Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç dökülmesine karşı saf zeytinyağı sabunu

1. Konu Sahibi : qamzeLi #1

Saç dökülmesine karşı saf zeytinyağı sabunu

kızlar saçlarım çok cansız ve dökülüyor.kırlangıçın saf zeytinyağlı sabununu aldım kullanmadan önce sizlerden fikir almak istedim.kullananlar var mı aramızda?önerilerilerinizi bekliyorum... kaydirigubbakcemile2

2. Konu Sahibi : qamzeLi #2
    ben vucuduma kullanıyorm sabun sertleştirmezmi ya ?

3. Konu Sahibi : qamzeLi #3
    aygun77 Guest
    Alıntı qamzeLi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar saçlarım çok cansız ve dökülüyor.kırlangıçın saf zeytinyağlı sabununu aldım kullanmadan önce sizlerden fikir almak istedim.kullananlar var mı aramızda?önerilerilerinizi bekliyorum... kaydirigubbakcemile2
    Canim bence sacina hic sabun surmesen daha iyi, cunki sabun sacin tum gereken yaglarini alip goturuyor..

4. Konu Sahibi : qamzeLi #4
    Alıntı rapunZeLim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende zeytinyağlı sabun kullanıyorum ardından diplere asla gelmicek şekilde saç kremi sürünce sertlik falan olmuyo kesinlikle ve tertemiz oluyo saçların ayrıca zeytinyağlı sabun şampuanlara göre çok daha faydalı saçı temizlerken besler hatta oyüzden okadar gıcır gıcır olur temizlikten yanii tabi saç kremi sürünce (diplere asla gelmesin kötü bişe olcagından değil çabuk yaglanır) sorun kalmıyo için rahat olsun canım..kaydirigubbakcemile4
    şampuan hiç kullanmıyormusun canım?bir de saçların kuru mu yağlı mı senin?
    saç dökülmen varmıydı senin de?
    ay ne çok sordum kaydirigubbakcemile3

5. Konu Sahibi : qamzeLi #5
    Alıntı aygun77 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canim bence sacina hic sabun surmesen daha iyi, cunki sabun sacin tum gereken yaglarini alip goturuyor..
    ama canım,% 100 saf zeytinyağından yapılmış bir sabun bu.

6. Konu Sahibi : qamzeLi #6
    Şuan kullanıyorum ondan ama vücudum için, saçım için değil.

Hani saftır, şöyledir böyledir, daha iyidir dedim, saçıma kullandım, mahvetti. Kalıp hâlinde, sert, yapışkan gibi olmuştu saçlarım. Hiç mi hiç tavsiye etmem.

7. Konu Sahibi : qamzeLi #7
    Bende vucudum icin kullaniyorum sacimada kullanmistim ama yapis yapis yapmisti aritamadim bir turlu simdi sampuan kullaniyorum

8. Konu Sahibi : qamzeLi #8
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    merhaba ben de foruma yeni katıldım,
    geçen yıld ogum yaptım -hamileliğim boyunca demir hapları aldıgım için problem yoktu hatta saçım çok gürdü ve şuan saçım çok güçsüz zayıf ve dökülüyor .
    Geçen gün (cuma) tv de bir sabah programında Saraçoglu diye bir profesörü dinledim saçdökülmesine kaynatılmış lavanta suyu öneriyor haftada en az 2 defa.her yıkamadan sonra 1tatlı kasıgı lavantayı 750ml suda kaynatıkktan sonra saçınıza friksiyon yapınız diyor (masaj) ve 2ci yıkamadan sonra hmen fark edeceksiniz dökülme duracak dedi .......ben de denemeyi ve hatta bu aksam iş çıkışında lavanta almayı düşünüyorum. eger linkini bulabilir isem gönderirim.
    2.ayrıca eger erkek tipi dökülme var ise demişti bol bol taza nane tüketiniz ...(erkeklik hormonu testtestronu düzenli çalıstırıyormuş)..........

9. Konu Sahibi : qamzeLi #9
    Alıntı rapunZeLim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    belki saç tipinden kaynaklanıyodur canım cok kuru falansa..:uhm:
    evet saç tipindendir büyük ihtimalle en iyisi deneyim ben rapunzel sağol.
    bir de kimi kullananların saçı 1 ay içinde ancak alışıyormuş yani 1 aydan sonra dökülme duruyormuş.

10. Konu Sahibi : qamzeLi #10
    Ben bir aydan fazla kullanmistim sabun ama tabi saclarim boyali oldugu icin kotu sonuc vermis olabilir dokmeyi azaltiyor sonucta sampuanlardaki gibi bir suru kimyasal madde yok icinde bir cok tanidigim var sadece sabunla yikayan cok saglikli parlak saclari olan bende ise yaramadi ama umarim senin icin iyi olur

Sayfa: 1/2 12 SonSon