dışı kararan tencerelerime yardım...

BenLiLa

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
4.200
29
arkadaşlar biz çeyizimde setüstü ocak alırken farketmemişiz ahçı ocağa almışız...
ilk zamanlar öylece kullandım ama sonradan dank etti ocaktaki tuhaflık...
hiç büyük ocağı yok hani olurya cezvelik yeri falan yok işte..
neyse ben bir yılı aşkın bir süredir kullanıyorum ve haliyle tencerelerimin kenarları kararıyor...ateşten :KK43:
sadece tencere değil çaydanlık düdüklü hepsi işte...
toz deterjanla ovuyorum yinede bi siyahlı bi sarartı yanık izi kalıyor...
lütfen yardım edin dışlarını neyle ovayımki parlasınlar...:1no2:

canım valla ocak başları değişmiyormuş..
kötüsü aldığımız yerde biz aldıktan bir kaç ay sonra kapanmış :KK43:
yeni bi ocak almak gerek ama elimizdeki daha çok yeni eskiyi getir yeniyi götür gibi bi kampanya olacakki bu çok zor kanepe koltukta oluyor öyle şeyler...
zor bir durum gerçekten benim tencerelerim çaydanlığım minicik iki kişilik ocağa bir koyuyorum bütün alev dışarda :KK43:
kısık ateşte pişirmek zorundayım sürekli ama bazen harlı ateşte gerekiyor:KK43:
of yaaa...
teşekkür ederim canım limon tozunu bi deniyim ben:)
1 yıllık evliyim tencereler kırk yıllık gibi valla :KK43:

4lü set üstü ocak işte bildiğimiz setüstü
valla kaça alındı bilmiyorum canım şu anda piyasası nedir onuda hiç bilmiyorum eşim almıştı evlenirken birçok şey alındı onla beraber zaten o arada kaynamış görmedik büyük olduğunu :KK43:

Arkadaşım tencerelerin altları sararıyor ve yanıyor ise amwayin fırın temizleyicisi var kendi fırcası ile sürüryorsun bi süre bekleyim yıkıyorsun süper bir ürün eğer çelik tencere ve diğer ürünerin içinde istiyor isen metal temzileyicisi var fiyatları da öle çok pahalı değil hemde bunları öle dökerek falan kullanmadığın için çok uzun süre gidiyor. Yani piyasadaki muadillerinden daha ucuza geliyor bide garantili olduğu için tereddüt etmiyorsun alırken

awvey in metal temizleyicisi mükemmel bişey,mutlaka dene ama bidaha olcak kökten çözüm ocagı degiştir.

X