Vücut Kremleri Neutrogena Body Moisturizer Vucut Kremi

Vücut kremleri, losyonlar

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
1.125
5
a.s.NEUTROGENA BODY MOİSTURİZER kıslar ben dün aldım dustan sonra nemlendrııcı sürmeyı cok sewerım ama cıldım karma böle bazı kremler yaglı yaglı oluyo sınır oluyorum kac tane krem denendım hıc bırını begenmedım bide kokularınından hoclanmıyorum zaten parfum kullanıyorum bıde krem kokusu karısınca hıc hos olmuyodu neyse dün bu kremı aldım hem parfumsüz hemde yagsız bı krem fıyatıda cok uygun 12 ytl 450 ml bıde sürünce sankı vucudunuz ıslakmıs gıbı oluyo yagsız öle yaglı yaglı olmuyoŞeniz

bende bu kremden kullanıyorum canım.bu kremin bir parfümlüsü var birde parfümsüzü.ben de parfümsüzünden kullanıyorum.ayrıca doktorlar tavsiye ediyor bu kremi.ben çok memnunum

ewet cnm bende parfumsuzunu kullanıyorum hem krem sürüldugude bellı olmuyo harıka bıseymıs yaa

ben d ekullanıyorum kışları çok uzun süreli nem veriyor ama size doktor neden önerdi ne için anlamadım ben kendim alıyorum doktor tavsiyesi neden ?

Hımm bende görüyordum hep, fiyatıda çok uygun tereddüt etmiştim açıkçası..
Ucuz etin yahnisi hesabı..
Alıp denemekte fayda var ..
Teşekkürler kızlar

annem cilt doktoruna gidiyordu.vücudunu nemsiz bulmuş.o nedenle nemlendirici kullan demişti.bisürü nemlendirici yazmış bir kağıda.en uygunu buydu.bizde bunu aldık ama çok güzel.zaten neutrogena nın ürünleri çok iyi oluyor.seneler önce benim cildimde sivilcelenmeler vardı.o zamanda doktorum neutrogenanın sabununu ve yüz temizleme jelini kullandırmıştı

Bende neutrogena güneş kremini kullanıyorum.Çok güzel koruyor.Ayrıca 12 saat kruyor.88 ml 60 spf C vitaminli çok güzel bir krem.

Bende neutrogena güneş kremini kullanıyorum.Çok güzel koruyor.Ayrıca 12 saat kruyor.88 ml 60 spf C vitaminli çok güzel bir krem.

cnm bende günes kremımı degıstırmeyı düşünuyodum fıyatı ne kadar a.s.

bende kullanıyorum ve cok memnunum.ayrıca el kremını ve dudak stıgınıde kullanıyorum.ellerı ve dudakları anında yumusacık yapıyor.

ewet kıslar benım hayatımda kullanıdgım en ıyı vucut nemlendırıcısı bıde pafumsuz oldugu ıcn harıka yaa

ben de kullanıyorum çok memnunum kokusuz olduğu için de hiç baymıyo bide hiç vıcık vıcık değil :1rolleyes: cilt kremi de çok güzel neutrogena'nınyerimseniben o da yağsız sivilce fln da yapmıyo :kahve:

benim tenime çok ağır geldi bu krem:1no2:
Vazelin sürmüş gibi oldum resmen cildimin nefes alamadıgını hissediyorumbenneyaptımki

aa cok ılgınc ya benımde kullandıgım en hafıf krem

ben de aldım da ilk açtığımdan sonra bi daha kilitleyemedim pompasını? hep açık kalıyo yani, çok hoşlanmadım bundan hava alır filan çabuk bozulur gibi geliyor

ben kullanıyorum fena değil, normal nemlendirici işte.. alırken dikkat etmeyip parfümlü almışım görsem parfümsüz alırdım daha az katkılı olurdu en azından..

ben kullanıyorum fena değil, normal nemlendirici işte.. alırken dikkat etmeyip parfümlü almışım görsem parfümsüz alırdım daha az katkılı olurdu en azından..
seninki de hep açık mı kalıyor peki yoksa tekrar kilitleyebiliyor musun

Bence süper bir nemlendirici ben otobronzan uygulamadan önce hep bunu kullanıyorum ve süper nemlendiriyor gün boyu yumuşacık geziyorum. Bende yanlışlıkla parfümlüsünü almışım parfümsüz almak çok daha iyi alerjisi olanlar için..

süper değil bence ama memnunum yine de daha iyisini bilmiyorum şu an için en azından

X