unsurlardır zaten ortada bir bağlılık varsa ekstra birşey yapmaya gerek lkalmaz geriye ilişkiyi devam ettirmek için çaba sarfetmek kalır...
bu da bnm nacizane fikrimdir..

kızlar hepimiz aynı dertten muzdaribiz.bende şuan erkk arkadşımla konşmuorm ve onun aramasını bekliorm ben onu aramaya alıştrdım.dünyanın en iyi erkeği de olsa bırakın gelsin peşinizden.acımdan ölsemde beklice bu sefer:gitme:

Biz niye kendimize bağlamaya çalışalımki onlar bizi kendilerine bağlamaya çalışsınbayanssulusmile

valla abi nederseniz deyin o küçük dediğiniz kızın dedikleri çok doğru gerçi adamına göre muamele yapıcaksın eğer eşit sevmiyosanız zoru oynayın peşinizden koşturun gurur meselesi yapıp köpek olucaktır ve istemeden de bağlanır bi gün iyi bigün kötü davranın şabalak olsunlar örneğin erkeği pastanın bütünü yapmayın o pastanın sadece bi dilimi:KK70:

X