Kahverengi Akıntı

berçil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
55
0
38
kızlar benim adelerim genç kızlığımdan beri düzensiz 12 ağustosta oldum en son. 3 gündür kahverengi akıntılar var ve adet belirtilerim hiç yok neden olabilir bilgilendirirseniz çok sevinirim

adetinin düzensiz olduğundan canım
sökülemiyorsun
bendede oluyordu aynısı
polikistik over çıktı

canım ben gittim doktora temmuz ayında hormon tahlıllerım normal cıktı hatta ıyı dedı doktor fsh 6 lh 4 polıkıstıkte dedı lh fsh dan buyuk olur genelde falan dedı yanı polıkıstık deılsın dedı ılac bıle vermedı 6 ay bı korunma dedı sonra gel dedı sımdı 1 aydır ıstıyoruz cocuk test negatıf cıktı sağol canım bilgin için telaşlanmam ıcınde cok erken ama bu adet duzensızlıgımı kafaya takmıyor deılım inşallah tedavı falan olmadan kendılığınden olur

canım ben gittim doktora temmuz ayında hormon tahlıllerım normal cıktı hatta ıyı dedı doktor fsh 6 lh 4 polıkıstıkte dedı lh fsh dan buyuk olur genelde falan dedı yanı polıkıstık deılsın dedı ılac bıle vermedı 6 ay bı korunma dedı sonra gel dedı sımdı 1 aydır ıstıyoruz cocuk test negatıf cıktı sağol canım bilgin için telaşlanmam ıcınde cok erken ama bu adet duzensızlıgımı kafaya takmıyor deılım inşallah tedavı falan olmadan kendılığınden olur

hııım canım bi sorun olmaması güzel
bendede bekarlığımdan buyana adet düzensizliği var
pek kale almamıştım açıkçası
fakat bebiş konusunda etkiliyor gerçekten
ben şükürler olsun şuan 7.5aylık hamileyim
aşılama sonucu
inşallah yoluna girer
fakat kendi kendine düzene girmiyor işte

birde her doktora güvenme
farklı doktorlara git
bende en başlarda 3ayrı doktora gittim
hepsi normal diyordu
gözgöre göre
adet düzensizliğim olduğu halde
4.gittiğim anladı en sonunda pkolu oluşumu

Benim adetlerim düzenliydi.Mesela adetten hemen önce kahverengi akıntı gelir ardında adet olurdum.Ama 2 aydır kafayı yiycem kahverengi akıntılarım 2 -3 gün sürüyor.Hiç ağrım sızım olmuyor.Hiç adet belirtileri yaşamıyorum.Doktora gittim.Hormon tahlillerime baktı.Erkeklik hormonum 8.5 olşacakken 18 çıktı biraz yüksek dedi.Ama ben de tüylenme falan yoktu.Glucophage diye bir ilaç verdi.Ben eski günlerdeki gibi yoğun adet olmak istiyorum ama olmuyor.Canım çok sıkılıyor.Adetimin 3. günü doktora gidecem fsh ve de lh ye bakacaklar.Ondan sonrada gunophene diye bir ilaca başlayacakmışım sonra da çatlatma iğnesi falan...O kadar düzenli adet olurdum ki bir gün tedaviyle uğraşacağım aklıma bile gelmezdi.Tedaviyle de hamile kalamayacağım diye korkuyorum.

ya benimde şuan kahferengi akıntım var geçen ay da böle oldu adet olmadım bu ayda böyle kahferengi akıntı olunca önceden olurdum adet ama şimdi akıntı bi kaçgün sürüyor adet de olmadan akıntıda bitiyor bende pko hastasıyım bu mu acaba sebebi tedavide gördüm yine girçem doktora

bendede adet düzensizliği var.geçen ay adetimin 30.gününde kahverengi akıntı geldi 2 gün sürdü çok sevindim adet oluyorum diye ama malesef gerisi gelmedi.test yaptım negatif.45.gündeyim daha tık yok ne yapacağım bilmiyorum......

ddm sen bana nisan ayında büyük bi umut omuştun nisanda aşılama yapılmıştı forma üye oldum hep seni takip ediyordum.ama hiç yazmıyordum aşılama tutunca yazacaktım ama olmadı.şimdide senin yazılarını görünce içim kıpır kıpır oldu.7.5 aylık olmuşsun çok sevindim canm inşallah bebeğini kucağına alırsın

geçen ay yaşadım bu preoblemi ve üşüttüğüm için olduğunu düşünüyorum..
çok şükür regl olunca geçti..
ayaklarını sıcak tut canım

ddm sen bana nisan ayında büyük bi umut omuştun nisanda aşılama yapılmıştı forma üye oldum hep seni takip ediyordum.ama hiç yazmıyordum aşılama tutunca yazacaktım ama olmadı.şimdide senin yazılarını görünce içim kıpır kıpır oldu.7.5 aylık olmuşsun çok sevindim canm inşallah bebeğini kucağına alırsın

canım benim seninde gönlüne göre olsun herşey
demekki vakti saati gelmeden olmuyor
ben buna çok inanıyorum nasip herşeyden önce benimki büyük bir şanstı
dilerim en kısa zamanda bebişine sende kavuşursun:ecrin_bebek::emir_bebek:

canım benim seninde gönlüne göre olsun herşey
demekki vakti saati gelmeden olmuyor
ben buna çok inanıyorum nasip herşeyden önce benimki büyük bir şanstı
dilerim en kısa zamanda bebişine sende kavuşursun:ecrin_bebek::emir_bebek:

inşallah cnm aslında benimde ilk aşılamada tuttu ancak 6 haftalıkken kanamam geldi ve düştü.Doktorum yinede sevindi hamile kalabildiğimi gördüğü için 2. aşılama olmadım eşim istemedi ancak adetim düzene girmedi daha ne yapacağım bilemiyorum.dualarınızı bizden eksik etmeyin cnm

iyi ramazanlar sevgili ddm:1hug:

niyeki 2.de şansını denseydin
hepsi aynı olacak diye bişi yoksanırım sendede pko var
o adette düzene girmeden doğal yoldan hamile kalma şansı azalıyor

birde her doktora güvenme
farklı doktorlara git
bende en başlarda 3ayrı doktora gittim
hepsi normal diyordu
gözgöre göre
adet düzensizliğim olduğu halde
4.gittiğim anladı en sonunda pkolu oluşumu

canım bi 6 ay bebek için bakalım olmazsa eğer başka doktorlarada gitmeyi düşünüyorum 1 ay oldu şimdi senin adına da cok sevındım pko yu cok arastırdım canım adet duzensızlıgı harıc hıc bı belırtısı uymuyr bana ne kılo ne sıvılce ne tuylenme bılmıyorum ınsallah bı sorun olmadan bebek olur Allah bebeğini kucagına almayı nasıp etsın analı babalı buyutsun

ben pko için 2ay glucophage hap kullandım
ardından aşılama yapıldı
ikiz benim bebişlerim canım
inşallah olur canım

canım alakası varmı bilmiyorum ama ben daha önce yaşadığım sorunu anlatayım belki alakası vardır. normal adetlerimi oluyordum arada kahverengi akıntı gelmeye başladı ve kokulu akıntı olmaya başladı. doktora gittim muayene oldum rahim ağzında yara ve kist çıkmıştı. akıntı ve lekede ondan oluyormuş. yaktırdım geçti.seninde böyle bişey olabilirmi acaba?

Canım ben hamile kaldığım ilk zamanlarda kahverengi akıntılarım olmuştu hep.Ben adet olucam derken hamişmişim :)) Kan testi mi yaptırmıştın sen?

Aa ciddimi guley ilk defa farkli yorum yapan biri ne kadardi peki kahverengi akintin cok degildi sanirim degilmi bir iki damla ama resmen kahverengi

X