Zevkli bayanlarr evim ıcın yardımınıza ihtıyacım varr lütfenn

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
608
1
slm kızlar aklım cok karısık bana yardımcı olursanız cok sevınırım benım oturcagım evde oturma odası ve mutfak bırlıkte sımdı benım koltuk takımlarım kırmızı teklılerı desenlı oraya nasıl ve ne renk perde önerırsınız ve mutfak tarafında da dolaplarım krem masam krem ve kırmızı spor sandalyelerı var oranın perdesı nsl olsun yardımcı olun lutfennnnkaydirigubbakcemile3:enbuyukkk:

türkitem anladığım kadarıyla spor bi seçim yapmışsın ve en dpğrusu :KK66: yalnız kırmızıya fazla takılıp evi boğma..pencere modeline göre perdeni seç ..kırmızı lı olsun ama yoğun olmasın.. bu arada şık yer minderi al 2 tane ortamı hareketlendir. :KK66: kolay gelsin..

bence kremli olsun perde.boncukalrı ve krem perdenin altındada kırmızı bi şerit geçsin boncuklarda kırmzıı olsun

Bence perdeleri sade krem renginde yaptir...tekli koltugun desenliymis zaten..kirmizida agir bir renk nasilsa..! Odaya hem krem renk perdeler bi ferahlik verir..! Desensiz olsun...aksi taktirde insan nereye bakacagini sasirir..!

HAYIRLI olsun.!! :nazar:

canım benim evimde kırmızı koltuğum inanmazsın televizyonum bile kırmızı halılarım krem perdelerim stor boncuklu şeker pembesi evin küçük değilse çok hoş duruyor canım

tşk ederm canm ama pembe uyarmı kırmızıya resım varsa ekleyebılırmısın?

Bence pembeyi asla kirmizi ile yan yana getirme...itici olur bence..! Kirmizi zaten kendi basina kuvvetli bir renk...kirmizinin etrafina sade rekler ve modeller secmelisin bence..! Ufak tefek aksesuarlar ile tamamlayabilirsin..!

a.s.

salonuna krem rengi perde seç kesinlikle zaten koltukların kırmızı olduğundan ana temayı oluşturur o mekanda...perdelere dediğiğn gibi kırmızı tüy boncuk tarzı şeyler olabilir...mutfağınada aynı kumaşın kırmızısını yaptır...çünkü orada masa dolaplar krem bitek sandalyeler kırmızı..perdeler kırmızı olursa tamamlar kesinlikle....ama salonda kullandığınla aynı kumaş olmasına dikkat et hayatımm....
çok hoş durur...bak şimdi öyle aynı mekan gibi olupta ayrılan ortamlarda perdeleri çift renk kullanıyolar çok hoş duruyor...sana tarif ettiğim perde döşemesini görümcem mimara verdiği villasında yapıldı ..uzun bir salon düşün bitaraf yemek bölümüğ bitaraf oturma....yemek tarafı krem perde oturma kısmı mürdüm perde....çok hoş oldu..

CNM TAM MODELINI BILMIYORUM ODANIN AMA BEN TULE BAYILIYIRUM CILGIN PERDE
MAGAZADA CEKTIM RESMINI USTUNDEKI FONLARI DUSUNME USTU KLASIK
SADECE PARCA PARCALRI DUSUN VE RENKLERINI MOBILYANA UYGUNSECEBILIRSIN
dscf1999.jpg

cnm dedıgım gıbı ustundekı mor fonları dusunme onlar hos degıl bence
dscf1997g.jpg

hımm evet hsym canım sanada katılıyorum bi arkadaşım mutfağına bu tülün sadece tekrenk kerm olanını yaptırmıştı çook sempatik duruyordu

bence boncuklu istiyorsan perdeleri kerm al boncuklar kırmızı olsun :lepi:

canım öncelikle hayırlı olsun.evinde anlaşılan kırmızı göze çarpacak yoğunluk bakımından.o yüzden perden de kırmızı azaltmaya bak.ve açık renk perde evi her zaman ferah gösterir canım :KK66:

X