Transfer sonrası sonuç bekleyenler, gelin bu geçmek bilmez günleri birlikte geçirelim

xoxzlem77

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
266
1
46
Slm kızlar, 15. Eylülde transfer oldu 29 Eylülde kan vermeye gitcem. 8 günüm var daha ama günler hiç bukadar uzun gelmemişti. :1shok: Beklerken neler yapıyorum: 3 hafta rapor aldım bol bol yatıyorum her kasığım kasıldığında aceba hamilemiyim yada bişeymi oldu diye düşünüyorum. Adet sancısı gibi ağrılarım var neden aceba diye bütün gün google de aranıp duruyorum.-tatlicadiarzu-Anlayacanız paranoyak oldum sanırsam biraz-tatlicadiarzu-Kimle konuşsam amaaaan takma bukadar kafana diyo. Sonra düşündüm sizden başka kimse beni anlamaz ve aslında yanlız diilim sizler varsınız. Eeee ozaman hadin bakalım benim durumda olan herkezi bekliyorum buraya. Transferden sonra sizler neler yaşadınız.:1hug:

Selam canim bende varim...Bende sonuc bekliyorum....Bende 2 hafta rapor aldim ama ilk 2 gun yattim simdi surekli yatamiyorum....

Benimde kasik agrilarim var ama bugun daha hafifledi bende mide bulantisida vardi ama sanirim o psikolojikti...

Hoşgeldin Canım benim, hadi bakalım inşallah hayırlı sonuç alırız. Yatmak belkide okadar önemli diil, allah nasip ettiyse öylede olur inşallah. Nezaman transfer oldu senden ? kaçıncı denemen ?

selam arkadaslar benimde 3 eylulde transferım yapıldı ama negatıf malesef resmen stres topu olmustum acaıp zor bı dönem gercekten yasamayan asla anlamaz butun gun kendını dınlıyosun her agrıya bı yorum yapıyosun benım esımde doktor onu acaıp bunaltıyordum sureklı bıseyler sorup duruyordum sımdı yıne aynı seylerı yasayacagımı dusunup daralıyorum kasımda tekrar deneyecegız sabır dıyorum arkadaslar allah sızın yuzunuzu guldurur ınsallah

merhaba arkadaşlar benim transferim dün yapıldı.4 embriyo transfer edildi bende beklemedeyim. zor yaa sanki vakit geçmiyo.bu ikinci denemem inşallah bu sefer bi aksilik olmaz ilk denememe göre şükür çok rahatım.arada bi kramp giriyo okadar sanki bana hiçbi müdahale yapılmamış gibi öyle hissediyorum çünkü ilkinde çok çekmiştim dış gebelik olmuştu sabahlara kadar sancılanmışdım ya allah kimseye yaşatmasın. Allah isteyen herkese bebişlerini nasip etsin.

angell hangı merkeze gıdıyosun canım bende ankaraya gelıcem kasımda anatolıada yatırdık 1 denemeyı

merhaba arkadaşlar benim transferim dün yapıldı.4 embriyo transfer edildi bende beklemedeyim. zor yaa sanki vakit geçmiyo.bu ikinci denemem inşallah bu sefer bi aksilik olmaz ilk denememe göre şükür çok rahatım.arada bi kramp giriyo okadar sanki bana hiçbi müdahale yapılmamış gibi öyle hissediyorum çünkü ilkinde çok çekmiştim dış gebelik olmuştu sabahlara kadar sancılanmışdım ya allah kimseye yaşatmasın. Allah isteyen herkese bebişlerini nasip etsin.

Hayırlısı olsun canım, hayırlı sevinci haberlerini bekliyoruz. Benimde kasıklarıma arada kramplar giriyor ve adet sancısı gibi ağrılarım oluyor ara ara. Inşallah bunlar bebeklerimizin tutunma belirtisidir.

ozlemcim benim ilk denemem senden iki gun sonra transferim yapildi :)) senle arka arkaya alicaz sonuclari :))

cok uzuldum canim ilkinin dis gebelikle sonuclanmasina oluyor ama yanlis yere yerlesiyor oda kotu..insallah bu sefer bebis yaramazlik yapmaz :))

selam arkadaslar benimde 3 eylulde transferım yapıldı ama negatıf malesef resmen stres topu olmustum acaıp zor bı dönem gercekten yasamayan asla anlamaz butun gun kendını dınlıyosun her agrıya bı yorum yapıyosun benım esımde doktor onu acaıp bunaltıyordum sureklı bıseyler sorup duruyordum sımdı yıne aynı seylerı yasayacagımı dusunup daralıyorum kasımda tekrar deneyecegız sabır dıyorum arkadaslar allah sızın yuzunuzu guldurur ınsallah

Allah hepimizin yuzunu guldursun insallah canim...birdahaki denemende bebise kavusursun insallah....

Hayırlısı olsun canım, hayırlı sevinci haberlerini bekliyoruz. Benimde kasıklarıma arada kramplar giriyor ve adet sancısı gibi ağrılarım oluyor ara ara. Inşallah bunlar bebeklerimizin tutunma belirtisidir.

sağol canım hepimiz için hayırlı olsun şimdiden ben çok inanıyorum bebişlerimiz olucak.ya sabah kalktığımda canım yeni pişmiş kek istedi hani böle sıcak sıcak vii yoksa aşermemi yok canım daha neler dediğinizi duyar gibiym daha çok erken.ama iştahım bi açıkki sormayın.hiç doymuyorum sanki:icecream::nazar:inşallah burdan sevinçlerimizi paylaşırız olumlu haberlerimizi veririz birbirimize:CüvCüv::teytey:

merhaba arkadaşlar aynı şeyleri hisseden kimselerin oldugunu bilmek çok güzel.bende 30 eylülde tahlil yaptırcam ama okadar bekleyebilir miyim bilemiyorum.neyse hepimiz mutlu haber alırız inşallah birbirimizden.

merhaba arkadaşlar aynı şeyleri hisseden kimselerin oldugunu bilmek çok güzel.bende 30 eylülde tahlil yaptırcam ama okadar bekleyebilir miyim bilemiyorum.neyse hepimiz mutlu haber alırız inşallah birbirimizden.

canim seninle ayni gun tahlil yaptiricaz biz :))

ayyy bende senden bi gün sonra test yaptırıyoom.:1hug:inşallah sevincimizi burdan haykırırız arkadaşlarımızla paylaşırız şimdiden tebrikler.a.s.

X