Saç Rengi ve Saç Boyama röfleden dolayı saç kopması dökülmesi sorunu

sen adanada olsaydın ben seni benim kuaförüme götürürdüm gerçekten iyi bir kuaför bulmakta artık zorlaşıyor seni çok iyi anlıyorum ben ilk röfle yaptırmaya başladıgımda busorunu yaşamıştım sonra hemen kuaförümü degiştirdim ve şi,mdi senelerdir çok memnunum ve istedigim rengi kullanıyorum artık insanlar bazen yolda durdurup saçımı nerde boyattıgımı ve renginin çok güzrel oldugunu soruyorlar.umarım sende iyi bir kuaför bulur ve istedigin renge kavuşursun

Arkadaşlar saçlarınızı düzeletmek için zeytintagı ve sarımsağı karıştırın,saçlarınızda 3 saat bekletin,bunu haftada bir uygulayın,yavaş yavaş düzeldigini göreceksiniz...Sevgiler...

derinxx sağol canım bu sefer çok araştırıcam ve tavsiye üstüne gidicem bi kuaföre istanbulda bildiği beğendiği güvendiği bi kuaför varsa lütfen bana ulaştırsın

Arkadaşlar aklı olan o el değmemiş parıl parıl canlı saçlarını boyatmasın en azından röfle yaptırmasın

acil yardım:))merhaba arkadaşlar.benimde bir sorum var.1.5 ay önce röfle yaptırdım ama rengini hiç begenmedim.degiştirmek istiyorum ama saçlarımın yanmasından korkuyorum.platin röfle yaptırmayı düşünüyorum daha sarı yani.kötü mü olur güzel mi?kuaförüme sordumsaçın yanar dedi.başka yere sordum bişey olmaz boyanır dedi.sizce hangisi dogru söylüyor.eger boyanır ve güzel olur derseniz boyatacagım.lütfen benim gibi durumla karşılaşıp tecrübeli olanlar yanıtlasın.teşekkür ederim

canım ben kuaförüm bunu bizde yapıyoruz ama önceki röfle koyuysa ve saç saglıklıysa ilk koyu kumral boyuyoruz ama tavsiyem boyatma kesinlikle dogal saça yapılmış bi röfle gibi olmaz rengi olur ama kesinlilke yıpranır

slm arkadaslar acil cevap verirseniz sevinirim lütfen ben bundan 1at kadar sacıma röfle yaptırdım reesmen saclarımin birazı beyazladı koptu berbat oldu cok kötü acılmıyor kırılıyor oysa sacımda kalındır yani size sorum sacımı ana rengine boyamak istiyorum şimdi yapsam sacıma birsey olurmu çünkü sacım cok yıprandı ne dersiniz ykosa bekleyeyimi ucu beyaz beyaz mahvettiler sacımı lütfennnnnnnn yardımcı olunnn

eğer ki saçının rengini tekrar açtırmayacaksan koyu bir renge boyatabilirsin sanırım. ama bir süre kendi renginde kullanır sonra tekrar açtırırım diye düşünüyorsan sakın yaptırma. ben kuaförüme sormuştum. saçımın o şekilde çok daha kötü olacağını söylemişti. koyuya boyatırsam uzun bir süre açamazmış , yoksa yanarmış saçlarım. bakım maskeleri falan uygula, kısmende olsa toparlar saçını. ben tigi nin chocalatte diye bir ürününü uygulamıştım. o epey bi iyi gelmişti. tabi uçları da ara ara kestirmek gerekiyor. ve boya değil ama cila ile belki kısmen saçının rengini değiştirebilirler. çok anlamıyorum bu konulardan ama elimden gelen bu.

eğer ki saçının rengini tekrar açtırmayacaksan koyu bir renge boyatabilirsin sanırım. ama bir süre kendi renginde kullanır sonra tekrar açtırırım diye düşünüyorsan sakın yaptırma. ben kuaförüme sormuştum. saçımın o şekilde çok daha kötü olacağını söylemişti. koyuya boyatırsam uzun bir süre açamazmış , yoksa yanarmış saçlarım. bakım maskeleri falan uygula, kısmende olsa toparlar saçını. ben tigi nin chocalatte diye bir ürününü uygulamıştım. o epey bi iyi gelmişti. tabi uçları da ara ara kestirmek gerekiyor. ve boya değil ama cila ile belki kısmen saçının rengini değiştirebilirler. çok anlamıyorum bu konulardan ama elimden gelen bu.

saol canım ya sacımı düz boyayıp uzun bir süre öyle kullanayım dedim ilk kez yaptırıyodum değişklik aşkı simdi dove onarım setini kullanıyorum umarım ii gelirr artık röfleyee hayırrr

lorealın kırmızı olanı bayagı ıse yarıyor cnm bıde bakım kremını kullan cok etkılı oluyor:dance::dance::dance:

Loreal Elseve anında onarıcı bakımı tavsiye ederim,kırmızı kutuda olan durulanmayan.Saçlarımda kopmalar olmuştu röfleden sonra,taranmıyordu,çok kötü halde gelmişti,düzenli olarak bunu kullandım ve çok işe yaradı.

sen adanada olsaydın ben seni benim kuaförüme götürürdüm gerçekten iyi bir kuaför bulmakta artık zorlaşıyor seni çok iyi anlıyorum ben ilk röfle yaptırmaya başladıgımda busorunu yaşamıştım sonra hemen kuaförümü degiştirdim ve şi,mdi senelerdir çok memnunum ve istedigim rengi kullanıyorum artık insanlar bazen yolda durdurup saçımı nerde boyattıgımı ve renginin çok güzrel oldugunu soruyorlar.umarım sende iyi bir kuaför bulur ve istedigin renge kavuşursun
konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama dayanamadım bende bi sorayım umarım cevabını alırım bende adanadım ve kuaförün gazabına çok uğradım senin bu kuaförün eğer adresini yada sadece ismini söylersen çok mutlu olacağım umarım cevaplarsın çünkü gerçekten iyi bir kuaföre çok ihtiyacım var şimdiden tşkr canım

X