hamilelik vajinadan gelen su

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
2.089
70
Arkadaslar, benim bir arkadasim 1.5 aylik hamile ve su geldigini soyluyor doktorada gidemedi henuz. Ayrica arada bir pembemsi akintida oluyormus ama genelde su gibi birsey akiyormus. Cok merak ediyor acaba nedir bu su diye?? Bunu yasayaniniz varmi?

cnmm kac haftalikk egerki ilerki gebelik haftasiysa muhtemelen dogum basliyor demekk
niye gitmiyor bence acilen gitmesi lazimm
gebelik haftasii dusukse bilee erken dogum olabilir

muhakkak bir sorun var..çareyi burada arayacağınıza bir an önce dr a gitmesini söyleyin ..pembe akıntı düşük riski ..ayrıca su gelmesi de hiç sağlıklı bir durum değil..umarım birşey olmaz..

Ayy kizllar oylemi diyorsunuz ben ve arkadasima birsey olmaz gibi geliyor ama Allah buyuk. Doktora hamileligini ogrendiginden itibaren hep gidecek ama bir turlu sigortasini yaptiramadi, simdi yaptirdi ama bu seferde 1 ay sonrasina randevu veriyorlar, kabul etmiyorlar. Ben bugun onu arayip soyliyim ama telasada vermek istemiyorum onu.

Cok sagolun.

bende de aynı durum var yaa, bi arkadaşım bana gebeliğinde aynı sorunu yaşadığını ama koku ve renk yoksa normal olduğunu söylemişti, gene de endişeleniyorum.
Günde 2-3 kere başıma geliyo bu olay, ıslanıyorum. Yemek kaşığı kadar ıslanıyorum o büyüklükte

bende de aynı durum var yaa, bi arkadaşım bana gebeliğinde aynı sorunu yaşadığını ama koku ve renk yoksa normal olduğunu söylemişti, gene de endişeleniyorum.
Günde 2-3 kere başıma geliyo bu olay, ıslanıyorum. Yemek kaşığı kadar ıslanıyorum o büyüklükte

bende de oluyor o akıntı. abzı günler her gün değil ancak renksiz olduğu için korkulacak bişey yok.

X