Lansinoh krem kullananlar var mi?

beklemek

Aşklarım İrem ve Eymen
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
858
5
Herkese merhabalar,

Doğum öncesinde göğüs uçlarının doğuma hazırlanması için lansınoh krem kullananlar var mı? Ben çok faydalı olduğunu duydum başlayacağım ama öncelikle kullananlar varsa bilgi verirlerse çok sevinirim.

ben kullanmıştım ama bende faydalı olmamıştı madecasoll ve bepnathene iyi gelmişti bana maalesef yara olduğunda

Herkese merhabalar,

Doğum öncesinde göğüs uçlarının doğuma hazırlanması için lansınoh krem kullananlar var mı? Ben çok faydalı olduğunu duydum başlayacağım ama öncelikle kullananlar varsa bilgi verirlerse çok sevinirim.

kullanıyorum arkadasım;tavsiye ederim;en son sabah sürdüm;tevafuk oldu konuyu açtığınız 11 aylık bebeğimi sürekli emziriyorum;ilk 2 hafta çok acıdı göğüs uçları doğal olarak ama kremişe yaradı ve geçti çok şükür;ama hayret ediyorum 3 gün önce durup dururken sol göğsümde kabarmalar oluştu çok fazla acıyor;11 ay sonra tekrar..:sm_confused:
İnşaallah geçer;size de oluyor mu arkadaslar
?...
Sevgilerimle

kizlar ne zaman krem kullanmaya başladiniz yada ne zaman kullnamaya başlamam gerekiyor şuan 25. Haftami doldurdum ve göğüslerimde akinda var bazen uçlari da tikanabiliyo bu akintidan dolayi.

kizlar ne zaman krem kullanmaya başladiniz yada ne zaman kullnamaya başlamam gerekiyor şuan 25. Haftami doldurdum ve göğüslerimde akinda var bazen uçlari da tikanabiliyo bu akintidan dolayi.

Arkadaşım ben hamişken hiç kullanmadım:emir_bebek:
Emzirmeye başladığım ilk andan itibaren kullandım;zaten emzirmeyi destekleyici bir krem;göğüs ucu yara ve çatlakları için.Ayrıyeten silmeye temizlemeye gerek kalmıyor;bebeği emzirirken...

ben de kullandım ama bende işe yaramadı meme ucum resmen ayrıldı aventinkini aldım oda işe yramadı en son garmastan diye bir krem aldım eczaneden o yıkanarak kullanılıyor ama bi işe o yaradı ilk haftalar o acıyı anlatamam umarım sizlerde aynı şey olmazama bebeğim için değer:)

bende çok menun kaldım..
sana tavsiyem emzirmeye başladığın an kullanmaya başla..sık sık sür..emzirmeden önce ben siliyordum, gerçi zararı yokmuş kremin ama
bebekte anne de acemi olduğundan ilk başta yara oluyor meme uçları..
sonra zaten gerek kalmıyor..

Ben hamileyim ve 4. aya doğru meme uçlarımda kaşıntı başladı, doktorumun tavsiyesiyle Lansinoh kullanıyorum. Zaten meme başı rahatlatıcı bir krem, hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılıyor. Hatta hamileyken kullanmaya başlanırsa emzirme dönemi daha rahat geçiyor diye biliyorum..

Ben hamileyim ve 4. aya doğru meme uçlarımda kaşıntı başladı, doktorumun tavsiyesiyle Lansinoh kullanıyorum. Zaten meme başı rahatlatıcı bir krem, hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılıyor. Hatta hamileyken kullanmaya başlanırsa emzirme dönemi daha rahat geçiyor diye biliyorum..

eczanedenmi almıştın

ben hamileyken hiç krem kullanmadım göğüslerim için( ah kafam ah!)
doğumdan hemen sonra göğüs uçlarım yara oldu bi krem kullandım yaralarıma iyi geldi fakat daha sonra göğsümde görünürde hiç bi yara bere vs. bişey olmamasına rağmen müthiç bi yanma ağrı olmaya başladı.neler denemedim ki...acı badem sütü,acı badem kremi,zeytinyağı vs...lansinoh kremi aldı geldi
eşim ve Allah'a şükür faydasını gördüm...herkese tavsiye ederim...Allah bu kremi bulandan da internette tavsiye edip bu kremi almama vesile olan annelerden razı olsun...

Bende haftaya dogum yapcam. Arkadasım tavsiye etmişti bu kremi,aldım bugün doktorumada sordum oda iyi olur dedi,kullanmaya başlıcam bugün.

bende küçük paketleri var bikaçtane 10 mg mı alsam yoksa 56 mg lık mı çok gerekir mi acaba okadar çok...

doğumdan takriben 1 ay önce falan kullanmaya başlamak gerekiyormuş ki ablamın tavsiyelerine güvenirim. ben 29 haftalığım. 1 ay sonra başlamayı düşünüyorum.

bende do kremle alakalı olumlu tepkiler aldım hep doğumdan bir ay önce kullanmaya başlamak gerekiyomuş not aldım :KK70:

X