Canan Tan-Yreim Seni ok Sevdi

aysegulsargin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1
0
39
Güzel vakit geçirmek istiyorsanız, özellikle aşk romanı sevenler için "Canan Tan-Yüreğim Seni Çok Sevdi"çok tatlı bir kitap. öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
evt bende şuanda onu okuyorum aynı yazarın eroinle dans die bir kitabı daha var oda çok güzel

bende okudum ama aynı yazarın piraye adlı romanı gibi başladı
ve bence sadece şehir ve ülke tanıdık
doğru düzxgün bir sonucu ulaşamadı ve ayrılmaları için sebep yeterli değildi
ben sevmedim yani
piraye daha güzeldi

Bende okudum güzel vakit geçirmek için tavsiye edilebilir..Ancak Canan Tan'ın romanları sanki birbirinin aynı gibi..Mekanlar ve isimler değişiyor..Romanları arka arkaya okunduğunda cümlenin daha başında nasıl devam edeceğini kestirilinebiliyor..

ben iki hafta önce bitirdim ve cooooooooooooook güzeldi inanilmaz bir sekilde okuldaki esimle gecirdigimiz günler geldi aklima cok güzeldi ilginc olan tarafi türkiyedeyken esim kitabi secerek bana aldi ve esim bursada büyüdü ..

Diger kitaplarinida okumak isterim ama Viyanada istedigin yazarin kitabini bulmak biraz zor...

bende bu yaz okudum ve hayran kaldım kitaba hemen canan tan ın diğer bi kitabını aldım 'piraye' konuları benziodu gerçekten de .. şimdi de eroinle dans ı okumaya başladım o da güzel gözüküyor..

Ben de tavsiyeyle Piraye'yi okumuştum yaz aylarında
ama hiç beğenmedim. Tipik dizi senaryolarından farksızdı
bu yüzden Canan Tan 'ın kitaplarını okumayı hiç düşünmüyorum.

Ben bu kitabı dün bitirdim.Evet tipik dizi senaryolarına benziyor ama insan kendi yaşamından parçalar buluyorsa bu kitaptan etkilenebilir.Okumaya değer bir kitap bence....

aşk romanı olarak 'kumral ada mavi tuna' halide edip adıvar ın.süperr.okumadan duramayacaksınız.mükemmel ötesi..

ben hiç sevmemiştim ama sonuna kadar okudum. piraye'nin hemen ardından okumuştum çünkü. canan tan'ın iki kitabını okudum ve hemen hemen aynıydı. o kadar sıkıldım ki okurken. ikisini okumayın birinden birini okuyun bence. piraye daha gerçekçi bir kitap, çok güzel. üstüne bu kitabı okuyunca aslı karakterine sinir oluyor insan. çok güzel, zengin, başarılı, tuttuğunu koparan bir kız, onu deli gibi seven zengin yakışıklı iyi huylu bir erkek. saçma salak nedenlerle yarım bırakılmış bir aşk ve amerikada yapılmış bir mantık evliliği. yok böyle bişey ya. cem yılmaz'ın dediği gibi hayat hiç öyle değil:nazar:

bende okudum ben çok sevdim
pirayeyide okudum onuda sevdim
ama yüregim seni çok sevdi çok güzeldi ya
bende tavsiye ediyorum.

bende okudum canan tan ın yüreğim seni çok sevdi kitabını kitabı nazım hikmetin güzel dizeleriyle süslemiş sanırım bu yüzden kitaba hayran kaldım güzel bir aşk hikayesiydi çok akıcı bir dille yazılmış yormuyor okurken...

Şuan okuduğğum kitap..:) Güzel devam ediyor, yazarın okuduğum ilk kitabı..Bakalım nasıl bitcek :)

Ama Aslı'ya sinir oldum, çok duygusuz bi kız..:KK70: O kadar seviyo çocuk onu, onun yaptıkları çok saçma:KK70:

Pirayeden sonra okudum o yüzden eh işte diyeceğim.
Sık sık pirayeden bölümlerle karşılaştım.
Ders notlarını temize çekme bölümleri bile neredeyse aynı.Pirayeden sonra vasat kaldı benim için.

yeni okumaya başladım
vakit buldukça okumak istiyorum hemen bitsin neler olmuş öğrenmek istiyorum :)

ben hiç sevmemiştim ama sonuna kadar okudum. piraye'nin hemen ardından okumuştum çünkü. canan tan'ın iki kitabını okudum ve hemen hemen aynıydı. o kadar sıkıldım ki okurken. ikisini okumayın birinden birini okuyun bence. piraye daha gerçekçi bir kitap, çok güzel. üstüne bu kitabı okuyunca aslı karakterine sinir oluyor insan. çok güzel, zengin, başarılı, tuttuğunu koparan bir kız, onu deli gibi seven zengin yakışıklı iyi huylu bir erkek. saçma salak nedenlerle yarım bırakılmış bir aşk ve amerikada yapılmış bir mantık evliliği. yok böyle bişey ya. cem yılmaz'ın dediği gibi hayat hiç öyle değil:nazar:

Pirayeden sonra okudum o yüzden eh işte diyeceğim.
Sık sık pirayeden bölümlerle karşılaştım.
Ders notlarını temize çekme bölümleri bile neredeyse aynı.Pirayeden sonra vasat kaldı benim için.

aynen katılıyorum.bende önce pirayeyi ardından yüreğim seni çok sevdi kitabını okudum.bence piraye çok daha güzeldi.2 kitap arasındaki benzerlikler o kadar çok ki,hatta annemede okuttum bu kitapları o da aynı fikirde. yani yazar bence biraz pembe gözlükle bakmış karakterlere.2 kitapta da zengin kız,şiir seven çiftler,iyi bir üniversite,sorunsuz bir hayat,batılı,modern ve zengin aileler,yarım kalan aşklar vs. :1no2: hatta 2 kitapta da şiir bahçesi diye birşey vardı mirmirmirmir bazı cümleler aynı bile.

yüreğim seni çok sevdiyi okudum hemde sadece 1 günde benim için berbat bir kitapta sonuna kadar okumamın tek sebebi acaba sonunda bir şey çıkacakmı diye beklememdi. Çok vasat bir kitaptı

X