tüp bebeğe başlamadan önce neler yaptınız

comebaby

tek yumuta ikizlerim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
1.226
6
Arkadaş başka formlardada gözüme çarptı tüpbebek tedavisi öncesinde beslenmede değişiklik ve birtakım vitaminler kullanan arkadaşlar olmuş bunların başında folic asit geliyor
bunun dışında takviye vitamin alan varmı beslenmede değişiklik yapan varsa neler bunlar

comebaby canım ben ılk tüp bebek denememde hıcbısey kullanmamıstım 2 deneme kasımda olacak dr um folıkasıt basladı sadece ama ben duzenlı olarak cevız ve bal yemeyı dusunuyorum vucut dırencım artsın dıye ayrıca sıtedekı arkadaslardan ogrendım kuru ıncırı kaynatıp suyunu ıcınce yumurta kalıtesı artıyomus onuda deneyecegım

bir arkadaşımda folic asit,selenyum ,b12 ve e vitamini kullanmış şu an hamile
bunları başka kullananlar varmı acaba

Canım ben tedaviye başlamadan 6 ay önce folik asit kullanmaya başladım, tabiki sıgarayı bıraktım. Daha sağlıklı beslenmeye başladım. Spro yapmaya başladım. Kırmızı et yemeyen bir insanım, zorlada olsa B12 vitaminini alabilmem için ara ara et yemeğe başladım.

Canım ben tedaviye başlamadan 6 ay önce folik asit kullanmaya başladım, tabiki sıgarayı bıraktım. Daha sağlıklı beslenmeye başladım. Spro yapmaya başladım. Kırmızı et yemeyen bir insanım, zorlada olsa B12 vitaminini alabilmem için ara ara et yemeğe başladım.

tedaviin nerede oluyor canim

bende zinco, folbiol (folik asit), ferra sanol ve haftada bir b12 iğnesi kullanıyorum doktorum verdi

cnm ben rapor alırken süleymanıyde başhkım aynızamanda gıda uzmanıydı ve bana bazı onerılerde bulundu dedıkı:
balık yağı (omega3) na ,c vıtamınıne başla bolbol evde kefır ya iç dedı...
aynı zamanda karbonhıdrattan (beyaz ekmek-makarna-un) uzak dur dedı..yada az ye dedı
bol kırmızı et -yumurta ye bolbol süt iç dedi...

ben şimdi manicap isimli balıkyağına başladım şimdilik gunde 1kez içiyorum ama 2ye çıkarcam kefır yapabılırsem yapıcam yapamazsa alıcam ...bol et yumurta süt yemeye çalışıcam...etlede pek aram yok

bende gittim dr a banada b12 /omepa /elevit verdi eşimede döllenme arttırıcı verdi 1 ay 1,5 ay beklices ondan sonra başlıcak vuxutu hazrlıcakmıs

bende gittim dr a banada b12 /omepa /elevit verdi eşimede döllenme arttırıcı verdi 1 ay 1,5 ay beklices ondan sonra başlıcak vuxutu hazrlıcakmıs

merhaba bu ılacları gebelık olusunca mı bırakıyorz yadaa, tüp bebek tedavısıne baslıyınca mı

MERHABA
BEN TEDAVİMİN SONUNA DOĞRU GELİYORUM TRANSFERİME 1HAFTA KALDI VE HALA VİTAMİNLERE DEVAM EDİYORUM BIRAKILMIYOR.HAMİLELİK OLUŞIUNCADA DEVAM EDECEKMİŞ VİTAMİNLER

merhaba bu ılacları gebelık olusunca mı bırakıyorz yadaa, tüp bebek tedavısıne baslıyınca mı

ya ben benevit, folbıol , zinco , ferra sanol, devit kullanıyorum. bence cook fazla degıl mı? omega yazmadı bu doktorum ama dıgerı yazmıstı ? kullanmalımıyım , bılmıyorum ?

ya ben benevit, folbıol , zinco , ferra sanol, devit kullanıyorum. bence cook fazla degıl mı? omega yazmadı bu doktorum ama dıgerı yazmıstı ? kullanmalımıyım , bılmıyorum ?

SANA GEREKLİ OLANLARI YAZMIŞTIR BENDE COK FAZLA KULLANIYORUM DR UNU DINLE IHMAL ETME VARDIR BILDIKLERI

X