kızlar soğuk algınlığına dikkat!!!!!!

çisemim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
116
1
arkadaşlar okadar dikkat etmeme rağmen yinede soğok algınlığı yaşıyorum.hem burnum tıkalı hem boğazım ağrıyor.anlayacağınız adam akıllı hastalandım.
kendimden çok bebeğimi düşünüyorum.ALLAHIM kızımı korusun İNŞALLAH.
aman arkadaşlar havalar soğudu grip salgını başladı kapalı ortamlara dikkat,ellerinizi bol bol yıkayın.inanın çok eziyetli geçiyor.ALLAH sizleri ve bebeklerinizi korusun:1hug:

Çok geçmiş olsun, bende korkuyorum çok.
Havalar birkaç gündür soğudu ama ben hala sıcak basmasından kurtulamadım.
Zaten normalde kronik gripli biri olarak hastalanmamam mucize olur.
Bu akşam bir ara ateşim çıkıyor gibi oldu ödüm koptu, şimdide burnum akıyor.
Cam kapı açık, hala kapatamıyorum.
Kapalı olunca bunalıyorum, nefes alamıyorum..
İnşallah ateşlenmeden falan geçerde bir şekilde idare ederiz.
Herkes kendine çooook çok iyi baksın...

canım bende 2gün önce fenaydım.bi halsizlik bi üşüme sorma.ıhlamur çok iyi geldi bol limonlu.sende denemişindir belki.bebeklerimiz bizlerin hastalandıgını anlıyorlarmış karnımızda.ellerini yüzlerine kapatıp ışıktan bile korumak istiyorlarmış kendilerini.minicikler ama herşeyin farkındalar.çok geçmiş olsun canım.

geçmiş olsun canım
bende hep ucundan sıyırıyorum
geldimi çabukta gitmiyor

geçmiş olsun arkadaşlar kendinize dikkat edin, bende okulda üşütecem diye korkuyorum çünkü sınıf sıcak oluyor güneş aldığı için sonra dışarı çıkınca fena rüzgar oluyor

hepinize geçmiş olsun kızlar.
benim de iki gündür boğazım ağrıyodu. sabah uyandım baktım sesım de değişmiş. sanırım bademcıklerım şişti. ben de aradım muduru gıtmedım bugun okula. sevkımı alınca oğleden sonra bı doktora gorunucem...cok kotu oluyo ınsan , sakın ha hastalanmayın.. kendinize ii bakın:kahve:

su sıralar en cok korktugum salgına yakalanmak
malum tam mevsım gecısı ve bızdekı hassasıyetle korunmak zor oluyor ama cok dıkkatlı olmak lazım

kızlar hepinize teşekkürler.
aman arkadaşlar çok dikkat edin.ben dikkat ettiğim halde böyle oldu.inanın çok zor geçiyor.boğaz ağrısı insanı uyutmuyor.bugün şükür iyiyim.dediğim gibi tek endişem bebeğim bu durumdan rahatsız olmasın.

X