Styen tercihleriniz.!

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
692
4
kızlar hangi tip sütyen kullanıyorsunuz...hadi harkes kullandığı sütyen tipini yazsın....
balenli mi
balensiz mi
dolgulu mu
telli mi
kumaş mı
straplez mi
atlet mi
bustiyer mi...???

[/COLORönce ben başlıyım madem ben dolgulu ve telli kullanıyorum öyle rahat ediyorum...a.sa.sa.s

beri pamuklu penye olanlarından kullanıyorumben de bir kaç ay öncesine kadar telli olanlarla rahat ediyodum ama şimdi şu sağlık sorunları çıktığından

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
valla bu balenli filan nedir anlamıyorum da

miss claire mi ne onun sütyenini kullanıyorum alttan tel desteği var ama bu markada pek belli değil sadece bez de değil güzel bir şeklide var o yüzden

beri pamuklu penye olanlarından kullanıyorumben de bir kaç ay öncesine kadar telli olanlarla rahat ediyodum ama şimdi şu sağlık sorunları çıktığından

pamuklu penyeler çok rahat olmalı...ama ben dolgusuz kullanamadığımdan tercih edemiyorum....

ben ince süngerlı ama üstü bol dantellı renklı renklı olanlara bayılıyorum bu aralar pentı nın sütyenlerını cok sewmeye basladım yazında kullandım pentı ıc kısmı böle pamuklu gıbı terı emen cok gusel

bende penye ve ince süngerlileri tercih ediyorum.bu arada ne sağlık sorunun var canım merak ettim?

bi sağlık sorunum yok canım
sağol sorduğun için
ama hani göğüs doğallığını bozan sütyenler kitle falan oluşturuyormuş ya bu aralar heryerde öyle konular var ondan öyle dedim
önceleri telsiz dolgusuz kullanamazdım şimdi bu yüzden penye kullanmaya çalışıyorum

bu sıra azcık kilo aldım normalde 80 olan göğüslerim sütyenlerimden taşmaya başladı !!! :KK43::KK43: ondan küçük gösterenlerden bi tane aldım onu takıyorum ama bu da sivri sivri duruyo off :KK43:

ben balenli sütyenlerin göğüslerin sarkmasını önlediğini duymuştum,yukarı doğru destek veriyorlar ya,mantıklı gibi geldi bana

baya ayrık ve birasda küçük göğüsler için nasıl sütyen kullanmalıyım marka model verirseniz çok sevinirim kıslar

Ben Kom'un Nelly model sütyenlerinden kullanıyorum. Özellikle büyük göğüslü bayanlar için ideal. Balenli, omuz kısımları kesmeyi önlemek için kumaş, göğüs ölçüsüyle beden ölçüsü farklı ve göğsün üst kısımları taşmayı önlemek için farklı bir kumaşla sonlandırılmış...

X