NURSE HARVEY'S kullanan anneler

Benim 1.5 aylık bebeğime zinko veriyorum.Baya bi faydasını gördük.Hem üstten hem alttan iyi çıkarıyor.Çok huysuzlanınca sıcak havluyu karnına.sıcak su torbasını da ayaklarına koyuyorum öylece rahatlıyor.

benim bebeğim 28 günlük. Ben de dün doktorunu aradım. Çok sancısı var hem gaz çıkarırken hem kaka yaparken çok ağlıyor. OM-X diye bir ilaç verdi. onu kullanmaya başladım. şimdi sanki daha iyi ama hala uyurken inliyor. Bu normal mi? Ayrıca sabah bezini değiştirdiğimde kakasının yarısı yeşil renkte oluyor. Bu normal mi?

Benim 1.5 aylık bebeğime zinko veriyorum.Baya bi faydasını gördük.Hem üstten hem alttan iyi çıkarıyor.Çok huysuzlanınca sıcak havluyu karnına.sıcak su torbasını da ayaklarına koyuyorum öylece rahatlıyor.

Benim canım oğlum bugün 64 günlük oldu.20. günde gaz sancıları başladı.Hemde inanılmazdı.Önce zinco denedik hiçbir faydası olmadı.Sonra sab simplexe geçtik biraz rahatlattı.42.günde nurse kullanmaya başladık.Müthiş bir şurup gerçekten çok faydalı.Denemek için geçen hafta 2 gün bıraktım canım oğlum tekrar gaz sancısı çekti.Size tavsiyem nurse ü mutlaka deneyin.

arkadaşlar gıda takviyesi ürünlerini bu tarz olanları bebeklerinizde kullanmanızı önermiyorum. konu hakkında bilgim var söylemek istedim bu yüzden . bebeklerinizi daha doğal sekillerde besinlerle yardımcı olun ayrca bu ürünler hem çok pahalı hemde hastaneden ücretsiz reçete yazdıracağınız ürünlerden daha başarısız
sevgiler

benim bebeğiminde 10.günden sonra gaz sancıları aşladdı.biz nurse harveysi kullanmaya başladık ama hiçbir faydasını görmedik.sanırım birinci aydan sonra faydası olur.şimdi metsil kullanıyoruz çok şükür daha rahat oldu bebeğim.öellikle gece 3 gibi başlıyordu gaz sancısı ve sabah 10 a kadar devam ediyordu.şimdi çok daha rahat uyuyor.bence her ilaç her bebeğe iyi gelmiyor.ben onu anladım

arkadaşlar gıda takviyesi ürünlerini bu tarz olanları bebeklerinizde kullanmanızı önermiyorum. konu hakkında bilgim var söylemek istedim bu yüzden . bebeklerinizi daha doğal sekillerde besinlerle yardımcı olun ayrca bu ürünler hem çok pahalı hemde hastaneden ücretsiz reçete yazdıracağınız ürünlerden daha başarısız
sevgiler

canım daha ayrıntılı bilgi verirmisim ? bebegim 1 aylık ve inlemesine dayanamıyorum.neden bu kadar sakıncalı?

canım daha ayrıntılı bilgi verirmisim ? bebegim 1 aylık ve inlemesine dayanamıyorum.neden bu kadar sakıncalı?

gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı kontrolünden gecsede gecmesede kanunda öyle açıklıklar var ki herşeyin bir yolu bulunuyor. çoğunda doğal ifadesi kullanıldığı fakat numuneler aldığımızda balık yağı içinde bile omega 3 değil ayçiçek yağının oranının yüzde 70 olduğu bile tespit edildi çoğunda. size gıda takviyelerine yönelmemenizi rica ediyorum. zaten doğal diye düşünüyorsanız direk doğal hallerini kullanmanız çok daha doğru. emin olun ki o kdar büyük ilaç firmaları var ki bunları yapan. isim vermek etik olmaz yazamıyorum. bebekler çok hassastır ve onlara mama bile vermenin zararları olacağı kesin ... isterseniz özel mesaj atabilirsiniz arkadaşlar yardımcı olurum

Son düzenleme:
metsil kullanıyorduk, tam çözüm olmamıştı. cuma akşamından itibaren, yani 2 gündür nurse harveysi günde 3 defa, yani 8 saat arayla, 1 tatlı kaşığı veriyoruz.

bebeğimiz epey rahatladı ilk izlenimim bu. fakat normalinden daha fazla uyuyor, bu da kesin.

2 ihtimal var.

1- bitkisel de olsa, bebeğe normalde verilmemesi gereken bişey, uyku yapıyor veya vücudunu yoruyor olabilir.

2- gaz sancısı azalan bebek, rahatladığı için, daha sağlıklı bir uykuya kavuşmuş olabilir.

bilemiyorum, yine de yavrum daha çok küçük azaltacağım dozunu. çünkü bize doktor metsil vermişti fakat fazla kullanmadık. bebeğin gazı artınca 5-6 gün düzenli kullandık fakat yne çok faydalı olmadı. bizde mecburen nurse denedik netten araştırarak. (bebeğim 37 günlük.)

kafam karıştı. günde 3 kere 1 çay kaşığına düşüreceğim, bikaç günde böyle deneyeceğim bakalım hayırlısı.

ben metsil,nurse harvey's,zinco,rezene çayı,papatya çayı,zeytinyağı,çörek otu yağı,sıcak havlu,masaj...kolik bebek cd si...hepsini denedim,hala da deniyorum ama pek faydasını gördüğüm söylenemez...3 ayını doldurmasını bekliyoruz,başka çaremiz yok galiba...artık sinirlerim kaldırmıyo,saatlerce ağlayıp,inleyip,çığlıklar atıyo...şu gaz derdi bi bitse de rahatlasak...
bi de duyduğuma göre erkek bebeklerde kızlardan daha fazla gaz sorunu oluyormuş...ben ordan da şanssızım yani
Arkadaşlar benim bebişim çok gazlı.KK da nurse harvey's şuruptan bahsediliyordu ben de alıp bi denedim.Ama sanki daha çok gazı oldu gibi geldi.Bebeğimi hiç rahatlatmadı.Acaba başlarda böyle olması normal mi.Etkisini görmek için bir süre düzenli kullanmam mı gerekiyor.Deneyiminizi yazarsanız sevinirim.Bu arada bebeğim üç haftalık...Teşekkürler.[/QUOT

Arkadaşlar merhaba, bebeğim için 4 aydır nurse harvey kullanıyorum. Dün bitmişti ve bu sabah eczaneden almaya gittim. Eczacım ürünü vermedi toplatılacağını söyledi. Daha fazla detay vermedi. Bende korkmaya başladım 4 aydır kullandığım ürün neden toplatılıyor. Çok korkuyorum arkdaşlar bebeğime birşey olur mu ?

X