kpss sınavında başarılar

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
arkadaşlar yarın kpss sınavına giren arkadaşlara başarılar dilerim inş herşey istediginiz gibi olur

benim de sevgilim giriyor.inşallah istediği gibi olur.giren herkese başarılara.s.

benım ayrı o0ldugum sevdıgım sınava gırecek ısallah hersey hakkında hayırlı olur dualarım onunla
o benımle olmasada

herkese basarılar ben sınava girmiyorum ama inş.iyi olur sonuclar.bi şey belirticem kızlar kızmayın ama -kpss sınavı-dersek anlatım bozukluğu yaparız çünkü açlılımıyla okursak zaten kpss nin son s si sınav anlamında.yani-kpss de basarılar -olmalıydı başlğımız...eger sınavda cıkarsa bu anlatım bozukluğu sorusu iyi olur yani size basarılar.

Herkese başarılar,gerçi lise mezunları çok oldu çıkalı sınavdan,inşallah iyi geçmiştir.Önlisanslara da Allah yardımcı olsun.

herkese basarılar ben sınava girmiyorum ama inş.iyi olur sonuclar.bi şey belirticem kızlar kızmayın ama -kpss sınavı-dersek anlatım bozukluğu yaparız çünkü açlılımıyla okursak zaten kpss nin son s si sınav anlamında.yani-kpss de basarılar -olmalıydı başlğımız...eger sınavda cıkarsa bu anlatım bozukluğu sorusu iyi olur yani size basarılar.

:roflol: :roflol: :roflol: Ay çok hoşsun doğru söylüyosun ama KPSS sınavı dersek Kamu Personeli Seçme Sınavı Sınavı demiş oluyoruz:) Bu arada bende lise mezunu olarak girdim berbat geçti ya coğrafya ve tarih hiç beklediğim gibi değildi :1no2: sen ne güzel memur olmuşsun benim pek umudum yok ama bakalım... :a015:

X