Kahverengi Akıntı

yeni hamile kaldığımda bendednde gelmişti fakat azdı
diğeri normal adet günü gibi 3-5gün sürüyordu

Lekelenme tarzindami ddm yani bir kac damla degilmi digerini bilemem ama bence onemsiz gozukmuyor 3 5 gun surerse mutlaka dr a gidilmeli bence bendende genelde adetlenmeden bir gun once yada saatler once gelir bu ayda geldi bakalim henuz adetlenmedim

ben dun adet gunumdu adetlenmedim dun boyle jel gibi kahverengi bisey geldi cok korktum adetleniyorum gibi hissettim ama gelmedi hayret ettim

ya kızlar benim lekelenmelerim 1 hafta sürüyor sonra adet oluyorum şu an adetim kelekelnmelerden mi hesaplayacağız adeti yoksa kandan mı eğer lekelnmedense yumurtlama döneminde adetliyim yok eğer kandan hesaplanırsa daha gelmedi allahını seven varsa bir yorum yapın kaç

adetı azalan varmı doktorra muayne oldum degerlerım normal oldundan sorun yok olur dedı benım gıbı olan lütfen özel msj yollasın bana bu sayfaları bulamıyorum tetrar kızlar.tşk

herkese merhaba
bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. bazen buradaki arkadaşların yazdıklarıyla umutlanıyor bazen de canım sıkılıyordu. 16 gün önce 3. aşılamamı oldum. herşeyi gün gün buradan takip ediyordum 10 gün kahverengi akıntım oldu ve oldukça canım sıkıldı. bazı arkadaşlarında kahve rengi akıntısı oluyor sonra da adet oluyorlarmış
o zman dedim eğer adet olmazsam bunu yazacağım. evet iki gün önce ve bugün test yaptrdım hcg bugün 27 çıktı çok mutluyum ve yazmak istedim arkadaşlar her kahverengi akıntı edetle bitmeyebilir. :) umudunuzu kesmeyin Allah dileyen herkese sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlatlar versin

merhaba arkadaşlar benimde kahverengi akıntım var adetimde çok gecikti ama hamile değilim bunun sebebi ne olabilir acaba..

arrkadaşlar merhaba.
bende genelde hep akıntı olurdu önemsemezdim sarı ve beyaz renkte.
ama benden son 5-6 gündür aralıklarla kahverengi siyaha yakın akıntı geliyor.
normalde adetim 1-2 gün oynar ama son adetim 9gün oynamıstı.
akıntılar adetin bitiminden iki hafta sonra gelmeye basladı.
bekar bir bayanım.
şehir dışındaydım doktora gidemedim.istanbula yeni geldim hemen doktordan randevu aldım ama aynı durumu yaşayanlar belki bana fikir verir.
oruc tutulur mu bu durumda onu da bilemiyorum.

arrkadaşlar merhaba.
bende genelde hep akıntı olurdu önemsemezdim sarı ve beyaz renkte.
ama benden son 5-6 gündür aralıklarla kahverengi siyaha yakın akıntı geliyor.
normalde adetim 1-2 gün oynar ama son adetim 9gün oynamıstı.
akıntılar adetin bitiminden iki hafta sonra gelmeye basladı.
bekar bir bayanım.
şehir dışındaydım doktora gidemedim.istanbula yeni geldim hemen doktordan randevu aldım ama aynı durumu yaşayanlar belki bana fikir verir.
oruc tutulur mu bu durumda onu da bilemiyorum.

Merhabalar. Seninle aynı sorunu yaşıyorum şuan. Adet bitiminden iki hafta sonra başlayan kahverengi akıntım var. 17.gün başladı. Bugün 24.günüm halen devam ediyor. Ne olabilir acaba. Bilgisi olan var mı? teşekkürler

kızlar benim adelerim genç kızlığımdan beri düzensiz 12 ağustosta oldum en son. 3 gündür kahverengi akıntılar var ve adet belirtilerim hiç yok neden olabilir bilgilendirirseniz çok sevinirim

daha önce paylaştığım cevabımı tekrardan yazmakta bir mahsur görmüyorum.

"vajinal akıntı hiçbir hastalığın göstergesi değildir. ancak akıntının normal olup olmadığını saptamak gerekir.
unutmayın ki, reglin kesilmesinden 12-14 gün sonra yumurtlama dönemi başlar. bu vücut ısısını artıran ve akıntıya neden olan etkendir. akıntı normal bir şeydir ve vajinanızın kayganlaşmasını sağlar. böylece bırakılan spermler daha rahat ilerleyecektir.
ayrıca ph yani asit seviyesini de koruyarak mikroplara karşı savunur hassas noktalarınızı. ama

normal bir akıntıda hiç kötü koku olmaması, akıntının berrak renkte olması, çamaşıırınıza yayılarak değil tel tel bulaşması ve kesinlikle lekenin belirgin olmaması gerekir.
vajinal akıntının niteliğini adet döngünüz, stres, cinsellik, emzirme, diyet programlar kısacası bir çok şey etkileyebilir.

normal olmayan akıntılarda ise akıntı fazladır. bununla beraber renk ve kıvam değişiyorsa (kahverengi vs), vajinal kaşıntı varsa vb yine bunlar anormal akıntı belirtileridir. bir enfeskiyondan şüphlenilebilir.
korkacak bir şey yok, telaş da yapmayalım. kadın hastalıklarına başvurup muayenemizi olalım lütfen. kısa süreli tedaviyle sorununuz hallolacaktır."

kızlar yardım :2: bu kahverengi akıntıyı gecen ay yaşadım ardından 3 gün sonra adet oldum.
aynı şekil bu ayda kahverengi akıntım oldu fakat bu akıntı yoğun değil bir kez olup geçiyor.
hala adet olmadım sizce sorun yumurtlamadamı yoksa hamilelikle ilgili bi belirti mi acep :97:

meraba arkadaslar benim yaklasık 2 aydır kahverengi akıntım hep var gunluk pedle geziyorum habire bekarım .21 yaşındayım .
adetimde bi düzensizlikte yok 5 aydır ayın 15-20 si arasında oluyorum .adetken afedersiniz kanda geliyor ama kahverengi akıntıda geliyor napmam gerek şaşırdım kaldım. ayrıca bi ara k.rengi akıntı durdu gibi beyaz bi akıntı başladı sonra adet oldun 2 gün önce yine geri geldi bilgilendirirseniz çok sevinirim :KK43:

meraba arkadaslar benim yaklasık 2 aydır kahverengi akıntım hep var gunluk pedle geziyorum habire bekarım .21 yaşındayım .
adetimde bi düzensizlikte yok 5 aydır ayın 15-20 si arasında oluyorum .adetken afedersiniz kanda geliyor ama kahverengi akıntıda geliyor napmam gerek şaşırdım kaldım. ayrıca bi ara k.rengi akıntı durdu gibi beyaz bi akıntı başladı sonra adet oldun 2 gün önce yine geri geldi bilgilendirirseniz çok sevinirim :KK43:

Büyük ihtimalle çikolata kisti var. Peki adet zamanı ağrılı mı olur? Bel ağrısı falan olur mu? Bunlar da varsa büyük ihtimalle endometriyozis olabilir sizde. Geçmiş olsun.

Merhaba arkadaşlar forum eski ama yazmak istedim. Benim bir iki gün önce adet olmam gerekiyordu yani en geç yarin olabilirim. Ama dünden beri kahverengi bir akıntı başladı ilk defa oluyor. Bekarim 21 yasindayim. Önceden adetlerin düzenli ama çok sancili olurdu. Bu ay neden boyle birşey oldu hala kahverengi akıntı var başına gelmiş olan varmı çok tirsiyom o_O

X