sevgilisini kendine bağlama yolları!!!!

aslında kimseyi kendime bağlamak gibi bir çabam olmadı
zaten bağlanan kişi bana kendi kendine bağlanmıştır
marifet bağlanan kişiyi mutlu edebilmekte
o seninle mutluysa yok bir problem
mutlu netmenin yoluda
onun isteklerine cevap verebilmekten geçiyor hanımlar

Çok güzel demişsin...

Erkeklerin senin peşini bırakmaması için uğraşıyorsan cool takılacaksın yani
Öncelikle kendine güven çok önemli, tüm erkeklerin ilgisini kendine güvenen kızlar çeker aslında biraz da gizemli olmak gerekir örneğin siz bir erkek olsanız size sürekli yapışan sizin yanınızdan ayrılmayan bir kız mı istersiniz?
--Tabiki HAYIR
--Sen gizemli olacaksın ki erkekler seni çözmeye çalışacak
--Birde bazı kızlar vardır birisi ona kötü bir söz söylediğinde veya takıldığında hemen vurmaya kavga etmeye başlarlar.Bu erkekler tarafından pek beğenilmeyen bir davranıştır.Ve sen bu şekilde karşılık vermeyeceksin seninle dalga geçenlere ve kötü söz söyleyenlere zekice bir lafı yapıştırıp ortadan çekileceksin.(Bu çok etkili bir yoldur)
--Özellikle kızlar bakımlı olacaksın spor yapacaksın, bir ortama girdiğinde asla çekingen olmayacaksın hatta girdiğin ortamda sözlere katılıp konuşmayı sen yöneteceksin
--Kendinin diğerlerinden farklı olduğunu kendin hissettiğin gibi başkalarına da hissetireceksin
--Özellikle msn konuşmalarnıda asla ilk konuşmayı başlatan sen olmamalısın
--Konuştuğun kişi sana bir şeyler anlatıyorsa ona kısa cevaplar yazıp(tamam-iyi-ok)"Sen anlatıyorsun ama ben dinlemiyorum havası vermelisin
--Sonunda sana "Görüşürüz- Canım -Tatlım gibi laflar yazarak konuşmayı uzatmak istediğinde sen ona By gibi kısa kısa cevaplar yazmalısın
--Bir erkeğin peşinden asla koşmamalısın artık modern çağdayız kızlarda erkeklere çıkma teklifi edebilir sözleri seni yanıltmasın eğerki sen erkeğin peşinde çok gezersen kendini bulunmaz hint kumaşı sanacak ve sana yüz vermeyecektir
--Birde sana çıkma teklifi ettiğinde hemen kabul etmemmelisin çünkü erkekler kadınları elde ettiklerinde zaten o benim diyerek başkalarının peşine giderler
İşte erkeklerin ilgisini çeken cool kadın bu demektir :)
Bazı arkadaşlarımızında dediği gibi yaşın küçük ve büyüdükçe bu maddeler değişiyor!

kizlar ben yeni tanistigim erkek arkadsimi tanimak istiyorum ama anlayamadim o kacan kovalanir mi yoksa ilgiyi seven birimi bilemiyorum..

mesela yazmadigimda msj unutuldukmu falan diye msj atiyo.. bikere bilerek dedimki aklima geldin bi msj atimdedim napiyosun dedim..oda iyiki aklina gelmisim dedi :KK49:

iki gün önce bulusmak istedi bi saatte olsa görüselimmi dedi..bende dedim canim bugün isim var zamanim yok yazdim..hemen aninda mesaji bu oldu..vay be benden önemli isinde var demekki iyi isine bak ozaman.. sonrada iste dedim moralinmi bozuk fln hic cvp vermedi.. küstünmü bana dedim nezaman okula gideceksin dedim..sadece okula gideceginisöyledi o konuyu kapatmak istedi..bende dedim iyi ozaman zaten alistin cevap vermemeye falan deyince.. oda acildi konustuk sorunlari..sonrada iste isin yokmuydu yani dedi..bende vardi dedim..neymis isinnnnn dedi böyle :) bende söyledim sonra iste tamam dedi..aksamlari ckabiliyomusun dedi bende ara sira dedim..ozaman aksama görüsüyoruz dedi falan öyle görüstük ogün..

bulustugumuzdada 2. kez sordu..kiskancmisin falan diye bende evet biraz dedim..sonra bende ona sordum..evet ben cok kiskancim falan dedi.. bikerede sordu mesela burdan bi kiz gecse naparsin falan dedi.. yani anlayamadim ilgiyi seviyomu siz olsaniz ne düsünürdünüz ? lütfen cevap kizlarrr :KK43:( yeni tanistik bi ay falan oldu ve cok önemli sinavlarim var ama hem sinava calismaya calisiyorum hemde o aklimdan cikmiyo ya nolucak bilmiyorum :KK43:( onu iyi tanimak ve onunla daha cok vakit gecirmek istiyorum..bunu ona dile getirmelimiyim yoksa bi gün senle konusmam gerek görüselim deyip bu böyle olmaz bu sekilde devam edemem deyip ayrilmakmi.. ama kaybetmek istemiyorum tamam derse diyede korkuyorum..inatci birimi onuda bilmiyorum :KK43:(

bana 3. bulusmamizda yakinlasmak istedi..bende bazi seylere hayr olmaz dedim..durduk yere tamam zaten ilerisi evlenince olacak falan dedi bende sustum ne dicemi sasirdim..yüzüme bakti cevap yokmu der gibi bisey dedi.. bende hihi dedim o sirada gecistirdim..

ilk ve 2. bulusmamizdada eski iliskilerimi sordu..hep sorular hazirlamis aklina geldikce sordu bana..beni benden arastirdi yani..Sizce bu iliski nereye gidiyor kizlar lütfen yorum yapin..benimle sadece öpüsmek icin bilmem ne icin görüssün istemiyorum

kizlar ben yeni tanistigim erkek arkadsimi tanimak istiyorum ama anlayamadim o kacan kovalanir mi yoksa ilgiyi seven birimi bilemiyorum..

mesela yazmadigimda msj unutuldukmu falan diye msj atiyo.. bikere bilerek dedimki aklima geldin bi msj atimdedim napiyosun dedim..oda iyiki aklina gelmisim dedi :KK49:

iki gün önce bulusmak istedi bi saatte olsa görüselimmi dedi..bende dedim canim bugün isim var zamanim yok yazdim..hemen aninda mesaji bu oldu..vay be benden önemli isinde var demekki iyi isine bak ozaman.. sonrada iste dedim moralinmi bozuk fln hic cvp vermedi.. küstünmü bana dedim nezaman okula gideceksin dedim..sadece okula gideceginisöyledi o konuyu kapatmak istedi..bende dedim iyi ozaman zaten alistin cevap vermemeye falan deyince.. oda acildi konustuk sorunlari..sonrada iste isin yokmuydu yani dedi..bende vardi dedim..neymis isinnnnn dedi böyle :) bende söyledim sonra iste tamam dedi..aksamlari ckabiliyomusun dedi bende ara sira dedim..ozaman aksama görüsüyoruz dedi falan öyle görüstük ogün..

bulustugumuzdada 2. kez sordu..kiskancmisin falan diye bende evet biraz dedim..sonra bende ona sordum..evet ben cok kiskancim falan dedi.. bikerede sordu mesela burdan bi kiz gecse naparsin falan dedi.. yani anlayamadim ilgiyi seviyomu siz olsaniz ne düsünürdünüz ? lütfen cevap kizlarrr :KK43:( yeni tanistik bi ay falan oldu ve cok önemli sinavlarim var ama hem sinava calismaya calisiyorum hemde o aklimdan cikmiyo ya nolucak bilmiyorum :KK43:( onu iyi tanimak ve onunla daha cok vakit gecirmek istiyorum..bunu ona dile getirmelimiyim yoksa bi gün senle konusmam gerek görüselim deyip bu böyle olmaz bu sekilde devam edemem deyip ayrilmakmi.. ama kaybetmek istemiyorum tamam derse diyede korkuyorum..inatci birimi onuda bilmiyorum :KK43:(

bana 3. bulusmamizda yakinlasmak istedi..bende bazi seylere hayr olmaz dedim..durduk yere tamam zaten ilerisi evlenince olacak falan dedi bende sustum ne dicemi sasirdim..yüzüme bakti cevap yokmu der gibi bisey dedi.. bende hihi dedim o sirada gecistirdim..

ilk ve 2. bulusmamizdada eski iliskilerimi sordu..hep sorular hazirlamis aklina geldikce sordu bana..beni benden arastirdi yani..Sizce bu iliski nereye gidiyor kizlar lütfen yorum yapin..benimle sadece öpüsmek icin bilmem ne icin görüssün istemiyorum

ne biçim biri bu ya çok afadersin ama o ilerisi evlenince olacak cümlesi ne anlama geliyo ki böyle şeyler anlaşılıpta mı yaşanıyo artık dile gelmesi bile ilginç önce yada sonra bunu daha yeni tanıştığı 1-2 aylık kıza söylüyosa değişik bi karakter insanlar ilk 1 -2 ayda elini tutmaya çekinir insanların yaşayışı kesinilkle yorum haddim değil sadece bunun akıldan geçip dile dökülmesi yanlış geldi bana
şu kadarını söyliyim kendi kararın tabi ama yavaş olan ağır olan her zaman daha güzeldir sen ağırdan git bakalım napcak ona göre karar verirsin

insanlar birbirine bağlanmaz

aşk insanlar arasında bağ oluşturur

yani demem o ki aşk varsa bağlılık onun temel kuralı zaten

ne biçim biri bu ya çok afadersin ama o ilerisi evlenince olacak cümlesi ne anlama geliyo ki böyle şeyler anlaşılıpta mı yaşanıyo artık dile gelmesi bile ilginç önce yada sonra bunu daha yeni tanıştığı 1-2 aylık kıza söylüyosa değişik bi karakter insanlar ilk 1 -2 ayda elini tutmaya çekinir insanların yaşayışı kesinilkle yorum haddim değil sadece bunun akıldan geçip dile dökülmesi yanlış geldi bana
şu kadarını söyliyim kendi kararın tabi ama yavaş olan ağır olan her zaman daha güzeldir sen ağırdan git bakalım napcak ona göre karar verirsin

bende anlamadimki canim..sonradan diyoki bana bi konu arasinda sen gecmisinde kalici bi hata yapsanda ben böyle istiyorum seni farketmez falan diyo.. ama ilk önce ögrenmeside cok tuhaf..bilmiyorum belkide cok kiskanc oldugu icin merak ediyor soruyor.. ama bunu belki 3-5 ay sonra sorar ama hemen 2. görüsmede degil..ama anladigim kadariyla kafasina takmis..ogün ben eve gelince hemen icim rahatladi falan yazmasindan anlasiliyor..bence düsünmek istemedi zoru düsünmek istemedi hemen ögrenmek istedi..keske ben deseydim evet oldu malesef diye..bakalim ne yapicakti cok merak ediyorummm..

yada sonradan onu testmi etsem..ben sana bisey söylicem bulusalim desem..sonrada desem iste ben sana yalan söylemek istemiyorm bastan bil ben bakire degilim :)))) bilmiyorum ne düsünyosun ama kararini hemen söyle bana falan diyim..eger ilerde sorun olucaksa simdiden bilmen dogru desem:)) ama ilerdede gercekten bakire olmadigima inandiramamak var..aman yaa offff onu kaybetmekte istemiyorm ama bakicaz artik

X