tüp bebek deneyenler

selam ark.lar bende uzun süredir siteyi takip ediyorum ama yeni üye oldum.Geçen ay anatolia da ilk tüp bebek denememizi yaptık ama başarılı olmadı malesef.zaten ondan sonra sitenin sıkı takipcisi oldum.kasımda tekrar deneyeceğiz.insallah olur bu sefer.ama anlamak için gerçekten yaşamak lazımmış bunu yeni anladık.transfer sırasında stresden ve çok su içtiğimden dolayı tam transfer bitiminde birden kusmaya başladım.Doktorumuz Bülent hoca etkileyeceğini düşünmüyorum ama yinede olumsuz bir olay bizim için dedi.sanırımda bundan olmadı denememiz.transfer esnasında narkoz uygulanıyormu yada uygulatan arkadaşlar varmı merak ediyorum.deneyimlerini paylaşırlarsa memnun olurum.

Ben transferimi anestezi altında yaptırdım çok da rahat ettim iyiki öyle yaptırmışım..Bu kadar sıkıntı çekmeye hiç değmez kendini strese sokma tarnsferi anestezi alarak yaptır..İnşallah bu denemende olumlu sonuç alırsına.s.

mrb hülya 35 ben de Ankara maya tüp bebek merkezinde yaptım ilk denememi.olumsuz sonuçlandı ama yine de mayayı tavsiye ederim.

mrb hülya 35 ben de Ankara maya tüp bebek merkezinde yaptım ilk denememi.olumsuz sonuçlandı ama yine de mayayı tavsiye ederim.

heidicik canım ben de mıcrotedavisine geçmek istiyorum. merkez araştırma safhasındayım. aklımda maya ve gürgan clınık var. maya hakkında biraz detaylı bilgi verebilir misin?macs nasıl bir yöntem. drlar nasıl ilgili mi ve ne kadara mal oldu a.s.

slm arkadaslar kasımda 2 tüp bebegı deneyecegım ama yumurta sayısı ve kalıtesını artırmak ıcın bıtkısel ılac kullanmak ıstıyorum kuru ıncır suyu dısında bıldıgınız bıseyler varmı varsa paylasırsanız çok sevınırım

Maya da tedavı olan arkadasımçBu merkezı ortamı fıyatları ve max yontemını bıraz anlatırmısın Ben Memorıal Bahcecı ve Maya arasından bırını karar vermek ıstıyorum 4 negatıf sonucum var yardımcı olurmusunuz

heidicik canım ben de mıcrotedavisine geçmek istiyorum. merkez araştırma safhasındayım. aklımda maya ve gürgan clınık var. maya hakkında biraz detaylı bilgi verebilir misin?macs nasıl bir yöntem. drlar nasıl ilgili mi ve ne kadara mal oldu a.s.

mrb güzelim.benim ne yazık ki kimyasal gebelikle sonuçlandı ve doktorom 15 gün sonra gel sebebini araştıralım dedi,bayramdan sonra gidicem.dokttorların ve çalışanların ilgisi çok iyi.maddi açıdan da benim yumurta gelişimmim iyi diye gereksiz çok ilaç kullandırmadılar o yüzdn ilaç masrafım da azoldu.toplam maliyet 4750 tyl civarında oldu.ben ikinci denemeyi de orda düşünüyorum gayet memnunum.tavsiye ederim ama gürgan hakkında da iyi şeyler duydum.araştır iyice.için rahat şekilde gidersin inşallah.içine sinmesi ve güvenemen önemli.umarım kısa zamnda dileğin gerçekleşir...

merhabalar ,
bende yeni katıldım aranıza....başka önereceğiniz şifalı bitki var mı???

ilk tüp bebek denememizde Hakan hoca Hacettepe de iken gitmiştik ve ilk deneme de hamile kalmıştım,
bir kızım var
2007 yılında iki farklı merkeze gittik ama olmadı,
3. denemede Anatolıa da Hakan hocaya gittik olmadı
ama 4. deneme de yine gittik
tekrar merkez değiştirmeyelim diye,

ama ben son denemem de kaliteli emriyo elde edilmesi için
bitkisel bir çok şey yedim içtim,
Rabbimin izni ile hamilelik oluştu çok şükür

ben bu bitkilerden şifa bulduğumu düşünüyorum,
çünkü rahmi hazırlamıştım transfer öncesi ve sonrası için,

dr a bu bitkileri kullandığımı hiç söylemedim,
yalnız son tedavide elde edilen yumurta sayısı ve kalitesini görünce çok şaşırdılar,
sanki ilaçların bir sonucu zannettiler,
tabi bu kısmet
Rabbim ol dedi oldu İnşallah

merhaba ayşenur bende yeni katıldım aranıza maalesef bende 2 kere tüp bebek yaptırdım ama maalesef olmadı..acaba tedavi sırasında kullandığın şifalı çayları öğrene bilirmiyim ...inş rabbim her kesi sevindirir..:emir_bebek:

X